КРАЩЕ ЛЮДИНА БЕЗ ДОСВІДУ, НІЖ СВОЛОТА: ГОРДОН ЗРОБИВ НЕОЧІКУВАНУ ЗАЯВУ

13:23 02.01.2019

Про інтерв’ю з Володимиром Зеленським, підсумки року і кандидатів, які пройдуть до другого туру президентських виборів, розповів журналіст Дмитро Гордон.

Про кандидата Зеленського та майбутню чільну владу.

Зеленський був щирим у розмові зі мною. Ним керує мотивація людини, яка хоче щось змінити в своїй країні. Людина, яка має досвід в політиці, але є сволотою – набагато гірше, ніж людина, яка не має досвіду в політиці, і є нормальним.

Те, що актор і комік Зеленський, якого іноді називають клоуном, йде у велику політику, це не означає, що якщо він стане президентом, то як президент він буде гірше, ніж двічі зек, що сидів, чи хтось інший, хто не тримає своїх обіцянок.

Ми бачили успішних людей з акторського цеху, того ж Рональда Рейгана. Люди інтуїтивно шукають того, хто допоміг би їм повернути віру в справедливість і в свою країну.

Наші політики вкотре показали, що вони не думають про людей. Для них Україна – це місце для викачування грошей.

Наступний рік – це рік надій на нового президента, який буде переживати за Україну, і намагатися її поліпшити. Також будемо сподіватися, що восени оберуть до Верховної Ради адекватних і просвітлених людей, які зрозуміють, що це їхня історична місія, і треба цьому відповідати.

Якщо все буде йти так, як йде сьогодні, то в другому турі ми побачимо Володимира Зеленського і Юлію Тимошенко, а можливо і Анатолія Гриценка.

Ми побачимо цікаву боротьбу в останні три місяці.

У виборах президента працюють великі гроші, креативна думка, щирість. Упевнений, що ще кілька чоловік заявлять, що йдуть в президенти.

Коли отримуєш більше інформації, поступово ти стаєш іншою людиною, і розумієш, що відбувається насправді. Потрібно берегти Україну, вона зараз дуже цього потребує. Якщо не збережемо – ніколи собі цього не пробачимо.

Додамо, що сам Зеленський зізнався, що не може поїхати до Росії, оскільки там йому погано.

“Не важливо, хто що скаже, це моє внутрішнє”, зазначив актор, додавши, що він не судить артистів, які їздять на заробітки до РФ.

“Це їхнє бажання, це все на рівні моралі і внутрішнього відчуття”, наголосив Володимир Зеленський, додавши, що усі живуть, як можуть, але йому у Росії неприємно.

Украина, 23:42 31.01.2019

Все трое украинских военнопленных моряков, которых накануне перевели в РФ из больницы в «Матросской тишине» в СИЗО «Лефортово», пожаловались на проблемы со здоровьем. Моряки не жалуются на условия…

Украина, 13:28 14.02.2019

Председатель Днепропетровской облгосадминистрации Валентин Резниченко обнародовал статистику, согласно которой, начиная с лета 2015 года предприниматели и физические лица, зарегистрированные на территории Днепропетровской области, выиграли торгов на сумму 115…

Общество, 17:03 05.01.2019

Вот что бывает, когда лезешь убивать и грабить. Огребли от ВСУ и вернулись на базу (видео от «ополченцев») *Присутствует мат. #НЕТ_Диктатуре Огребли от ВСУ и вернулись на базу…

Украина, 19:14 26.12.2018

С повышением тарифов на коммунальные услуги нужно бороться. Так считают 92,2% украинцев, которых в начале декабря опросил Киевский международный институт социологии (КМИС). По мнению респондентов, противодействовать подорожанию коммуналки…

Украина, 00:14 22.02.2019

Украинского политзаключенного 48-летнего Владимира Балуха вывезли в Россию. 18 февраля он исчез из Симферопольского следственного изолятора, сообщила жена пленника Наталья Балух. — Для Владимира Балуха с его открытой…

Украина, 11:10 06.11.2018

В Сети появилась игра, в которой нужно победить лидера ВО Батькивщина Юлию Тимошенко с помощью лопаты. «Вона», в игре, атакует психологически. Ее нарисовал украинский художник и мультипликатор из…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости