За годину постраждало двоє дівчат: рецидивіст знайомився в соцмережах

14:38 11.10.2018

Нещодавно в апеляційному суді Тернопільської області розглядалося дві справи: спробу зґвалтування, а також спробу пограбування, обидві невдалі, але вчинені з величезною жорстокістю, впродовж одного вечора здійснив небезпечний рецидивіст. За годину він ледь не зламав життя двом тернополянкам.

24-річний Роман К. має чотири судимості: за хуліганство, грабунки (на тюремному жаргоні, «гоп-стоп») та крадіжки, вчинені разом із групою інших злочинців. Своє повноліття він зустрів за ґратами.

У соціальній мережі «Вконтакті» Роман познайомився з симпатичною дівчиною, названою умовно Оленою. Спочатку просто переписувався із нею, але невдовзі Роман дізнався, що красуня також тернополянка, й одразу попросив номер телефону. Вони поспілкувались, і цинічний рецидивіст запропонував зустрітися біля торгово-розважального комплексу «Подоляни». Злодій купив квіти, наговорив новій знайомій безліч компліментів і вже цілком причаровану дівчину запросив до ресторану.

«Поїхали в «Аквапарк», — запропонував кавалер і тут же розчаровано зауважив, що «Алігатор» ось-ось зачиняється.

«Ти у більярд граєш? Поїхали в «Абриколь», — сказав він, намагаючись обійняти Олену.

Та спочатку погоджувалася, але коли вони під’їхали до бару, категорично відмовилась заходити і навіть захотіла додому.

«Та ж ми тільки зустрілися, ще навіть добре не наговорились. Ходімо в сауну, там спокійно посидимо, поспілкуємось», — почав її вмовляти супутник.

Дівчина зовсім розслабилась і лише сміялася. Роман підхопив її під лікоть і завів до сауни, заплативши за окрему залу. У сауні знову сиділи та випивали. Юнак спробував зняти білизну, але супутниця рішуче відмовилась, дорікнувши: «Це ж наше перше побачення».

Читай продолжение на следующей странице

Украина, 19:44 02.07.2018

Сегодня вечером может решиться судьба коалиционного правительства Германии и, соответственно, пребывания Ангелы Меркель на посту канцлера. Об этом сообщает Le Monde, передают Вести. Издание называет назначенную на пять…

Украина, 10:20 23.08.2018

На странице в Facebook главного редактора издания BlakcSeaNews и эксперта «Майдана иностранных дел» Андрея Клименко появилось сообщение, которое гласит, что Российская Федерация полностью закрыла Керченский пролив для Украины….

Политика,Украина, 11:14 05.02.2018

Известный украинский политик Юрий Карамазин уверен, что шоколадный магнат Петро Порошенко и его приспешники трупы. По словам политика, шоколадную банду погубила неслыханная коррупция. Народ уже давно поумнел, в…

Украина, 12:08 25.04.2018

Ей, Верховная рада! Пропоную флешмоб… _______________________________________________________________________ Нехай його знає вся Україна!!! Бізнесмен Ігор Кривецький витратив на АТО 47 мільйонів — більше, ніж усі депутати разом узяті. «Я не…

Политика,Украина, 15:12 09.08.2018

Валютний ринок нарешті порадував зміною тренду: гривня стала міцніше, а ціну на долар трохи відкотили назад Того, що американська валюта впаде в ціні, очікували всі, як потенційні покупці, так і…

Последние новости