ТОП НОВИНА. ВІДСТАВКА ЛУЦЕНКА. ЧОМУ, ЯК, ЗА ЩО…

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

«Я дійсно прийшов у Генеральну прокуратуру на півтора-два роки.

Цей термін пов’язаний з моїми особистими планами в житті. А також із законодавчим полем. Який передбачає, що через два роки Генеральна прокуратура нарешті має перетворитися на європейську організацію, у котрої не буде слідства взагалі. Воно буде передано до Національного антикорупційного бюро або Державного бюро розслідувань», — каже Юрій Луценко 30 травня 2016 року на брифінгу.

Згоду на його призначення генпрокуром Верховна Рада дала 12 травня. За тодішнього голову фракції «Блок Петра Порошенка» на посаді керівника ГПУ проголосували, окрім президентської, «Народний фронт», групи «Відродження» і «Воля народу».

Перед цим депутати за півгодини прийняли зміни до закону «Про прокуратуру», прибравши для генпрокурора вимогу вищої юридичної освіти і стаж роботи в галузі права не менше 10 років. Натомість вписали вищу освіту і досвід роботи у парламенті або правоохоронних органах не менше 5 років.

Змінений під Луценка закон відразу надрукували у спецвипуску «Голос України».

«Мені дуже неприємно, що через мене внесли поправку в закон. Це не зовсім правильна практика. І ніколи на це не пішов, якби зміг знайти людину, у яку повірив би президент», — заявив Луценко. Додав, що на робочому столі у нього завжди стоятиме алюмінієва кружка. З нею просидів у 157-й камері Лук’янівського СІЗО та Менській виправній колонії. 2,5 роки пив чай.

Пропонуємо п’ять цитат Юрія Віталійовича.

Велика риболовля

«Це відновлення довіри і початок «великої риболовлі» на велику рибу. Я не великий рибак по життю, але ніколи не ходив з наміром зловити конкретну рибу. Просто наживлював гачок і закидував його в озеро. Тут аналогічно — підхід до всіх однаковий. До чиновників і колишньої, і нинішньої влади. Спрацьовує одна наживка — незаконне збагачення» (червень, 2016-го)

Суд винесе вирок Януковичу

«Вперше суд розгляне звинувачення у державній зраді президента. Суд винесе свій вердикт. Не через 50, 100, 300 років після зради. А буквально по гарячих слідах» (березень, 2017р.)

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Новости от партнеров