В Америці запропонували приєднати Україну до США. «Курорт в Європі і військові бази під боком у Росії»

12:25 05.01.2019

«Курорт в Європі і військові бази під боком у Росії»: В Америці запропонували приєднати Україну до США
До редакції газети The Washington Post написав іронічне лист американець Рей з міста Шарлотсвілл.

У ньому він закликає Америку не накладати економічних санкцій на Росію, а зробити Україну 51-м штатом США, передають Патріоти України.

На його думку, в українців і американців багато спільного: вони ненавидять і бояться Росію. «До того ж, в Україні багато українців — і в США багато українських американців. Ми практично родичі», — пише автор листа.

Рей впевнений, що якщо запропонувати цю можливість українцям, то вони вже точно схопляться за такий шанс. Адже в такому разі за кожним їхнім кроком буде стежити АНБ, вони зможуть об’їдатися на День подяки, і на їхній землі знову буде розміщена ядерна зброя.

Америка ж отримає курорт в Європі і розмістить військові бази під боком у Росії, продовжує автор.

Якщо ж російський президент спробує приєднати ще одну сусідню країну, США лише варто запитати у населення, чи хочуть вони стати американцями, підсумовує автор.

Украина, 10:37 19.11.2018

Вчора. В маршрутці. Заходить молодий хлопець. В цивільному. З дорожньою сумкою, з якої ледь—ледь виглядала військова форма. Голосно вітається. Люди здивовано переглядуються. Сідає біля вікна. А очі, очі…

Политика, 13:28 04.03.2019

У президента Украины Петра Порошенко остается один путь – «смело» фальсифицировать президентские выборы, не думая о последствиях, ни для Украины, ни для себя лично. Об этом в Facebook написал политолог…

Украина, 19:56 08.12.2018

Печерский райсуд Киева обязал Генеральную прокуратуру возбудить дело против председателя Верховной Рады Андрея Парубия. Соответствующее заявление в ГПУ написал нардеп от «Оппозиционного платформы — За життя» Василий Нимченко….

Украина, 13:28 14.02.2019

Председатель Днепропетровской облгосадминистрации Валентин Резниченко обнародовал статистику, согласно которой, начиная с лета 2015 года предприниматели и физические лица, зарегистрированные на территории Днепропетровской области, выиграли торгов на сумму 115…

Украина, 17:33 05.12.2018

Севастопольські ватники висловили своє щастя від окупації рідною гаванню: “Пока мы ничего хорошего не видим! Расковыряли все улицы! Незаконное строительство! Вообще какой-то бардак в городе творится! Я не…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости