ТИЛОВІ ЩУРИ ПРОТИ ГЕРОЯ! ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ДОПОМОГА ВЕТЕРАНУ АТО

16:15 06.12.2018

Лікарі-посадовці Центральної військово-лікарської комісії Міністерства оборони та Медико-соціальної експертної комісії № 1 міста Києва намагалися отримати хабара від бійця 90-го батальйону 81-ї бригади Петра Олексюка з позивним «Тигр» та його батька, з яким вони разом служили на фронті.

Друзі, мені ПОТРІБНА ДОПОМОГА!!!
У мене в Центральній військово-лікарській комісії Києва вимагали хабара за встановлення групи інвалідності. Щоб зупинити осіб, які наживаються на поранених на фронті, я звернувся в СБУ. Хабарників сьогодні затримали.

Тепер я розраховую на ВАШУ ДОПОМОГУ!
По-перше, мені потрібен якнайсильніший розголос. Будь ласка, робіть репости, залучайте ЗМІ. Лише це дає надію на справедливе покарання хабарників. Бо їх ще не встигли спіймати, а адвокати цих осіб уже прибігли їх захищати.

По-друге, мені потрібна юридична допомога. Порадьте того, хто зможе взятися за цю справу.https://www.peoplesproject.com/news/sbu-zatrimala-medikiv-za-vimagannya-xabarya-z-veterana-ato/?fbclid=IwAR2_DxIA5cLApQfrU4MQrbIA92MUbaYv7sVyn867BtwUSpeNov6cEy9G9L4

Коли дійшла справа до оформлення документів, які зафіксують втрату здоров’я на війні, посадовці ЦВЛК постійно затягували цей процес.

Згодом батькам бійця зателефонував співробітник ЦВЛК МОУ, який запропонував зустрітися. На «зустрічі» він повідомив, що встановлення групи інвалідності буде коштувати півтори тисячі доларів.

Після цього батько та син — ветерани АТО — звернулися до Служби безпеки України. Правоохоронці підготували та провели спецоперацію, завдяки якій вдалося вивести на чисту воду не лише співробітника ЦВЛ, але і його «подільника», голову МСЕК № 1 м. Києва.

5 грудня співробітники СБУ провели два обшуки: в приміщенні МСЕК №1, яка знаходиться по вулиці Тарасівській 2/21 у Києві, та в приміщенні ЦВЛК на території Київської фортеці. Причетних до хабарництва затримали. У приміщенні МСЕК №1 виявили велику суму грошей доларовими купюрами.

«За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою) Кримінального кодексу України», — повідомляє прокуратура міста Києва.

Петро Олексюк отримав поранення 9 травня 2017 року. Вибухом забороненої російської міни ПМН-2 йому відірвало п’яту, розтрощило кістки правої ноги та ступні.

В державних шпиталях чоловікові, який потрапив на фронт поблизу Донецька у «найгарячіші дні» січня 2015 року, запропонували лише один варіант — ампутацію. Завдяки волонтерам він отримав шанс стояти на своїх ногах. Понад мільйон гривень на лікування Петра Олексюка зібрав фонд People’s Project.

«Я не міг підвести сотні людей, які допомогли мені в лікуванні, збирали гроші та молилися за моє одужання», — розповідає він.

Украина, 14:28 17.01.2019

Соломенский райсуд Киева обязал Национальное антикоррупционное бюро открыть уголовное производство по факту получения взятки и служебной халатности относительно премьер-министра Владимира Гройсмана. Соответствующее решение обнародовано в ЕРДР. Согласно материалам…

Украина, 14:14 21.01.2019

Нардепа, лидера Радикальной партии Олега Ляшко выдвинули в президенты. Решение принял съезд партии в понедельник в Киеве. На съезде выкрикивали «Ляшко-президент», в частности присутствующий народный депутат от «Народний…

Украина, 13:42 07.02.2019

Парламент не смог включить в повестку дня законопроект о заочном осуждении. Изменения в Уголовный процессуальный кодекс поддержали 203 народных депутата при необходимых 226. Этот законопроект просил поддержать генеральный…

Украина, 12:56 20.12.2018

Президент России Владимир Путин заявил о росте рейтингов президента Петра Порошенко после захвата российскими военными судов ВМС Украины возле Керченского пролива. Об этом глава Кремля сказал во время…

Украина, 10:42 05.02.2019

В случае агитации в Верховной Раде народным депутатам, которые баллотируются в президенты, будут отключать микрофон. Об этом заявил спикер Андрей Парубий, открывая десятую сессию парламента VIII созыва. «Уже…

Последние новости