КРАЩЕ ЛЮДИНА БЕЗ ДОСВІДУ, НІЖ СВОЛОТА: ГОРДОН ЗРОБИВ НЕОЧІКУВАНУ ЗАЯВУ

13:23 02.01.2019

Про інтерв’ю з Володимиром Зеленським, підсумки року і кандидатів, які пройдуть до другого туру президентських виборів, розповів журналіст Дмитро Гордон.

Про кандидата Зеленського та майбутню чільну владу.

Зеленський був щирим у розмові зі мною. Ним керує мотивація людини, яка хоче щось змінити в своїй країні. Людина, яка має досвід в політиці, але є сволотою – набагато гірше, ніж людина, яка не має досвіду в політиці, і є нормальним.

Те, що актор і комік Зеленський, якого іноді називають клоуном, йде у велику політику, це не означає, що якщо він стане президентом, то як президент він буде гірше, ніж двічі зек, що сидів, чи хтось інший, хто не тримає своїх обіцянок.

Ми бачили успішних людей з акторського цеху, того ж Рональда Рейгана. Люди інтуїтивно шукають того, хто допоміг би їм повернути віру в справедливість і в свою країну.

Наші політики вкотре показали, що вони не думають про людей. Для них Україна – це місце для викачування грошей.

Наступний рік – це рік надій на нового президента, який буде переживати за Україну, і намагатися її поліпшити. Також будемо сподіватися, що восени оберуть до Верховної Ради адекватних і просвітлених людей, які зрозуміють, що це їхня історична місія, і треба цьому відповідати.

Якщо все буде йти так, як йде сьогодні, то в другому турі ми побачимо Володимира Зеленського і Юлію Тимошенко, а можливо і Анатолія Гриценка.

Ми побачимо цікаву боротьбу в останні три місяці.

У виборах президента працюють великі гроші, креативна думка, щирість. Упевнений, що ще кілька чоловік заявлять, що йдуть в президенти.

Коли отримуєш більше інформації, поступово ти стаєш іншою людиною, і розумієш, що відбувається насправді. Потрібно берегти Україну, вона зараз дуже цього потребує. Якщо не збережемо – ніколи собі цього не пробачимо.

Додамо, що сам Зеленський зізнався, що не може поїхати до Росії, оскільки там йому погано.

“Не важливо, хто що скаже, це моє внутрішнє”, зазначив актор, додавши, що він не судить артистів, які їздять на заробітки до РФ.

“Це їхнє бажання, це все на рівні моралі і внутрішнього відчуття”, наголосив Володимир Зеленський, додавши, що усі живуть, як можуть, але йому у Росії неприємно.

Общество, 15:16 01.02.2019

Випадок стався 29 липня. Водій автобуса №122 у Вроцлаві, наступний до автовокзалу, на одній із зупинок пройшовся оглянути салон і виявив забутий кимось пакет. Заглянув всередину і остовпів:…

Украина, 13:56 16.12.2018

В Украине набирает обороты предвыборная кампания. Риторика противоборствующих сторон становится все жестче, а рейтинги популярности кандидатов появляются все чаще. Впрочем, есть не менее важный показатель в данном вопросе,…

Украина, 12:00 26.12.2018

«Уже сейчас очевидно, что объединительная деятельность Медведчука в бело-голубом сегменте электорального поля результата не дала. Количество претендентов на эту нишу (по последним соцопросам ее емкость составляет около 25%)…

Украина, 13:03 16.11.2018

Линдси Пелас – известная американская модель Playboy и звезда Instagram, которая привлекает внимание необычной внешностью. Дело в том, что природа одарила девушку грудью 8-го размера. Однако, как признается…

Ключевые кандидаты президентской гонки Петр Порошенко, Анатолий Гриценко, Юлия Тимошенко и Владимир Зеленский, — представят своих внешнеполитических советников Европе. Представление состоится в понедельник 25 февраля в Брюсселе. Советники…

Украина, 18:42 26.11.2018

Петр Порошенко затеял «игру» с военным положением для того, чтобы установить диктатуру с чрезвычайными полномочиями Об этом заявил Председатель парламентской фракции «Оппозиционного блока» Вадим Новинский в кулуарах Верховной…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости