Українці не мають за це платити жодної копійки, — Кучеренко

12:23 14.09.2018

Жителі будинків не зобов’язані платити за прибудинкову територію, так як вона знаходиться в муніципальній власності.

Таку заяву зробив екс-міністр з питань житлово-комунального господарства України Олексій Кучеренко в ефірі програми «Суб’єктивні підсумки дня» на телеканалі NewsOne, пише onlineua.

«Прибудинкова територія абсолютно не належить жителям, вона не має жодного землевпорядного документа, актів на землю. Ми не зобов’язані за неї платити взагалі», – сказав екс-міністр.

На думку експерта, вона повинна утримуватися за рахунок міського бюджету. Кучеренко запропонував місту укласти з жителями відповідну угоду, якщо воно хоче, щоб за прибудинкову територію платили вони.

«Якщо місто хоче, щоб ця територія була наша, потрібно з нами укласти угоду. Потрібно її виділити в натурі, показати нам акт на землю, адже ця земля під будинком наша, але у нас немає акту», – пояснив Кучеренко.

При цьому, він підкреслив, що місцева влада робить все, щоб жителі не отримали цих актів на землю.

Политика,Украина, 12:11 03.05.2018

В Украине с 7 декабря вступили в силу Новые нормы питания! Новые нормы отличаются от старых тем, что Детям калорийность уменьшена, для взрослого населения калорийность осталась прежней, но…

Украина, 15:07 13.02.2018

Около месяца тому назад, в центре Киева, меня узнали несколько сепаратистов. «Когда сюда придет Путин, мы таких как ты будем вешать в ряд на Крещатике.» Завязалась драка. В…

Политика,Украина, 17:42 15.03.2018

Щорічно Україна втрачає населення майже одного невеликого обласного центру, такого як Тернопіль чи Івано-Франківськ, або одразу кількох великих райцентрів — таких, як Бровари, Бориспіль та Ірпінь разом взяті….

Украина, 11:56 30.10.2018

30 октября 2009 Украина вошла в эпидемию гриппа А / H1N1. Его назвали «свиным». В 9 областях был объявлен карантин. Все учебные заведения перевели на трехнедельные каникулы. «По…

Украина, 11:14 26.10.2018

Комик Владимир Зеленский готовится к выборам президента и работает над этим в неформальном штабе с окружением «Квартала 95». Об этом пишет сайт «Українська правда», ссылаясь на собственные источники….

Политика,Украина, 19:15 17.04.2018

Журналіст Василь Кручак заявив, що народний депутат Михайло Гаврилюк вже два роки їздить на автомобілі, який повинен був передати військовослужбовцям в зону АТО, передає Корупція.Інфо. Як пише він…

Последние новости