«СКАНДАЛИ З КОЗЛОВСЬКИМ, ЧУТКИ ПРО РОМАН З АЇДОЮ І…»: ЯКІ ТАЄМНИЦІ ПРИХОВУЄ ТЕЛЕВЕДУЧИЙ ІГОР КОНДРАТЮК

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

От уже 19 років щонеділі він збирає біля екранів телевізорів кожну українську сім’ю, від малого до старого.

Програма “Караоке на Майдані” з її незмінним ведучим Ігорем Кондратюком завоювала серце всієї країни і вже стільки років залишається найрейтинговішою в національному телепросторі.

Ще досі ніхто не може пояснити в чому феномен цієї передачі? Чому майже 20 років вона не набридає глядачам? Адже формат цієї програми давно застарів, вже вийшло безліч реаліті-шоу, а “Караоке” досі живе. Вона й досі вабить до себе добродушністю, щирістю, в її героях ми бачимо себе, не завжди талановитих і співочих, але справжніх.

Не останню роль в цьому зіграв і її творець та ведучий – Ігор Кондратюк. Все-таки, якби був поганий ведучий, то програму давно би вже закрили. Правда ж? Популярність Кондратюка і любов глядачів спонукала продюсерів запросити його в інші проекти. Серед них “LG “Еврика!”, “Зірковий дует” і “Шанс”, який, до слова, став не менш популярним. На час його виходу на українському телебаченні не було аналогів. “Шанс” дав дорогу багатьом тепер уже зіркам. Це і Віталій Козловський, і Наталія Валевська, Саша Воєвуцький, Віка з “НеАнгелів”. Та й не тільки співаки стали популярними, свою славу отримали і Олена і Дмитро Коляденки.

Варто зазначити, що Кондратюк зі своїм “Караоке” не взявся нізвідки. Навчаючись в Київському університеті на фізико-математичному факультеті, молодий Ігор знайомиться з грою «Що? Де? Коли?», пізніше він пройшов відбірковий тур в телевізійний проект і став постійним членом клубу. Потім була програма «Любов з першого погляду», де Ігор вперше на радянському телебаченні працював з публікою. З цього й почалась його любов до роботи з живими людьми. В Москві Кондратюк себе не бачив, тому повернувся в Україну творити щось нове на телебаченні.

“Караоке на Майдані”, “Шанс” не останні талант-шоу, в яких бере участь Кондратюк. Довгий час він був одним із суддів шоу “Україна має талант” та «X-Фактор». Окрім цього він займається і продюсерською діяльністю. Тут беззаперечним фактом є безпомилковий нюх на таланти.

Першим його підопічним став учасник “Караоке на Майдані”, а згодом і “Шансу” — Віталій Козловський. Та їхня співпраця закінчилась гучним скандалом, який сколихнув український шоу-бізнес у 2012 році. Козловський вже на той час відбувся як співак і вирішив піти у вільне плавання. Але Кондратюк не захотів розривати стосунки, які тривали довгих 9 років. Їхні війни продовжувались близько чотирьох років, йшли суди, які закінчились перемогою Кондратюка.

“Я — продюсер проекту «Віталій Козловський». Вкладав у нього гроші й знав, коли саме захочу отримувати їх назад”.

Співаку заборонили виконувати весь його репертуар, а це близько 46-48 пісень, заборонено було навіть показувати Віталія в ефірі телеканалу 1+1.

Підопічними телеведучого стали і два учасники його команди на шоу «X-Фактор», які здобули перемогу на проекті. У 2013 перемогла Аїда Ніколайчук, у 2015 — Костя Бочаров. До слова, Бочаров або Melovin став переможцем Національного відбору “Євробачення-2018” і буде представляти нашу країну на цьому міжнародному конкурсі.

Довгий час ходили чутки про роман Кондратюка з Аїдою, але ніяких підтверджень цьому так і не було. Ніколайчук заперечувала цей факт, стверджуючи, що має кохану людину, за яку збирається заміж. Та й в Ігоря щаслива багатодітна сім’я, яку він би навряд-чи проміняв.

Шлюб телеведучого вважають зразковим. Вони вже довго живуть душа в душу і виховують двох синів – Сергія (старшого) і Данила, а також наймолодшу дочку – Поліну. Стосунки Ігоря з Олександрою Городецькою почались зі службового роману, вона тоді працювала бухгалтером, а він – нікому ще невідомим ведучим. Вони зустрілись і зрозуміли, що хочуть бути разом. Далі були діти, народження яких Ігор вважає найяскравішою подією у своєму житті. Але, на жаль, він не приділяє дітям стільки уваги, скільки б хотілось, багато часу витрачає на телевізійні проекти. Він говорить, що дуже лояльний батько і діти цим користуються. Менше це вдається наймолодшій доньці, адже її виховує няня.

Негативну роль відіграє і його популярність, діти відомих батьків починають поводитись так, ніби й самі є зірками.

За словами Олександри, в них рідко бувають сварки й то лише в робочих питаннях. Ігор абсолютно неконфліктна особистість і будь-які проблеми вирішує полюбовно. На питання хто в сім’ї головний, Ігор завжди відповідає: «Я не знаю, хто у нас головний, але зірка тут я!».
Доволі справедливо!

Та, насправді, все це жарти й всі питання в сім’ї вирішуються колективно на сімейних нарадах.

Олександру часто запитують про ревнощі. Адже ведучого оточує багато красивих жінок, які все б віддали, аби бути з ним поряд. Та вона завжди відповідає, що колись давно сказала собі: «Або ти ревнуєш і псуєш спільне життя, або намагаєшся підходити до цього з гумором». От вона вже стільки років і намагається ставитись до цього з почуттям гумору.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Новости от партнеров