«ВЖЕ НЕ РОСІЙСЬКИЙ?»: У РОСІЇ ВИЗНАЛИ, ЩО КРИМ ТАК І НЕ СТАВ ЧАСТИНОЮ РФ, В СОЦМЕРЕЖАХ РОЗГОРІВСЯ ВЕЛИКИЙ СКАНДАЛ

15:42 08.12.2018

Російські компанії не визнають Крим частиною Росії – черговий скандал в соціальних мережах виник після публікації російського журналіста Сергія Білоуса, який обурений офіційною відмовою компанії МТС визнати окупований півострів російським.

Білоус, який здійснив дзвінок за допомогою мобільного оператора МТС несподіваним для себе чином дізнався, що при спробі подзвонити з Криму в Росію московський оператор не вважає захоплений півострів частиною Росії і тарифікує дзвінок за закордонною ставкою. Про це пише Lisovasotnia.

Білоус влаштував в Мережі скандал і обурився на сепаратистські позиції компанії.

“Не чекав сепаратизму від @ru_mts – давно користуюся їх пакетом без роумінгу по всій Росії з чималою абонплатою, але виявилося, що Крим для них – НЕ Росія і вони здерли за добу 500 рублів за кілька дзвінків тільки так. Розчарований, “- написав він на своїй сторінці.

При цьому користувачі відзначили, що російські компанії бояться працювати в Криму, побоюючись санкцій США, здатних довести до банкрутства будь-яку компанію за вихід на півострів.

Виправдовуватися в соціальних мережах навіть був змушений офіційний акаунт компанії МТС.

Общество, 10:30 13.02.2019

Гражданка Украины Антонина Туренко, которая ехала поездом «Москва-Николаев» бесследно исчезла в субботу, 9 февраля. Об этом сообщает близкая подруга женщины Екатерина Клименко на своей странице в Facebook. Украинка…

Общество, 11:23 05.02.2019

Політичний словник України потребує змін Росію потрібно називати Московією, росіян – московитами, російську мову – московською або московщиною. Такі думки висловили етнічні ерзяни в Україні, Кирдя Ожомасонь, член…

Украина, 04:14 30.01.2019

Во вторник, 29 января, в парламенте Великобритании проголосовали против поправки, позволяет отложить сроки выхода страны из Европейского Союза. Предложенная оппозиционным депутатом поправка была отклонена 23 голосами, сообщает BBC….

Украина, 18:56 24.11.2018

14 лет назад, 24 ноября 2004, Центральная избирательная комиссия объявила победителем второго тура президентских выборов Виктора Януковича. По подсчетам он вроде смог набрать 49,46%. Ближайший конкурент Януковича Виктор…

Последние новости