МЕДРЕФОРМА! БУХАЛА ВСЯ ЗМІНА: У ЛЬВІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ ДІТЕЙ ОГЛЯДАЛА П’ЯНИЙ ПЕДІАТР (ФОТО)

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

У неділю, 15 квітня, у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «Охматдит» педіатр Олена Бабич проводила прийом в стані алкогольного сп’яніння.

Стан лікаря помітили батьки, які привели своїх дітей на прийом.

Обурені батьки викликали поліцію і написали заяву на лікаря. Ймовірно нетверезого медика правоохоронці забрали на огляд.

Одна із заявниць Оксана розповіла, що лікар була п’яною з самого ранку.

«Об 11 годині ранку вона була вже «готова», хоча сказала, що це їй не заважає оглядати дітей. І головне, що вона там була не одна така, бо, з її слів, медсестра «виставляла» за народження онука(-чки), вживала вся зміна. Лікар, оглянувши дочку, сказала, що вона здорова, нічого не призначила, скерування на аналізи не дала», – розповіла заявниця Оксана.

Вона зазначила, що відвідала тверезого лікаря, який направив дитину на аналізи, за якими була діагностована рання стадія ангіни. Доктор виписав дитині ліки.

«А у сина, вона почула свист у грудях, хоча інший лікар це не підтвердив, на щастя. Прикро те, що ніхто із батьків, хто потрапив до неї на огляд швидше за нас, не відреагували. Раджу їм повторно оглянути дітей у лікаря, бо хто знає, що вона ще пропустила і які хвороби у них познаходила», – сказала вона.

Головний лікар львівського «Охматдиту» Мар’яна Візник підтвердила, що лікар перебувала на роботі п’яною і попросила у пацієнтів вибачення. Вона також заявила, що проведе службове розслідування і суворо покарає інших медпрацівників.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Новости от партнеров