Прокиньтесь! 30-40-річні реально не розуміють, що їм не світить в Україні жодна пенсія

15:17 14.11.2018

Забавно, що багато 30-40-річних реально не розуміють, що їм жодна пенсія не світить в країні, де індекс фертильності 1,2, а всі, хто генерує капітал, ідеї, гострять лижі і змиваються за кордон, – говорить автор.

Замість того, щоб парити мізки людям байками про 12-річну освіту краще б ввели до шкільної програми одну задачу з арифметики. У 2035 році населення України буде, скажімо, складати 30 млн населення. З них 15 млн старі, 10 млн дорослі, 5 млн діти.

Питання: Яка пенсія буде у 15 млн пенсіонерів за умови, що 10 млн дорослих повинні прогодувати ще 5 млн дітей? Яка повинна бути зарплата у середньостатистичного українця в 2035 році, щоб прогодувати 2,5 утриманців і при цьому нормально жити?

Як така держава з таким соціальним навантаженням буде в принципі здатна виконувати базові функції без залучення зовнішньої робочої сили?

Гострота питання збільшується ще більше, якщо ми візьмемо до уваги, що на сьогодні тільки близько 2 млн українців генерують капітал.

Що станеться з державою, якщо кількість цих людей зменшиться в 2 рази до 2035 року. Або в три?

Про це потрібно говорити з ранку до вечора на Шустер, Свободах слова та інших шоу, де тече пісня про кисільні береги й швидке позбавлення від нещасть і створення раю на землі.

Тому що країна, яка займає перше місце за темпами вимирання в світі, повинна порошинки здувати з тих, хто здатний забезпечити нездатну, непродуктивну й вмираючу більшість їжею. Якщо Україна в принципі хоче жити, вона повинна думати про таку меншину, розширювати цей прошарок і зробити все, щоб вона відчувала себе тут сухо і комфортно.

Інакше через 20 років буде український пенсіонер стояти раком, виколупуючи свою пенсію з землі, і мріяти про кисільні річки, які ось-ось потечуть, тому що Грицько Мудрий сказав, что кожен пенсіонер має право на субсидії, пільги і продуктовий пакет на Новий рік і Великдень.

Украина, 17:14 22.02.2019

Президенты Украины, Польши и Литвы побывали в общем украинского-польско-литовской военном подразделении. Об этом сообщает сайт главы государства. Петр Порошенко, Дуда и Даля Грибаускайте встретились в Люблине, где дислоцируется…

Украина, 11:14 15.02.2019

Временно отстраненный от должности мэр Доброполья (Донецкая область) Андрей Аксенов записал видеообращение, в котором прокомментировал уголовное производство в отношении себя, а также обвинения следователей в незаконном посещении им…

Украина, 12:28 03.12.2018

НАБУ и САП пытались скрыть от суда свое доказательство, которое опровергает состав преступления в так называемом «деле Мартыненко». Об этом заявила защита Николая Мартыненко, сообщает его пресс-служба. «НАБУ…

Украина, 09:28 15.12.2018

Новую украинскую православную Церковь будет возглавлять предстоятель с титулом Митрополит Киевский. Об этом говорится в проекте устава этой Церкви, сообщает редакция Укркаинской правды. Следует отметить, что полученный редакцией…

Украина, 20:28 02.03.2019

В субботу на Майдане Независимости развернули баннер «Свинарчуков Порошенко за решетку». Его повесили активисты «Національний корпус» и «Національні дружини». Участники акции требовали взять под стражу и арестовать счета…

Украина, 12:00 28.11.2018

Президент Петр Порошенко подписал закон, которым утвердил указ о введении военного положения в 10 областях Украины. Об этом сообщил пресс-секретарь главы государства Святослав Цеголко в Facebook. «Президент Порошенко…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости