ВІДПРАВИТИ НА ФРОНТ АБО ПІДВІСИТИ: УКРАЇНЦІ ВІДРЕАГУВАЛИ НА БАЖАННЯ БОЙКО ПОЧАТИ ПЕРЕГОВОРИ З ТЕРОРИСТАМИ

14:38 07.12.2018

Співголова опозиційного блоку Юрій Бойко запропонував почати прямі переговори з представниками «ЛНР» і «ДНР»

Про це народний депутат заявив в ході погоджувальної ради у Верховній Раді.

“Ми вважаємо, що необхідні прямі переговори на вищому рівні між сторонами конфлікту – Україною, Російською Федерацією і невизнаними республіками для того, щоб досягти кінцевої мети – завершення війни”, – сказав він.

За словами Бойка, “Опозиційний блок” готовий взяти участь в таких переговорах.

Користувачі соціальних мереж емоційно відреагували на ідею представника «Оппоблоку».
Зокрема, пролунали пропозиції відправити фракцію цієї політичної сили «на фронт в повному складі», а також «повісити на Майдані весь Оппоблок». Також користувачі пишуть, що згодні почати переговори про виїзд Бойко і його соратників в «Л/ДНР».

Раніше повідомлялося, що в травні Юрій Бойко відгукнувся на пропозицію російських агресорів відвідати Петербурзький економічний форум.

Відзначимо також, що це – далеко не перша пропозиція Бойко почати налагодження зв’язків з окупантами.
Як відомо, дружина Бойко, Віра Дмитрівна, отримує великі суми грошей з Російської Федерації та зберігає заощадження в російських банках. Про це свідчить декларація нардепа за минулий рік. Зокрема, у вигляді «заробітної плати за сумісництвом» Віра Бойко в 2017 році отримала від зареєстрованої в Москві ТОВ «Керуюча компанія «Група Поліпластік» 1 млн 151 тис. 524 грн.

На рахунках в акціонерному товаристві «НК Банк» (Російська Федерація) у дружини Бойко зберігається 3 321 654 російських рублів (близько 1,5 млн грн) і $48 423 (близько 1,2 млн грн). Відсотки, отримані з вкладів в цьому банку за 2017 рік, вказані в розмірі 178 425 тис. грн. Крім того, дружина лідера «Опозиційного блоку» задекларувала квартиру площею 220 квадратних метрів і машиномісце в Росії, не вказавши при цьому місто.

Також повідомлялося про те, що фігура Бойко викликає неоднозначне ставлення навіть в самому «Оппоблоці». Зокрема, його вже не розглядають як єдино можливу кандидатуру на пост президента

Общество, 12:19 17.01.2019

Daniel Tchikin Есть на свете такая страна — Великобритания. Сказать, что там высокий уровень жизни — всё равно, что назвать какую-нибудь Килиманджаро «высокой горой». И, тем не менее,…

Украина, 12:00 09.01.2019

Половина кандидатов в Антикоррупционный суд являются сомнительными. Антикоррупционные организации проанализировали имущество, бизнес и политические связи кандидатов и их семей, а также предыдущие судебные решения, сообщает Центр противодействия коррупции….

Общество, 11:03 28.12.2018

У 2009 році історія Наталі Сульман, яка явила на світло вісьмірнят, сколихнула всю Америку. Всі діти Наталі народилися абсолютно здоровими. Восьмерню була зачата за допомогою екстракорпорального запліднення (ЕКЗ)….

Украина, 12:56 01.03.2019

Букмекеры компании ElectraWorks Limited, которая работает под брендом bwin, повысили ставки на победу Владимира Зеленского на выборах президента до 2,05. Таким образом, художественный руководитель студии «Квартал 95» вышел…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости