ЯК ВАМ ТАКЕ, УКРАЇНЦІ?! ВОЛОССЯ СТАЄ ДИБКИ!!! ЦЕ ОДИН ІЗ НАЙЖАХЛИВІШИХ ДОКУМЕНТІВ КАБМІНУ, ЯКИЙ МЕНІ ДОВОДИЛОСЬ БАЧИТИ

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

А ось це один із найжахливіших українських урядових документів, який мені доводилось бачити: Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року».

Ось що він фактично передбачає:

1. Усунення з Конституції України понять «чоловік» і «жінка». У фокусі — стаття 51, за якою формулювання шлюбу пропонується не як вільний союз чоловіка і жінки, а «Кожен має право на шлюб». Мета — вирізати традиційну сім’ю з Конституції та відкрити шлях до легалізації одностатевих шлюбів.

2. Юридичний тонкий нюанс — впровадження в українське правове поле нового поняття: «цивільне партнерство». В країнах, які «попереду» в лояльностях такого роду, це був останній крок перед легалізацією одностатевих шлюбів.

3. Прискорена реєстрація шлюбів та розлучень у день! подання заяви. Мета — дискредитувати саму концепцію відповідальних і священних шлюбно-подружніх стосунків, опустивши їх до примітивних договірних.

4. Дозвіл на публічну масову пропаганду різних видів девіантної статевої поведінки (девіантна — така, що відхиляється від прийнятих у суспільстві ціннісно-нормативних стандартів). Тут і марші рівності, і прайди, і тематичні медіа-продукти, популяризація і пропаганда гомосексуалізму в ЗМІ.

5. Впровадження в правові поля, норми закону понять «ґендер», «ґендерна ідентичність», «сексуальна орієнтація» та варіації цих понять. Мета — адаптувати суспільну свідомість, відкрити шлях до популяризації альтернативної сексуальної орієнтації.

6. Впровадження в навчальних закладах курсів, тренінгів та консультацій спрямованих на поширення так званих ґендерних знань та подолання «ґендерних стереотипів». Планується розробка концепції, за якою буде заборонено! розвивати в дітях модель поведінки, відповідно до їхньої статі.

7. Реалізація так званої ґендерної експертизи підручників, що сьогодні вже! здійснюється МОН України. Суть узагальнено — якщо задачки з курсу математики для першокласників, то найкращими вважатимуться на кшталт: Петрик подарував Степанкові 2 рожеві бантики, а Дмитрику 1. Питання, до кого з хлопчиків в Петрика сильніші почуття?

8. Усиновлення дітей ВІЛ-позитивними та транссексуальними людьми.

9. Зниження віку статевої зрілості, що призведе до фактичної легалізації ПЕДОФІЛІЇ!!!

10. У соціальній сфері планом дій передбачено проведення (за кошти платників податків) так званих «маршів рівності» — прямої пропаганди гомосексуалізму та інших сексуальних девіацій. Уже зареєстровані проекти законів, що фактично зобов’язують тисячі поліцейських і службовців Нацгвардії забезпечувати проведення «гей-парадів». Передбачена розробка проекту Порядку здійснення заміни офіційних документів особам, яким встановлено клінічний діагноз «транссексуальність». Передбачено впровадження концепції, згідно з якою злочини проти гомосексуалістів будуть каратися жорстокіше, ніж злочини проти гетеросексуальних людей.

Використано матеріали vsirazom.ua

Як Вам таке, українці?

Світлина від Олесі Банах.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Новости от партнеров