ONUKA презентувала нову пісню, розірвавшу Мережу. ВІДЕО

16:42 14.11.2018

Відома українська виконавиця ONUKA презентувала свою нову роботу з назвою «Хащі», інформує replyua.net із посиланням на власний профіль знаменитості в «Інстаграм». «Хащі — у моєму розумінні — це провалля, безпросвітна безодня. Їх хотілося б обійти, оминути. Але чим далі йдеш по життю, тим частіше ловиш себе на думці — куди не глянь, лише одні хащі», — написала співачка у своєму аккаунті. Варто також зазначити, що на офіційному каналі гурту в YouTube і на стрімінгових сервісах жваво коментують новий трек, наголошуючи, що це черговий український хіт.

«Дочекалася і одразу ж внесла в мій список улюблених треків! Інколи бракує слів, однак я думаю, ви відчуваєте підтримку й любов фанів і шанувальників!», «Водночас і модерно і первісно. «Часи не обирають». Пісня з одного боку динамічна в кожен окремий момент, а з іншого — за загальною структурою залишається на місці рухаючись по колу. Усі ці протиріччя створюють загальне враження заплутаності та розгубленості. «Навколо по колу лише одні хащі»», «Як завжди геніально!!! Нова українська музика утворюється саме тут! Так продовжувати, ONUKA!», «Ооваа, оце так потужність, український топ», — пишуть задоволені користувачі мережі.

Украина, 13:42 24.01.2019

Кремлевскую пропагандистску Ольгу Скабееву высмеяла украинский журналист. Это произошло во время общения главы украинской делегации в Парламентской Ассамблее Совета Европы Владимира Арьева с журналистом телеканала «Прямий» Ольгой Шилкиной….

Общество, 13:25 02.01.2019

Важко повірити що це село знаходиться в Україні! Берестівець – унікальне село, де рівень життя вищий, ніж в обласних центрах Найкраще село Черкащини. А може й усієї України….

Общество, 10:30 13.02.2019

Гражданка Украины Антонина Туренко, которая ехала поездом «Москва-Николаев» бесследно исчезла в субботу, 9 февраля. Об этом сообщает близкая подруга женщины Екатерина Клименко на своей странице в Facebook. Украинка…

Украина, 13:42 24.12.2018

Я, академік Академії економічних наук України, професор, екс віце -Президент Генерального Комітету ПА ОБСЄ з питань економіки та науки, стверджую, що постулат (закон) економіки, виголошений паном Гройсманом (що…

Общество,Украина, 11:23 27.02.2019

Телеканал СТБ, который 4 года проводит нацотбор на Евровидение, заявляет, что певица Maruv попала на конкурс по согласованию с Национальной общественной телерадиокомпанией Украины. Об этом говорится в заявлении…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости