Просто святий Пшонка-2. Вражаючі статки настоятеля Києво-Печерської Лаври

16:23 01.12.2018

30 листопада, силовики обшукали шикарний маєток намісника Києво-Печерської лаври Павла. Працювали одразу три відомства – СБУ, прокуратура та поліція. Павла підозрюють у розпалюванні міжконфесійної ворожнечі та порушенні рівноправності громадян з огляду на расову належність.

«Проводяться обшуки за місцем проживання та розміщенням майнового комплексу, який належить настоятелю Києво-Печерської лаври митрополиту Павлу Лебедю», – сказав співробітник СБУ.

Біля величезного будинку намісника Києво-Печерської лаври розташований трохи менший гостьовий дім, а також різні альтанки та будиночки садівника. З усього видно, що сирі келії для монахів залишились у далекому минулому. Хоча сам митрополит Павло свої «угіддя» характеризує скромно.

Навіщо йти в господарство, що корови терористки чи вівці? Можливо комусь навесні треба навозу, то будете знати, де його взяти,– відреагував намісник Києво-Печерської лаври.

За його словами, та хата зараз продається, якщо її куплять, кошти повезуть в дитячі будинки. Кілька років тому журналісти виявили, що митрополит Павло дійсно хотів продати будинок за 34 мільйони гривень. В оголошенні засвітили й розкішний інтер’єр будинку.

Нині митрополита Павла підозрюють одразу у кількох злочинах.

«Порушення рівноправності громадян, залежно від расової національної належності, релігійних переконань, розпалюванні міжконфесійної ворожнечі», – заявив керівник апарату СБУ Ігор Гуськов.

В ухвалі суду щодо обшуків вказано, що мова йде про його інтерв’ю під назвою «Філарет з бісом поцілувався» для інтернет-видання. Сам же він всі звинувачення відкидає, а справу проти себе називає політичним тиском.

Це політичний тиск на мене. Держави я не зраджував і не зраджу, чого бажаю, і вам, – сказав митрополит Павло.

Відповідати на запитання журналістів митрополит Павло не залишився. Це зробили його адвокати та незмінний супутник церкви Московського патріархату нардеп «Опоблоку» Вадим Новинський. Останній заявив, що приїхав на конференцію захищати Павла від політичного тиску. Хоча самого Новинського прокуратура звинувачує у тиску на церкву.

А саме в утримуванні силою іншого митрополита Московського патріархату. Щоправда, нардеп переконує, що йому й досі не вручили підозру. Тісні зв’язки з регіоналами поєднували Павла Лебідя давно. Він був палким противником Євромайдану та підтримував «Беркут» та Януковича.

Чому туди пішли ці діти? Скільки платять цим дітям?, – говорив митрополит Павло.

Павло Лебідь вже не вперше стає фігурантом скандалів. Згадати хоча б його відмовку поліцейським через порушення правил дорожнього руху.

Украина, 19:56 23.02.2019

Украина за несколько месяцев может ввести биометрический визовый режим с Российской Федерацией. Об этом сказал аналитик украинского Института будущего Илья Куса в эфире «112 Украина». «Они это делают,…

Общество, 11:32 27.12.2018

У Німеччині схвалили заборону автомобілів зі старими дизельними двигунами стандарту Євро-4. Дизеля стандарту Євро-5 заборонять з осені 2019 року. Минулого року в кількох містах Німеччини вирішили заборонити автомобілі…

Украина, 13:02 15.12.2018

6 ранку. Їду в потязі, трохи задрімала. “Я перепрошую, можна пройти”,-чую над головою. Піднімаю очі, пропускаю, сідає поруч. Ставить руки на коліна і десь за хвилину засинає, похилившись….

Украина, 23:28 06.02.2019

Правительство подало апелляцию на решение суда об отстранении Ульяны Супрун от исполнения обязанностей министра здравоохранения. Министерство юстиции Украины подало ходатайство еще 5 февраля. По предварительной информации, его рассмотрение…

Общество, 15:21 04.01.2019

Ці кошти є доходами громадян і так само повинні обкладатися податком. Українці, які працюють за кордоном, щороку пересилають на Батьківщину 6,5 мільярдів доларів. У той час, як інші…

Общество, 19:10 25.01.2019

Народный депутат, «Оппозиционная платформа — За жизнь», Юрий Павленко принял участие в Пленуме Житомирской областной организации ветеранов. В начале Пленума присутствующие минутой молчания почтили память коллег – активистов…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости