Ветеран АТО – “євробляхерам”: “Якщо ж ви вважаєте мене ідіотом – право ваше. Тільки не соромтеся. Скажіть це відверто. Ну ж бо!”

16:22 01.12.2018

Просте питання до Євробляхерів.

До євробляхерів я маю просте і дебеле питання. Якщо вони свято переконані в тому, що вони – праві, то нехай чесно і відверто скажуть мені, що я – ідіот.

Я їзджу на машині купленій легально – у салоні. Я офіційно, за законом поставив своє авто на реєстрацію. Я сплатив при цьому всі податки і внески, яких вимагала держава. В разі ДТП мені машину не сховати – я кругом проходжу по базах.

Скажіть – я ідіот? Ну, можна ж було взяти машину на блясі, і не мати головного болю. Скажіть чесно, що мене ви вважаєте лохом вухастим, який платить державі податки, замість її дурити.

Заодно скажіть це тим сотням тисяч українців, які купують свої машини легально, що ми всі – ідіоти. Що правильний стиль життя – “є профіт, і є лох” і “спіймав лоша – души не спіша”.

Що зараз, ходячи по тротуарах прокладених з наших податків, їздячи дорогами прокладеними на наші податки, викликаючи патрульних що існують на наші податки, себе ви відчуваєте розумними людьми, які державу обдурили, а нас – лохами вухастими. Бо ми сплатили всі потрібні збори, а ви – ні.

Ви ж розумні, правда?

Чи ви так не вважаєте? Тоді визнайте, що державі ви заплатити все ж таки мусите. Бо інакше у мене виникає питання, звідки така несправедливість вже до мене? Чому дурити державу вигідніше, ніж дотримуватися закону? Чим ви принципово кращі за мене?

Чому дотримуючись закону, я мушу страждати? Хто з нас руйнує державу, я – виконуючи закони, чи ви – коли її обшахраюєте?

Якщо ж ви вважаєте мене ідіотом – право ваше. Тільки не соромтеся.

Скажіть це відверто. Ну ж бо!

Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Украина, 03:14 10.01.2019

Президент Франции Эммануэль Макрон считает, что некоторые участники акций протеста «желтых жилетов» получают поддержку из-за рубежа. Речь идет прежде всего о склонных к экстремизму митингующих. В протестах также…

Украина, 09:42 27.11.2018

Захваченных моряков во время российского вооруженного нападения на украинские военные судна, уже перевозят на суд в Симферополь в оккупированном Крыму. «С временно оккупированного Крыма сообщают: украинских моряков с…

Украина, 10:13 01.04.2019

Центральная избирательная комиссия обработала первые протоколы на выборах президента Украины. По данным OBOZREVATEL, по состоянию на 22:11, действующий президент Украины Петр Порошенко вырывается вперед. Согласно первым данным, Порошенко…

Украина, 11:05 04.07.2019

Олива розбрату. Основа для виготовлення паливно-мастильних матеріалів стала причиною справжнього детективу на Дніпропетровщині. Начебто, працівники обласної фіскальної служби намагаються привласнити імпортовану базову оливу, вартістю понад 7 мільйонів доларів….

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости