Просто святий Пшонка-2. Вражаючі статки настоятеля Києво-Печерської Лаври

16:23 01.12.2018

30 листопада, силовики обшукали шикарний маєток намісника Києво-Печерської лаври Павла. Працювали одразу три відомства – СБУ, прокуратура та поліція. Павла підозрюють у розпалюванні міжконфесійної ворожнечі та порушенні рівноправності громадян з огляду на расову належність.

«Проводяться обшуки за місцем проживання та розміщенням майнового комплексу, який належить настоятелю Києво-Печерської лаври митрополиту Павлу Лебедю», – сказав співробітник СБУ.

Біля величезного будинку намісника Києво-Печерської лаври розташований трохи менший гостьовий дім, а також різні альтанки та будиночки садівника. З усього видно, що сирі келії для монахів залишились у далекому минулому. Хоча сам митрополит Павло свої «угіддя» характеризує скромно.

Навіщо йти в господарство, що корови терористки чи вівці? Можливо комусь навесні треба навозу, то будете знати, де його взяти,– відреагував намісник Києво-Печерської лаври.

За його словами, та хата зараз продається, якщо її куплять, кошти повезуть в дитячі будинки. Кілька років тому журналісти виявили, що митрополит Павло дійсно хотів продати будинок за 34 мільйони гривень. В оголошенні засвітили й розкішний інтер’єр будинку.

Нині митрополита Павла підозрюють одразу у кількох злочинах.

«Порушення рівноправності громадян, залежно від расової національної належності, релігійних переконань, розпалюванні міжконфесійної ворожнечі», – заявив керівник апарату СБУ Ігор Гуськов.

В ухвалі суду щодо обшуків вказано, що мова йде про його інтерв’ю під назвою «Філарет з бісом поцілувався» для інтернет-видання. Сам же він всі звинувачення відкидає, а справу проти себе називає політичним тиском.

Це політичний тиск на мене. Держави я не зраджував і не зраджу, чого бажаю, і вам, – сказав митрополит Павло.

Відповідати на запитання журналістів митрополит Павло не залишився. Це зробили його адвокати та незмінний супутник церкви Московського патріархату нардеп «Опоблоку» Вадим Новинський. Останній заявив, що приїхав на конференцію захищати Павла від політичного тиску. Хоча самого Новинського прокуратура звинувачує у тиску на церкву.

А саме в утримуванні силою іншого митрополита Московського патріархату. Щоправда, нардеп переконує, що йому й досі не вручили підозру. Тісні зв’язки з регіоналами поєднували Павла Лебідя давно. Він був палким противником Євромайдану та підтримував «Беркут» та Януковича.

Чому туди пішли ці діти? Скільки платять цим дітям?, – говорив митрополит Павло.

Павло Лебідь вже не вперше стає фігурантом скандалів. Згадати хоча б його відмовку поліцейським через порушення правил дорожнього руху.

Украина, 12:47 06.11.2018

Есть водители, которые предпочитают ставить к себе в гараж исключительно дизельные автомобили. Нельзя не признать, что у машин с таким двигателем есть несколько очень важных преимуществ. Однако, как…

Украина, 08:28 27.01.2019

4 года назад, 27 января 2015 года, Верховная Рада признала Россию страной-агрессором. За такое решение проголосовал 271 депутат. «Верховная Рада признает Российскую Федерацию государством-агрессором и призывает международных партнеров…

Украина, 14:52 30.03.2019

В сети опубликовали кадры посадки одного из крупнейших самолетов в мире — АН-124, который был произведен в Украине. Примечательно, что посадка происходила при мощном боковом ветре, однако пилоты идеально…

Украина, 15:28 11.12.2018

Профессиональное юридическое сообщество считает ответственными за провал судебной реформы президента Петра Порошенко и заместителя главы Администрации Алексея Филатова. Об этом свидетельствуют результаты опроса профессиональной юридической среды, проведенного Центром…

Украина, 14:42 21.01.2019

Каждый ребенок должен иметь шанс добиться всего в жизни в родной стране, а не ездить на заработки за границу. Добиться этого обещает Олег Ляшко после избрания его президентом….

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости