КРАЩЕ ЛЮДИНА БЕЗ ДОСВІДУ, НІЖ СВОЛОТА: ГОРДОН ЗРОБИВ НЕОЧІКУВАНУ ЗАЯВУ

13:23 02.01.2019

Про інтерв’ю з Володимиром Зеленським, підсумки року і кандидатів, які пройдуть до другого туру президентських виборів, розповів журналіст Дмитро Гордон.

Про кандидата Зеленського та майбутню чільну владу.

Зеленський був щирим у розмові зі мною. Ним керує мотивація людини, яка хоче щось змінити в своїй країні. Людина, яка має досвід в політиці, але є сволотою – набагато гірше, ніж людина, яка не має досвіду в політиці, і є нормальним.

Те, що актор і комік Зеленський, якого іноді називають клоуном, йде у велику політику, це не означає, що якщо він стане президентом, то як президент він буде гірше, ніж двічі зек, що сидів, чи хтось інший, хто не тримає своїх обіцянок.

Ми бачили успішних людей з акторського цеху, того ж Рональда Рейгана. Люди інтуїтивно шукають того, хто допоміг би їм повернути віру в справедливість і в свою країну.

Наші політики вкотре показали, що вони не думають про людей. Для них Україна – це місце для викачування грошей.

Наступний рік – це рік надій на нового президента, який буде переживати за Україну, і намагатися її поліпшити. Також будемо сподіватися, що восени оберуть до Верховної Ради адекватних і просвітлених людей, які зрозуміють, що це їхня історична місія, і треба цьому відповідати.

Якщо все буде йти так, як йде сьогодні, то в другому турі ми побачимо Володимира Зеленського і Юлію Тимошенко, а можливо і Анатолія Гриценка.

Ми побачимо цікаву боротьбу в останні три місяці.

У виборах президента працюють великі гроші, креативна думка, щирість. Упевнений, що ще кілька чоловік заявлять, що йдуть в президенти.

Коли отримуєш більше інформації, поступово ти стаєш іншою людиною, і розумієш, що відбувається насправді. Потрібно берегти Україну, вона зараз дуже цього потребує. Якщо не збережемо – ніколи собі цього не пробачимо.

Додамо, що сам Зеленський зізнався, що не може поїхати до Росії, оскільки там йому погано.

“Не важливо, хто що скаже, це моє внутрішнє”, зазначив актор, додавши, що він не судить артистів, які їздять на заробітки до РФ.

“Це їхнє бажання, це все на рівні моралі і внутрішнього відчуття”, наголосив Володимир Зеленський, додавши, що усі живуть, як можуть, але йому у Росії неприємно.

Общество, 15:46 22.01.2019

У київську школу №210 прийшов новий директор. Він став наймолодшим директором в Україні. 26-річний Дмитро Ламза дивує і захоплює всіх батьків країни, інформує UkrMedia. Раніше Дмитро викладав у…

Украина, 20:09 25.02.2019

Еще не все потеряно, украинский автопроизводитель ЗАЗ решил возобновить разработку небольших автобусов средней вместимости. Так, украинский автозавод ЗАЗ недавно выпустил новую модель автобуса ЗАЗ А08. Данный экземпляр поступит…

Общество, 20:12 16.01.2019

«Большое видно издалека»- повторяла я себе всю дорогу от Стамбула до Киева. Не секрет, что 2 раза в год, я покидаю территорию Украины и езжу в другие страны…

Общество, 16:52 23.02.2019

В одной из школ в Винницкой области разборки с родителями девочки закончились для учительницы госпитализацией и смертью. Об этом сообщают местные СМИ. «В ноябре на уроке физкультуры дети…

Украина, 14:29 07.12.2018

Сепаратисты передали тело погибшего бойца ВСУ. Сергей Проданюк погиб, отражая нападение ДРГ противника. В ходе боя он лично уничтожил одного врага. В Луганской области сепаратисты «ЛНР» передали украинской…

Украина, 11:28 06.11.2018

Бывший «регионал» Александр Вилкул и заместитель руководителя фракции БПП Алексей Гончаренко повздорили в прямом эфире. Ссора вспыхнула, когда обсуждали нападения на активистов. «Рассуждать о Катерине Гандзюк не может…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости