Прокиньтесь! 30-40-річні реально не розуміють, що їм не світить в Україні жодна пенсія

15:17 14.11.2018

Забавно, що багато 30-40-річних реально не розуміють, що їм жодна пенсія не світить в країні, де індекс фертильності 1,2, а всі, хто генерує капітал, ідеї, гострять лижі і змиваються за кордон, – говорить автор.

Замість того, щоб парити мізки людям байками про 12-річну освіту краще б ввели до шкільної програми одну задачу з арифметики. У 2035 році населення України буде, скажімо, складати 30 млн населення. З них 15 млн старі, 10 млн дорослі, 5 млн діти.

Питання: Яка пенсія буде у 15 млн пенсіонерів за умови, що 10 млн дорослих повинні прогодувати ще 5 млн дітей? Яка повинна бути зарплата у середньостатистичного українця в 2035 році, щоб прогодувати 2,5 утриманців і при цьому нормально жити?

Як така держава з таким соціальним навантаженням буде в принципі здатна виконувати базові функції без залучення зовнішньої робочої сили?

Гострота питання збільшується ще більше, якщо ми візьмемо до уваги, що на сьогодні тільки близько 2 млн українців генерують капітал.

Що станеться з державою, якщо кількість цих людей зменшиться в 2 рази до 2035 року. Або в три?

Про це потрібно говорити з ранку до вечора на Шустер, Свободах слова та інших шоу, де тече пісня про кисільні береги й швидке позбавлення від нещасть і створення раю на землі.

Тому що країна, яка займає перше місце за темпами вимирання в світі, повинна порошинки здувати з тих, хто здатний забезпечити нездатну, непродуктивну й вмираючу більшість їжею. Якщо Україна в принципі хоче жити, вона повинна думати про таку меншину, розширювати цей прошарок і зробити все, щоб вона відчувала себе тут сухо і комфортно.

Інакше через 20 років буде український пенсіонер стояти раком, виколупуючи свою пенсію з землі, і мріяти про кисільні річки, які ось-ось потечуть, тому що Грицько Мудрий сказав, что кожен пенсіонер має право на субсидії, пільги і продуктовий пакет на Новий рік і Великдень.

Мир може бути тільки в зв’язку з суттєвою кризою в РФ. Але навіть в цьому випадку нам доведеться воювати. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины…

Украина, 00:42 25.11.2018

Россия опасна для Чехии и других стран-членов Евросоюза Россия распространяет дезинформацию, а также использует различные гибридные угрозы, заявил глава чешского внешнеполитического ведомства Томаш Петршичек в эфире Radio Praha….

Украина, 16:14 17.11.2018

Надворі стояла гаряча літня пора, тож селяни майже всі поралися на городах і сінокосах. Зараз вони бігли на крик баби Штефки, перепитуючи один в одного: ” Що сталося?…

Украина, 06:42 20.02.2019

Президент США Дональд Трамп подписал распоряжение о создании Космических сил в составе министерства ВВС страны. Пентагону было поручено разработать юридическое обоснование создания шестого рода войск, который будет создан…

Украина, 11:00 01.03.2019

Традиционно для пятницы работа Верховной Рады начнется с часа вопросов к правительству. В зале зарегистрировались 308 народных депутатов. Сегодня в повестке дня стоит один законопроект — об обеспечении…

Общество,Украина, 11:42 09.01.2019

Пассажиры поезда «Интерсити» №715 Киев-Перемышль (Польша) услышали инструкции на русском языке в громкоговорители, что привело к волне негодования, передает replyua.net. В том числе, в вагоне звучало обращение «Граждане,…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости