Прокиньтесь! 30-40-річні реально не розуміють, що їм не світить в Україні жодна пенсія

15:17 14.11.2018

Забавно, що багато 30-40-річних реально не розуміють, що їм жодна пенсія не світить в країні, де індекс фертильності 1,2, а всі, хто генерує капітал, ідеї, гострять лижі і змиваються за кордон, – говорить автор.

Замість того, щоб парити мізки людям байками про 12-річну освіту краще б ввели до шкільної програми одну задачу з арифметики. У 2035 році населення України буде, скажімо, складати 30 млн населення. З них 15 млн старі, 10 млн дорослі, 5 млн діти.

Питання: Яка пенсія буде у 15 млн пенсіонерів за умови, що 10 млн дорослих повинні прогодувати ще 5 млн дітей? Яка повинна бути зарплата у середньостатистичного українця в 2035 році, щоб прогодувати 2,5 утриманців і при цьому нормально жити?

Як така держава з таким соціальним навантаженням буде в принципі здатна виконувати базові функції без залучення зовнішньої робочої сили?

Гострота питання збільшується ще більше, якщо ми візьмемо до уваги, що на сьогодні тільки близько 2 млн українців генерують капітал.

Що станеться з державою, якщо кількість цих людей зменшиться в 2 рази до 2035 року. Або в три?

Про це потрібно говорити з ранку до вечора на Шустер, Свободах слова та інших шоу, де тече пісня про кисільні береги й швидке позбавлення від нещасть і створення раю на землі.

Тому що країна, яка займає перше місце за темпами вимирання в світі, повинна порошинки здувати з тих, хто здатний забезпечити нездатну, непродуктивну й вмираючу більшість їжею. Якщо Україна в принципі хоче жити, вона повинна думати про таку меншину, розширювати цей прошарок і зробити все, щоб вона відчувала себе тут сухо і комфортно.

Інакше через 20 років буде український пенсіонер стояти раком, виколупуючи свою пенсію з землі, і мріяти про кисільні річки, які ось-ось потечуть, тому що Грицько Мудрий сказав, что кожен пенсіонер має право на субсидії, пільги і продуктовий пакет на Новий рік і Великдень.

Украина, 11:55 15.11.2018

Під час прямого ефіру на одному з центральних російських каналів Леонід Гозман – президент Всеросійського громадського руху “Союз правих сил” – заявив про вину Росії у війні на…

Украина, 13:53 05.12.2018

Астролог рассказала о дальнейшем развитии событий на Донбассе и в Крыму Сложная обстановка в стране, которая длится не первый год, немало измотала украинцев. Астролог Елена Осипенко рассказала, как…

Украина, 11:56 27.11.2018

Президент единолично не может продлить действие военного положения. Для этого нужно решение Совета нацбезопасности и обороны и поддержка Верховной Рады. Такое объяснение дал заместитель министра по вопросам временно…

Украина, 12:00 15.01.2019

В Православную церковь Украины из Московского патриархата перешли уже около 70 церковных общин. Об этом сообщила представитель президента в парламенте Ирины Луценко на согласительном совете 15 января. «Уже…

Украина, 07:28 04.12.2018

28 ноября неизвестные напали на кандидата в президенты, лидера партии «Гражданская позиция» 61-летнего Анатолия Гриценко. Это произошло перед входом в офисный центр в Одессе. Политик собирался на радиоэфир….

Украина, 16:00 06.12.2018

Правоохранители пока не смогли выполнить решение суда и одеть на бывшего и. о главы Государственной фискальной службы Мирослава Продана электронный браслет. Об этом сообщил заместитель председателя Специальной антикоррупционной…

Последние новости