ЩО, ЗЛЯК@ВСЯ ТОМОСУ? ГЛАВА УПЦ МП НЕ ПРИЇДЕ НА ЗАХІДНУ УКРАЇНУ

09:27 11.02.2019

Предстоятель церкви Московського Патріархату в Україні вперше від свого обрання не приїхав на Тернопільщину у період Різдвяних свят.

Традиційно щороку у січні митрополит УПЦ МП Онуфрій влаштовував об’їзд єпархій Московської церкви на Західній Україні, під час якого відвідував свято різдвяних колядок у Почаївській Лаврі, нагадує тернопільське видання За Збручем, повідомляє Еспресо.

Читайте також: “Прибудуть люди, які допоможуть покаятися”: Митрополит УПЦ МП погрожує парафіям на Житомирщині

“У цьому ж році, вперше з часу обрання, очільник УПЦ МП зрадив своїй звичці, що, вочевидь, не в останню чергу пов’язано із наданням Томосу про автокефалію Православній церкві України. Саме на Західній Україні, куди так і не приїхав Онуфрій, церковні громади найактивніше виходять з Московського Патріархату. На Тернопільщині таких парафій уже більше десятка за нетривалий період, з часу надання Томосу”, – зазначається у матеріалі.

Символічно, що патріарх РПЦ Кирило (Гундяєв) ще жодного разу не відвідав Україну з часу Революції Гідності, наголошують журналісти.

Для керівника УПЦ МП Онуфрія його точкою неповернення на Західну Україну може стати автокефалія ПЦУ.

Политика, 16:03 13.02.2019

Народний депутат від РПЛ Сергій Рибалка розкритикував рішення ВРУ трирічної давнини про перекладення фінансування закладів професійно-технічної освіти в містах обласного значення із державного на місцевий бюджет, повідомляє «Відкрита…

Политика,Украина, 17:22 16.12.2018

Північноатлантичний альянс завершив передачу Україні військового обладнання під час візиту президента Петра Порошенко. Про це стало відомо ЄвроПравді від джерела, знайомого з подробицями постачання повідомляє ЄП Раніше у…

Украина, 14:14 16.02.2019

Бывший премьер-беглец Николай Азаров появился в эфире телеканала «112 Україна», который связывают с кумом президента России Владимира Путина Виктором Медведчуком. Интервью с Азаровым вел телеведущий Павел Кужеев. В…

Украина, 17:14 19.12.2018

В задачи государства входит создание максимально благоприятных условий для улучшения демографической ситуации, включая обеспечение безопасности в стране, достойного дохода для будущих родителей, высокого уровня подготовки в учебных заведениях….

Украина, 16:14 28.02.2019

Сразу трое топовых кандидатов в президенты появятся в эфире телеканала «1+1», который принадлежит олигарху Игорю Голомойскому. Об анонсе политического ток-шоу «Право на владу», которое выходит вечером в четверг…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости