ТРИМАЙТЕСЯ, УКРАЇНЦІ! МИ З ВАМИ! У 10 ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ ВВОДЯТЬ ВОЄННИЙ СТАН. ВІН ТРИВАТИМЕ 30 ДНІВ, ТОБТО ДО 27 ГРУДНЯ

11:39 27.11.2018

Верховна Рада затвердила указ президента Петра Порошенка про введення воєнного стану.

За відповідне рішення проголосували 276 депутатів, пише «Українська правда«.

Під час виступу в Раді президент повідомив, що частково змінив свій указ. Він запропонував запровадити воєнний час не по всій території України, а лише в 10 областях.

Йдеться про області, розташовані вздовж російського, молдавського кордону та на узбережжі Чорного та Азовського морів.

До цього переліку входять Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Луганська, Донецька, Сумська, Харківська, Чернігівська, Вінницька області.

Відповідно до указу президента, воєнний стан вводиться з 9 години 28 листопада.

Він триватиме 30 днів, тобто до 27 грудня.

Раніше президент Петро Порошенко повідомив, що вирішив змінити свій указ про ведення воєнного стану, скоротивши його термін з 60 до 30 днів.

За процедурою, пропозицію запровадити воєнний стан президенту подала Рада нацбезпеки і оборони.

Таке рішення було ухвалене через атаку Росії у Чорному морі, яка завершилась захопленням 3 українських кораблів та 23 моряків.

Рішення РНБО містить 12 пунктів з них останній – Таємно.

Президент підписав указ, який подав на затвердження парламенту. Його оприлюднили за годину до початку засідання Верховної Ради.

Державним органам надаються доручення щодо:

— введення в дію плану запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні;

— забезпечення постачання Збройним Силам України, іншим військовим формуванням матеріально-технічних ресурсів і майна, надання послуг та їх фінансування в обсягах, що необхідні для ефективного виконання покладених на них завдань в особливий період;

— приведення у готовність до виконання завдань за призначенням в особливий період із введенням ступеня ПОВНА ГОТОВНІСТЬ визначених об’єктів єдиної державної системи цивільного захисту, її функціональних та територіальних підсистем;

— утворення рад оборони та забезпечення сприяння військовому командуванню у запровадженні та здійсненні заходів правового режиму воєнного стану.

Комітет з питань національної безпеки й оборони підтримав запровадження воєнного стану.

Про те, що саме означає введення воєнного стану, читайте в матеріалі УП «Що таке воєнний стан, як він може вплинути на майбутні вибори, роботу ЗМІ і мої права?»

25 листопада військово-морські сили ЗС України повідомили, що в районі Керченської протоки в Чорному морі прикордонні катери ФСБ РФ відкрили вогонь на ураження по корабельній групі ВМС України.

Начальник Генштабу Віктор Муженко заявив, що загалом на українських суднах перебували 23 особи.

За даними розвідки, стан здоров’я поранених військовослужбовців задовільний. Троє з них прооперовані та знаходяться в Керченській міській лікарні №1 ім. М.І. Пирогова.

За даними ВМС України, росіяни захопили у Керченській протоці три українські кораблі й поранили 6 українських військовослужбовців.

Водночас, росіяни кажуть, що «отримали легкі поранення» троє українських військових, їхній стан нібито стабільний.

Политика, 14:19 24.02.2019

Украинцам мэр Киева Виталий Кличко известен не только своим не очень эффективным управлением столицей, неадекватными тарифами и, как принято на Украине, невыполнением предвыборных обещаний. Наибольшую популярность ему принесли…

Общество, 19:30 18.01.2019

В Україні за перші 15 років Незалежності було присвоєно 637 генеральських звань. Рекордним був 1999 рік, коли тодішній президент Леонід Кучма генеральським званням нагородив аж 76 службовців. За…

Украина, 15:57 17.11.2018

Народная артистка Украины Ада Роговцева вызвала «мурашки по коже и слезы на глазах» своим патриотическим поступком Об этом сообщил председатель военно-гражданской администрации Зайцева Владимир Веселкин. «У нас в…

Украина, 12:56 23.01.2019

Шевченковский райсуд Киева обязал Государственное бюро расследований проверить происхождение миллионов «Оппозиционного блока», которые им якобы дали украинцы. Решение вынесли 18 января. Суд удовлетворил жалобу юристов издание Bihus.Info на…

Общество, 12:59 20.01.2019

Сеть буквально взорвалась из-за того, что президент России Владимир Путин перед тем, как искупаться в проруби, «неправильно» перекрестился — слева направо. Так, пользователи даже предположили, что в крещенских…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости