Луценко: Тепер злочинців практично неможливо притягнути до відповідальності

10:32 20.02.2019

В 2012 році у нас відбулися дуже сильні зміни в Кримінально-процесуальний кодекс, і тепер злочинців практично неможливо притягнути до відповідальності. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповів народний депутат фракції «Батьківщина», активіст Євромайдану, боєць батальйону «Азов» Ігор Луценко.

За словами нашого співрозмовника, той факт, що через 5 років після трагічних подій на Майдані і досі не знайдено й не покарано винних, «абсолютно вкладається в загальну тенденцію відсутності покарання за будь-які злочини в нашій країні».

«Візьмемо будь-які злочини, починаючи від «Україна без Кучми», і з того часу це продовжується. В 2012 році у нас відбулися дуже сильні зміни в Кримінально-процесуальний кодекс, які наділили будь-якого злочинця можливостями найняти собі адвоката і захищатися. Їх неможливо практично притягнути до відповідальності», — констатує експерт.

Також, додає Луценко, це питання стосується і роботи Генеральної прокуратури.

«У нас було 4 генпрокурори, і вони всі, мабуть, недопрацювали. Якщо все буде відбуватися, як і зараз, то я думаю, що буде пару десятків обвинувальних вироків. Це не те, на що заслуговують ці люди. А якщо поміняти керівників Генпрокуратури, тобто мати гарних керівників, то, можливо, ця цифра зросла би й до сотні, але все одно це надто маленький відсоток від того, що треба було зробити», — каже співрозмовник видання.

Украина, 05:56 11.12.2018

Помощник госсекретаря по вопросам энергоресурсов Фрэнсис Фэннон заявил, что США выступают против строительства газопровода «Северный поток — 2», так как считают его политическим инструментом, а не коммерческим проектом….

Украина, 14:05 12.11.2018

Лидер пророссийского движения «Украинский выбор», председатель политсовета партии «За жизнь», кум президента РФ Владимира Путина Виктор Медведчук заявил, что отдельные районы Донецкой и Луганской областей должны иметь автономию…

Общество, 11:20 04.01.2019

Подаємо мовою оригіналу: Дело было утром. Аэропорт Мюнхен. Почти одновременно отправляются два рейса: МАУ в Киев и S7 в Москву. Очередь на паспортный контроль. Стоять минут 40. Но…

Украина, 12:38 16.11.2018

В то время как простые украинцы вынуждены сводить концы с концами и считать каждую копейку, депутаты Верховной Рады все больше отрываются от реальной жизни населения. Очередное тому доказательство…

Общество, 10:14 23.01.2019

Вистояти у бою зі смертю можуть тільки ті, хто неймовірно любить життя. Бої під Дебальцевим вважаються одними з найкривавіших і водночас – важливих сторінок в історії наших героїв….

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости