Якщо ви п’єте каву щоранку, то ця стаття буде для вас дуже корисна

12:13 04.12.2018

Чи існують такі, хто хоча б раз в житті не пив кави? Для більшості людей це обов’язковий ритуал, з якого починається ранок. Адже без кави нам неймовірно складно прокинутися.

Завдяки вченим є хороші новини для всіх любителів кави! Це — 10 вагомих причин, щоб пити ароматний напій щодня. Про це пише Пошепки.

1. Кава є основним джерелом антиоксидантів

Людське тіло поглинає більше антиоксидантів з кави, ніж з овочів і фруктів.

2. Запах кави має антистресовий ефект

Корейські дослідники виявили, що аромат кави особливим чином діє на білки, пов’язані з напругою мозку, і допомагає мислити позитивно.

3. Кава може зменшити симптоми хвороби Паркінсона

Згідно зі статтею, опублікованою в 2012 році в науковому журналі Science Daily, кава допомагає людям, що страждають хворобою Паркінсона, краще контролювати свої рухи.

4. Це добре для печінки (особливо, якщо ви вживаєте алкоголь)

Результати дослідження, що проводилося протягом 22 років (в якому взяли участь 125000 осіб), показали, що у тих, хто випивав хоча б одну чашку кави в день, на 20% знизилася ймовірність розвитку цирозу.

5. Кава знижує схильність до сaмoгубства

2-4 чашки кави в день можуть знизити ризик сaмoгубств для чоловіків і жінок на 50%.

6. Знижує ризик захворіти на рак шкіри

Він знижує ризик розвитку раку шкіри у жінок.

7. Покращує спортивні результати

Кофеїн збільшує кількість жирних кислот в крові, що дозволяє м’язам поглинати і спалювати жир і перетворювати його в енергію. Це зберігає запаси вуглеводів і дозволяє організму використовувати їх пізніше.

8. Зменшує ризик захворювання на цукровий діабет

Дослідники виявили, що люди, які п’ють принаймні 4 чашки кави в день, на 50% знижують ризик розвитку діабету 2 типу.

9. Кава дуже хороша для мозку

Телекомпанія CNN довела, що кава дозволяє мозку людини більш ефективно працювати.

10. Кава може зробити вас щасливішими

Дослідження, проведене Американським Національним інститутом охорони здоров’я, показало: люди, які п’ють хоча б 4 чашки кави на тиждень, на 10% менше схильні до депресії ніж ті, хто кави взагалі не п’є.

Украина, 13:22 09.11.2018

В ночь с 8 на 9 ноября в Николаеве из магазина, расположенного по проспекту Корабелов, неизвестные вырвали встроенный банкома. Информацию об этом подтвердили в отделе коммуникации полиции Николаевской…

Украина, 15:08 01.11.2018

Украинцев возмутило требование Харьковской областной рады обращаться к чиновникам, обязательно добавляя «уважаемый» Фотографией письма с соответствующими указаниями на своей странице в Twitter поделился пользователь с ником Zheka Butov….

Украина, 15:00 18.12.2018

Лидер «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук решит пойти в политику, когда увидит, что другого пути нет. Об этом он заявил на лекции «Новое время». Перед этим Вакарчука спросили: «Что…

Общество,Украина, 11:04 28.12.2018

Навіть в часи ригів не сміли закривати такі проекти. Порозписували бігморди лозунгами «мова» і «пісня». А насправді — знищують все… анс.Надвечір’я, Лідія Горошко та Антоніна Петрушкевич- Звернення до…

Украина, 12:28 01.02.2019

Жалоба НАЭК «Энергоатом» в Антимонопольный комитет Украины (АМКУ) по формуле «Роттердам+» не имеет логического экономического обоснования. Для расчета тарифа атомной генерации действует аналогичная «Роттердам+» методика. В тарифе для…

Политика, 13:07 28.11.2018

«Ключевой фигурой, появившейся в качестве политического игрока в Украине, является Виктор Медведчук, и трудно представить более сильные связи с Кремлем, чем у него: Путин — крестный отец дочери…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости