МОЛОДЧАГА! УЧЕНЬ ЗАПРОПОНУВАВ ГЕНІАЛЬНИЙ СПОСІБ ПОКАРАННЯ КОРУПЦІОНЕРІВ. ЦЕ ТРЕБА ПРОЧИТАТИ

12:30 24.11.2018

Учень запропонував геніальний спосіб покарання корупціонерів. Залишилось знайти спосіб втілити йогог в дійсність
Працюю вчителем в гімназії.

Є керівником 11 класу, намагаюся вчити дітей не бездумно заучувати матеріал, а аналізувати, мислити, робити висновки. Часто придіяю 10-15 хвилин від уроку якійсь тематичній бесіді з класом. Діти мої розумні, люблять такі моменти. Часто в нас відбуваються справжні глибокозмістовні дискусії на теми, що зараз є найбільш актуальними в українському суспільстві. Буквально на днях ми розмовляли на тему «Як би я боровся з корупцією в Україні»

Власне, ця розмова і спонукала мене до написання даного посту, бо почула я від дітей, на правду геніальні ідеї. Більшість дітей виступали за доволі радикальні способи боротьби з корупціонерами і державними злочинцями: довічне ув’язнення, смертна кара, вигнання з держави, конфіскація майна іт.д. аж тут до розмови долучається учень, який скажемо так з тих, що не сильно оцінками може похизуватися і видає як на мене просто геніальний спосіб покарання для наших держиморд.

« Я вважаю, що не потрібно нікого розстрілювати. Я би вибрав найбільш глухе, закинуте село в Україні, десь посеред степу чи лісу, огородив його колючим дротом під напругою і запустив би туди всіх політиків і чиновників без винятку. На додачу всіх їхніх силіконом накачаних дружин, батьків і повнолітніх дітей.

Дав би по лопаті, по відру картоплі і пшениці( щоб мали на розмноження), раз в місяць завозив би туди мішки із секонд хендом, щоб жінки, звиклі до брендового одягу не страждали від його відсутності. А щоб не подохли з голоду, рівно на суму мінімальної пенсії, купив би продуктів для кожного. І щоб того вистачило на місяць. І ще, найголовніше: всюди би розмістив відеокамери, і вся Україна мала би найбільш рейтингове реаліті шоу в історії світового телебачення. Ми би ще круто на цьому заробили!» Ось ТАК!

Геніально, як на мене.

Marija Romaniv

Украина, 10:28 06.12.2018

5 декабря в столичном МВЦ прошел XVI съезд партии УКРОП. На мероприятии собрались более 2 тыс. партийцев, чтобы выдвинуть кандидата в президенты. Им стал народный депутат Александр Шевченко….

Общество,Украина, 08:28 25.02.2019

Наступление метеорологической весны в Украине в 2019 году ожидается не раньше апреля, а март будет холодным, с дождями и ночными заморозками. С приходом астрономической весны (21 марта) в…

Украина, 14:02 10.12.2018

Все готовятся к войне. Литва запретила въезд россиянам причастным к агрессии в Украине. Представитель Пентагона предостерег РФ от проведения широкомасштабной агрессии в Украине. США отправляют дополнительный военный корабль…

Ключевые кандидаты президентской гонки Петр Порошенко, Анатолий Гриценко, Юлия Тимошенко и Владимир Зеленский, — представят своих внешнеполитических советников Европе. Представление состоится в понедельник 25 февраля в Брюсселе. Советники…

Украина, 18:00 27.02.2019

Нардеп от «Блок Петра Порошенка», председатель комитета по вопросам здравоохранения и кандидат в президенты Ольга Богомолец начала агитировать за бывшего премьера, кандидата в президенты Юлию Тимошенко. Об этом…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости