Експерт про «президентство Зеленського»: Це буде повторення часів Ющенка, тільки веселіше

10:31 15.03.2019

В умовах української політичної культури будь-яка нова влада — це намагання вкоренитися, вичистити, або перебудувати систему на свій лад і ввести у політику своїх людей. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новини України — From-UA повідомив головний редактор порталу PoloNews Євген Білоножко.

На думку нашого співрозмовника, якщо Петро Порошенко залишиться президентом України, під його керівництвом всі дії, які відбуваються сьогодні, триватимуть з такою ж інтенсивністю.

«І невідомо, чим би все це закінчилось — чи новим Майданом, чи реальним інтегруванням до євроатлантичних структур. Але кардинальних і радикальних би змін не відбулося, хоча поступальність процесів залишилась, що врешті решт відповідає інтересам Заходу», — каже аналітик.

Виграш Тимошенко, на думку експерта, також не призвів би до радикального повороту на схід чи «в якомусь іншому напрямку».

«Можливо, певні процеси б уповільнились, певні процеси б зупинилися, але це все було б пов’язане з можливим наміром розібратися з попередньою владою. Тому процеси були б подібними тим, що відбуваються сьогодні, просто інтенсивність була б зовсім іншою», — каже Білоножко.

А ось щодо можливого президентства Зеленського експерт висловлюється наступним чином: «Ми не знаємо реальної команди Зеленського, ми не бачимо його в жодних політичних шоу, він не має реального політичного досвіду. Він буде прикладом того, що політикою в країни може керувати будь-хто».

«Варто пам’ятати, що таємність інституційних процесів і інституцій в Україні є досить умовною. Якщо є звинувачення, що нібито новостворене НАБУ прикривало корупцію в оборонній сфері, то можна собі уявити, які наслідки можуть бути за обрання Зеленського. Але нагадаю, що ми якось пережили 2014 рік, коли не було ані армії, ані інших структур, які б діяли, і нас Росія не захопила, відповідно, не такій вже страшний Зеленський, яким його малюють. Не така вже велика загроза в постаті Зеленського, як очікують. Скоріше всього, це буде повторення часів Ющенка, тільки буде більш веселіше», — додає Білоножко.

Украина, 14:56 10.01.2019

Лидера партии «Гражданская позиция» Анатолия Гриценко вызвали на допрос в Службу безопасности Украины. Об этом он сообщил в Facebook. «В пятницу официальное выдвижение, партийный съезд, затем Форум демократических…

Украина, 13:14 24.01.2019

Парламентская ассамблея Совета Европы приняла резолюцию относительно агрессии России в Керченском проливе и незаконного задержания украинских моряков. Ее поддержали 103 депутата, против высказались 3. Согласно документу, задержанные украинские…

Украина, 17:00 30.01.2019

Генеральный прокурор Юрий Луценко возмутился словами кандидата в президенты Анатолия Гриценко, будто его сын Александр не служил в армии. Об этом генпрокурор написал в Facebook. «Сегодня узнал, что…

Украина, 09:14 28.11.2018

Закон о введении в Украине военного положения вступил в силу. Его опубликовали в газете «Урядовый курьер». Он вводит в действие решение СНБО о введении военного положения в 26…

Украина, 16:14 28.02.2019

Сразу трое топовых кандидатов в президенты появятся в эфире телеканала «1+1», который принадлежит олигарху Игорю Голомойскому. Об анонсе политического ток-шоу «Право на владу», которое выходит вечером в четверг…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости