СЬОГОДНІ НАРЕШТІ ВСЯ УКРАЇНА ДІЗНАЄТЬСЯ ЧОМУ І ДОСІ ТРИВАЄ ВІЙНА, ЧОМУ З КОЖНИМ РОКОМ УКРАЇНЦІ ЖИВУТЬ ВСЕ ГІРШЕ, ЧОМУ З НАС ПРОСТО НАСМІХАЮТЬСЯ ОБІЦЯЮЧИ РЕФОРМИ І ЗМІНИ ВЖЕ ЗАВТРА (ВІДЕО)

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Кум президента Росії Віктор Медведчук є недоторканним через те, що він є бізнес партнером і другом президента України Петра Порошенка.

Про це народний депутат від Батьківщини Ігор Луценко розповів в ефірі програми «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK), відповідаючи на запитання, чому Віктора Медведчука немає в базах Миротворця, а є Тимошенко і Саакашвілі.

«Мабуть річ у тому, що Медведчук є давнім політичним партнером, другом і майже кумом Порошенка. Він є бізнес партнером президента. Медведчук по суті є альтер его президента. Чесно кажучи для мене не зрозуміло чим відрізняються Порошенко і Медведчук. Тому на сьогодні він є недоторканним, чого не можна сказати про жодного іншого депутата. От хто недоторканний, то це Медведчук», – впевнений нардеп.

Окрім цього, гість програми додав, що Медведчук активно використовує своє становище для збагачення за рахунок держави. Також він має відношення до провалу переговорів щодо звільнення українських полонених.

«Медведчук сьогодні має всі можливості у владі, всі можливості у бізнесі. Він зараз збагачується контрабандою нафтопродуктів через трубопроводи, які належать державі. І саме він відповідальний за провал переговорів щодо звільнення полонених, які зараз, на жаль, зупинились. Кількість наших полонених у Росії росте. Тим не менше ми вже два роки без всяких результатів ведемо переговори», – констатує Луценко.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Новости от партнеров