Давайте всі подякуємо нашим “славним ” реформаторам! ООН внесла Україну до списку країн, що голодують

13:08 17.12.2018

Організація Об’єднаних Націй внесла Україну до списку країн, що голодують. Про це було сказано в доповіді Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН і Всесвітньої продовольчої програми для Радбезу ООН.

З документа випливає, що продовольча ситуація в 16 країнах світу є критичною. У список країн, що голодують були внесені Афганістан, Бурунді, Гаїті, Гвінея-Бісау, Демократична Республіка Конго, Ірак, Ємен, Ліберія, Ліван, Малі, Сирія, Сомалі, Судан, Центральноафриканська Республіка, Південний Судан і Україна.

На думку експертів, у всіх цих державах підрив продовольчої безпеки викликаний збройними конфліктами. Фахівці вважають необхідними гуманітарні заходи підтримки з огляду на що продовжує посилюватися дефіциту.

Однак, ООН відмовляється продовжувати поставку продовольства в Східну Україну, що обумовлено зниженням фінансування організації.

Украина, 15:42 21.02.2019

Первый президент Украны Леонид Кравчук призвал договариваться с Россией для прекращения войны на Донбассе. Об этом он заявил на совместном брифинге с Леонидом Кучмой и Виктором Ющенко. «Не…

Украина, 16:56 01.11.2018

Второй президент Леонид Кучма пытался подкупить экс-майора Управления государственной охраны Николая Мельниченко, чтобы уничтожить доказательную базу по делу об убийстве журналиста Георгия Гонгадзе. Об этом Мельниченко заявил в…

Происшествия, 13:20 02.01.2019

У Тернополі на залізничному вокзалі викрили цілу групу працівників поліції, які систематично промишляли грабежами. Всі перевертні у погонах віком від 27 до 37 років. Зловмисники пильнували людей напідпитку….

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости