КРАЩЕ ЛЮДИНА БЕЗ ДОСВІДУ, НІЖ СВОЛОТА: ГОРДОН ЗРОБИВ НЕОЧІКУВАНУ ЗАЯВУ

13:23 02.01.2019

Про інтерв’ю з Володимиром Зеленським, підсумки року і кандидатів, які пройдуть до другого туру президентських виборів, розповів журналіст Дмитро Гордон.

Про кандидата Зеленського та майбутню чільну владу.

Зеленський був щирим у розмові зі мною. Ним керує мотивація людини, яка хоче щось змінити в своїй країні. Людина, яка має досвід в політиці, але є сволотою – набагато гірше, ніж людина, яка не має досвіду в політиці, і є нормальним.

Те, що актор і комік Зеленський, якого іноді називають клоуном, йде у велику політику, це не означає, що якщо він стане президентом, то як президент він буде гірше, ніж двічі зек, що сидів, чи хтось інший, хто не тримає своїх обіцянок.

Ми бачили успішних людей з акторського цеху, того ж Рональда Рейгана. Люди інтуїтивно шукають того, хто допоміг би їм повернути віру в справедливість і в свою країну.

Наші політики вкотре показали, що вони не думають про людей. Для них Україна – це місце для викачування грошей.

Наступний рік – це рік надій на нового президента, який буде переживати за Україну, і намагатися її поліпшити. Також будемо сподіватися, що восени оберуть до Верховної Ради адекватних і просвітлених людей, які зрозуміють, що це їхня історична місія, і треба цьому відповідати.

Якщо все буде йти так, як йде сьогодні, то в другому турі ми побачимо Володимира Зеленського і Юлію Тимошенко, а можливо і Анатолія Гриценка.

Ми побачимо цікаву боротьбу в останні три місяці.

У виборах президента працюють великі гроші, креативна думка, щирість. Упевнений, що ще кілька чоловік заявлять, що йдуть в президенти.

Коли отримуєш більше інформації, поступово ти стаєш іншою людиною, і розумієш, що відбувається насправді. Потрібно берегти Україну, вона зараз дуже цього потребує. Якщо не збережемо – ніколи собі цього не пробачимо.

Додамо, що сам Зеленський зізнався, що не може поїхати до Росії, оскільки там йому погано.

“Не важливо, хто що скаже, це моє внутрішнє”, зазначив актор, додавши, що він не судить артистів, які їздять на заробітки до РФ.

“Це їхнє бажання, це все на рівні моралі і внутрішнього відчуття”, наголосив Володимир Зеленський, додавши, що усі живуть, як можуть, але йому у Росії неприємно.

Украина, 11:25 27.11.2018

Сергей Максименко ВНИМАНИЮ РЫБАКАМ: АРЕНДАТОР НЕ МОЖЕТ ЗАПРЕЩАТЬ ЛЮБИТЕЛЬСКУЮ РЫБОЛОВЛЮ НА ВОДОЕМЕ По использованию водоемов в Украине действует: — Конституция Украины; — Водный кодекс Украины; — Закон Украины…

Общество,Украина, 12:23 04.12.2018

Усик написавши вірш про Україну та прочитавши його на весь світ. Олександр Усик здивував Sport.ua, прочитавши власний вірш українською мовою, присвячене Україні. Коментарі користувачів у соціальних мережах: “Усик…

Украина, 07:42 23.11.2018

Верховная Рада приняла во втором чтении законопроект о госбюджете-2019. Перед этим документом вносили много правок. Последние два месяца их постоянно согласовывали. Окончательный вариант принятого закона пока не доступен….

Украина, 19:14 14.12.2018

Враг хочет раздробить Украину. Поэтому надо объединяться вокруг языка, национальной культуры и памяти. Об этом написал третий президент Виктор Ющенко в Facebook. «Наши враги хотят нас раздробить, чтобы…

Украина, 03:56 22.11.2018

Акции протестов владельцев автомобилей на «еврономерах» завершились по всей Украине, движение на дорогах государственного значения осуществляется без ограничений. 20 ноября в Украине владельцы автомобилей на «еврономерах» начали бессрочную…

Украина, 13:15 14.12.2018

В Ізраїлі збулося третє пророцтво з Біблії, яке нібито попереджає про наближення Апокаліпсису. Як стверджують віруючі, йдеться про змію, яка проповзла по стіні плачу в Єрусалимі, пише Радіо Максимум…

Последние новости