В неділю подорожував до Польщі. Катастрофа! Національна біда! Яка кількість людей залишає Україну — блогер

13:17 11.12.2018

В неділю подорожував до Польщі. Катастрофа! Національна біда! Яка кількість людей залишає Україну?!?!?! Потяг Київ-Перемишль — заселенність 100%, потяг Одеса- Перемишль, потяги з інших міст.

Автомобільні переходи — сотні машини. По трасі — з десяток українських автобусів!

Неділя, родинний день, час коли можна провести час в колі друзів — тисячі українців лишають країну. Митний контроль відбувається за 30 секунд. Жодної валізи ніхто не відчинив. В моєму вагоні люди зі всієї України — Київ, Херсон, Миколаїв, Харків, Дніпро, Львів….Хто вчитися, хто працювати. Найближчі мої сусіди вчаться та працюють в Польщі. Мчать з України свідомо. З домом пов’язують лише батьки, яких бачить раз на пів-року. Катастрофа!

На нашому заводі в Чехії працює 135 чоловік, 9 людей в цеху — українці! Їх поважає весь завод, серед керівників дільниць за них боротьба. Виховані, професійні, працьовиті. Отримують не набагато більше! Живуть в скромних умовах. Основна мотивація — дати нормальне майбутнє для своїх дітей.

В Чехії офіційно працює 420 тисяч українців. Кожного дня до тих хто облаштувався приїздять їх рідні, друзі, знайомі. Чехи будують гуртожитки прямо на територіях заводів…Жах!

P.s. Можливо справа не в перейменуванні вулиць?!? Можливо справа не в лозунгах?!? Можливо справа не в хіп-хоп висловлюваннях (завтра все буде, все закінчимо, всих переможемо)?!?

Молодь лишає країну бо не бачить перспектив (розмовляв з десятком людей в вагоні, всі як один — не бачать перспектив в своїй країні).

Потрібно дати можливість робити бізнес! Не обшукувати Трібо раз на рік, а дати працювати! Дати молоді стартовий капітал, дешеві кредити, підтримку…

Украина, 12:38 08.12.2018

Сергій Притула Шановні! Дозвольте трішки прозвітувати і ще трішки попросити. Мова про Армію. Цього місяця відбулись і відбудуться наступні проплати: 1. На набої для снайперів у центр підготовки…

Общество, 19:03 07.02.2019

Известный украинский журналист Роман Цимбалюк, который работает в Москве, во время сегодняшней пресс-конференции беглого экс-президента Украины Виктора Януковича решил поинтересоваться, насколько тот чувствует себя свободным, передает replyua.net. Отметим, что…

Украина, 23:42 30.01.2019

Художник и писатель Лесь Подервянский объяснил, почему принял участие в форуме, где президент Петр Порошенко заявил о походе на выборы. Соответствующее сообщение появилось на его странице в Twitter….

Украина, 13:36 29.12.2018

Василь Іванович Ілюк наголошує, що він не мольфар. Ворожбит – тому що бачить, що буде. А ще – зрідка дає поради добрим людям, якщо вони справді потребують, —…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости