В Америці запропонували приєднати Україну до США. «Курорт в Європі і військові бази під боком у Росії»

12:25 05.01.2019

«Курорт в Європі і військові бази під боком у Росії»: В Америці запропонували приєднати Україну до США
До редакції газети The Washington Post написав іронічне лист американець Рей з міста Шарлотсвілл.

У ньому він закликає Америку не накладати економічних санкцій на Росію, а зробити Україну 51-м штатом США, передають Патріоти України.

На його думку, в українців і американців багато спільного: вони ненавидять і бояться Росію. «До того ж, в Україні багато українців — і в США багато українських американців. Ми практично родичі», — пише автор листа.

Рей впевнений, що якщо запропонувати цю можливість українцям, то вони вже точно схопляться за такий шанс. Адже в такому разі за кожним їхнім кроком буде стежити АНБ, вони зможуть об’їдатися на День подяки, і на їхній землі знову буде розміщена ядерна зброя.

Америка ж отримає курорт в Європі і розмістить військові бази під боком у Росії, продовжує автор.

Якщо ж російський президент спробує приєднати ще одну сусідню країну, США лише варто запитати у населення, чи хочуть вони стати американцями, підсумовує автор.

Украина, 12:14 12.11.2018

Власть в Киеве и на местах должна больше работать над улучшением уровня жизни украинцев. С таким тезисом выступил президент Петр Порошенко, открывая Совет регионального развития. «Успокоиться и почить…

Украина, 16:34 13.03.2019

По его словам министра социальной политики Андрея Ревы, в ближайшем будущем в Украине может появиться закон, согласно которому граждане станут получать государственную помощь вне зависимости от своего социального…

Украина, 00:28 08.11.2018

Коалиция европейских вооруженных сил, которая готова реагировать на кризисы вблизи европейских границ, была образована в среду в Париже. Коалиция, которая называется Европейская инициатива вмешательства, приобрела официальной формы в…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости