Сильні слова, такого від Андрія не очікували: жорстка заява Данилка рве мережу

12:23 25.12.2018

Незалежно від мови в повсякденному житті, українська це або російська, людина може бути справжнім патріотом України. Однак громадяни країни знати державну мову зобов’язані.

Такою думкою в інтерв’ю “Обозревателю” поділився відомий артист і шоумен Андрій Данилко, який подискутував на тему мовного питання в Україні, а також недавнього скандалу з участю музиканта Олега Скрипки, який заявив про необхідність створити гетто для тих, хто не знає української.

“Патріот. Це слово стільки сьогодні використовують у маніпуляціях. Саме використовують. Я патріот. Але не хочу вживати це слово, воно ніби забруднене”, – зізнався Данилко.

На питання, у чому ж полягає його патріотизм, артист відповів, що перш за все це почуття любові.

“Я люблю своїх людей, люблю Україну і все хороше, що тут відбувається. Я пишаюся тим, що я українець. І не в мові тут справа. А у відношенні. Якщо ти у вишиванці грабуєш країну – це патріотизм? Або скидаєш людей, але при цьому говориш українською мовою? Це теж патріотизм?”, – запитав він.

Під час бесіди співак зазначив, що вважає обов’язком громадян України знати державну мову…

Украина, 00:42 07.12.2018

Объявляю сухую голодовку без еды и воды. Пока мне не позволят в свободном доступе видеться с родственниками и исполнять в полной мере обязанности народного депутата, говорит 37-летняя Надежда…

Политика, 17:12 27.02.2019

Министр иностранных дел Павел Климкин заявил о необходимости разрешить двойное гражданство в Украине. Однако, по его словам, это нововведение не должно касаться России, передает Обозреватель со ссылкой на УНИАН….

Общество, 18:58 07.02.2019

В цей час водій Toyota, яким потрібно було залишити парковку, став виїжджати, поступово зрушуючи задньою частиною автомобіля Peugeot на проїжджу частину дороги. Машина залишилася на трасі прямо в…

Украина, 12:20 23.12.2018

Українська співачка Тоня Матвієнко виступила в американському аеропорту, щоб довести, що вона співачка, і зірвала оплески. Про це мовить РБК-Україна. Інцидент стався в суботу, 6 жовтня, коли Тоня…

Украина, 11:50 15.11.2018

Царев в печали: ФСБ депортирует в Украину его друга — главаря «Оплота» и террориста «ДНР». Из РФ в Украину экстрадируют еще одного коллаборанта — боевика «ДНР» Сергея Михайличенко….

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости