Просто святий Пшонка-2. Вражаючі статки настоятеля Києво-Печерської Лаври

16:23 01.12.2018

30 листопада, силовики обшукали шикарний маєток намісника Києво-Печерської лаври Павла. Працювали одразу три відомства – СБУ, прокуратура та поліція. Павла підозрюють у розпалюванні міжконфесійної ворожнечі та порушенні рівноправності громадян з огляду на расову належність.

«Проводяться обшуки за місцем проживання та розміщенням майнового комплексу, який належить настоятелю Києво-Печерської лаври митрополиту Павлу Лебедю», – сказав співробітник СБУ.

Біля величезного будинку намісника Києво-Печерської лаври розташований трохи менший гостьовий дім, а також різні альтанки та будиночки садівника. З усього видно, що сирі келії для монахів залишились у далекому минулому. Хоча сам митрополит Павло свої «угіддя» характеризує скромно.

Навіщо йти в господарство, що корови терористки чи вівці? Можливо комусь навесні треба навозу, то будете знати, де його взяти,– відреагував намісник Києво-Печерської лаври.

За його словами, та хата зараз продається, якщо її куплять, кошти повезуть в дитячі будинки. Кілька років тому журналісти виявили, що митрополит Павло дійсно хотів продати будинок за 34 мільйони гривень. В оголошенні засвітили й розкішний інтер’єр будинку.

Нині митрополита Павла підозрюють одразу у кількох злочинах.

«Порушення рівноправності громадян, залежно від расової національної належності, релігійних переконань, розпалюванні міжконфесійної ворожнечі», – заявив керівник апарату СБУ Ігор Гуськов.

В ухвалі суду щодо обшуків вказано, що мова йде про його інтерв’ю під назвою «Філарет з бісом поцілувався» для інтернет-видання. Сам же він всі звинувачення відкидає, а справу проти себе називає політичним тиском.

Це політичний тиск на мене. Держави я не зраджував і не зраджу, чого бажаю, і вам, – сказав митрополит Павло.

Відповідати на запитання журналістів митрополит Павло не залишився. Це зробили його адвокати та незмінний супутник церкви Московського патріархату нардеп «Опоблоку» Вадим Новинський. Останній заявив, що приїхав на конференцію захищати Павла від політичного тиску. Хоча самого Новинського прокуратура звинувачує у тиску на церкву.

А саме в утримуванні силою іншого митрополита Московського патріархату. Щоправда, нардеп переконує, що йому й досі не вручили підозру. Тісні зв’язки з регіоналами поєднували Павла Лебідя давно. Він був палким противником Євромайдану та підтримував «Беркут» та Януковича.

Чому туди пішли ці діти? Скільки платять цим дітям?, – говорив митрополит Павло.

Павло Лебідь вже не вперше стає фігурантом скандалів. Згадати хоча б його відмовку поліцейським через порушення правил дорожнього руху.

Украина, 12:56 11.12.2018

ПОТУРАТИ ЗЛУ — бути його співучасником. Автобус Київ-Харків забирає ще й пасажирів з аеропорту Бориспіль, якщо вони є. Цього разу було четверо, один із них сів біля мене. Привітався,…

Украина, 10:48 03.03.2019

В Раде зарегистрирован законопроект об освобождении пенсионеров от уплаты за коммунальные услуги, пишет Политека. Целью законопроекта № 8485 от о внесении изменений в Закон «Об основных принципах социальной защиты…

Политика, 12:19 03.04.2019

Благодаря операции «преемник, Порошенко обеспечил себе безопасность пребывания в Украине на ближайшие годы. Такое мнение в ходе пресс-конференции в информационном агентстве «ГолосUA» высказал политический аналитик Дмитрий Корнейчук. Сообщает Голос.ua….

Общество, 11:13 22.02.2019

22 февраля православная церковь почитает память святых Панкратия и Никиты. В народе этот день называли «Панкратий-лапотник», так как люди плели из льна лапти, пишут Подробности. Сведений о Панкратие Печерскому…

Политика, 13:44 31.03.2019

Кандидат в президенты Владимир Зеленский проголосовал на выборах. Об этом сообщает Українські Новини. Зеленский отметил, что проголосовал за достойную кандидатуру. По его словам, в случае победы на выборах он…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости