ТИЛОВІ ЩУРИ ПРОТИ ГЕРОЯ! ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ДОПОМОГА ВЕТЕРАНУ АТО

16:15 06.12.2018

Лікарі-посадовці Центральної військово-лікарської комісії Міністерства оборони та Медико-соціальної експертної комісії № 1 міста Києва намагалися отримати хабара від бійця 90-го батальйону 81-ї бригади Петра Олексюка з позивним «Тигр» та його батька, з яким вони разом служили на фронті.

Друзі, мені ПОТРІБНА ДОПОМОГА!!!
У мене в Центральній військово-лікарській комісії Києва вимагали хабара за встановлення групи інвалідності. Щоб зупинити осіб, які наживаються на поранених на фронті, я звернувся в СБУ. Хабарників сьогодні затримали.

Тепер я розраховую на ВАШУ ДОПОМОГУ!
По-перше, мені потрібен якнайсильніший розголос. Будь ласка, робіть репости, залучайте ЗМІ. Лише це дає надію на справедливе покарання хабарників. Бо їх ще не встигли спіймати, а адвокати цих осіб уже прибігли їх захищати.

По-друге, мені потрібна юридична допомога. Порадьте того, хто зможе взятися за цю справу.https://www.peoplesproject.com/news/sbu-zatrimala-medikiv-za-vimagannya-xabarya-z-veterana-ato/?fbclid=IwAR2_DxIA5cLApQfrU4MQrbIA92MUbaYv7sVyn867BtwUSpeNov6cEy9G9L4

Коли дійшла справа до оформлення документів, які зафіксують втрату здоров’я на війні, посадовці ЦВЛК постійно затягували цей процес.

Згодом батькам бійця зателефонував співробітник ЦВЛК МОУ, який запропонував зустрітися. На «зустрічі» він повідомив, що встановлення групи інвалідності буде коштувати півтори тисячі доларів.

Після цього батько та син — ветерани АТО — звернулися до Служби безпеки України. Правоохоронці підготували та провели спецоперацію, завдяки якій вдалося вивести на чисту воду не лише співробітника ЦВЛ, але і його «подільника», голову МСЕК № 1 м. Києва.

5 грудня співробітники СБУ провели два обшуки: в приміщенні МСЕК №1, яка знаходиться по вулиці Тарасівській 2/21 у Києві, та в приміщенні ЦВЛК на території Київської фортеці. Причетних до хабарництва затримали. У приміщенні МСЕК №1 виявили велику суму грошей доларовими купюрами.

«За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою) Кримінального кодексу України», — повідомляє прокуратура міста Києва.

Петро Олексюк отримав поранення 9 травня 2017 року. Вибухом забороненої російської міни ПМН-2 йому відірвало п’яту, розтрощило кістки правої ноги та ступні.

В державних шпиталях чоловікові, який потрапив на фронт поблизу Донецька у «найгарячіші дні» січня 2015 року, запропонували лише один варіант — ампутацію. Завдяки волонтерам він отримав шанс стояти на своїх ногах. Понад мільйон гривень на лікування Петра Олексюка зібрав фонд People’s Project.

«Я не міг підвести сотні людей, які допомогли мені в лікуванні, збирали гроші та молилися за моє одужання», — розповідає він.

Украина, 12:14 30.11.2018

Государственная фискальная служба во времена Романа Насирова выдала налоговых рассрочек 70 компаниям на сумму более 18 млрд грн. Об этом пишет «Економічна правда». Речь идет о периоде правления…

Украина, 12:42 11.12.2018

Руководитель студии «Квартал 95» Владимир Зеленский остается одним из фаворитов президентской гонки. Так, по данным последнего всеукраинского опроса, проведенного Киевским международным институтом социологии, его готовы поддержать 14,6% среди…

Украина, 16:42 27.11.2018

Введение военного положения в десяти областях не повлияет на работу учебных заведений. Об этом сказала министр образования и науки Лилия Гриневич. «Сегодня, и мы надеемся, что в дальнейшем,…

Общество, 12:47 16.12.2018

Во время награждения боксер еще раз подтвердил свое намерение «встать на сторону монахов», если радикально настроенные люди пойдут захватывать Лавру. Абсолютный чемпион мира в тяжелом весе Александр Усик…

Украина, 10:46 24.11.2018

Павло Бондаренко Ну, што, товарищи «мыжебратья». Путин подписал закон об объединении остатков Резервного фонда и Фонда национального благосостояния. Трамп подписал закон о введении глобальных санкций против России, а…

Последние новости