Давайте всі подякуємо нашим “славним ” реформаторам! ООН внесла Україну до списку країн, що голодують

13:08 17.12.2018

Організація Об’єднаних Націй внесла Україну до списку країн, що голодують. Про це було сказано в доповіді Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН і Всесвітньої продовольчої програми для Радбезу ООН.

З документа випливає, що продовольча ситуація в 16 країнах світу є критичною. У список країн, що голодують були внесені Афганістан, Бурунді, Гаїті, Гвінея-Бісау, Демократична Республіка Конго, Ірак, Ємен, Ліберія, Ліван, Малі, Сирія, Сомалі, Судан, Центральноафриканська Республіка, Південний Судан і Україна.

На думку експертів, у всіх цих державах підрив продовольчої безпеки викликаний збройними конфліктами. Фахівці вважають необхідними гуманітарні заходи підтримки з огляду на що продовжує посилюватися дефіциту.

Однак, ООН відмовляється продовжувати поставку продовольства в Східну Україну, що обумовлено зниженням фінансування організації.

Общество, 12:19 17.01.2019

Маруся Звіробій Хочеш по-русскі, не вопрос! #мова_це_зброя На блок-пості стоїть вусатий укр зі свинцевими очима. Тут до посту підвалює крутецький джипяра, за кермом сидить молодий, борзий чувак в…

Украина, 16:07 11.03.2019

Блогери з Росії зняли відео з аеропрту в Ефіопії В Ефіопії розбився пасажирський Boeing, загинули 157 осіб за кілька хвилин до авіакатастрофи Boeing-737 неподалік від Аддіс-Абеби, в якій вони загинули….

Общество, 10:07 23.01.2019

Історія до сліз. Пляшка із зерном голодного 1932-року Під час корчування старої вільхи в листопаді на городі мешканки с. Великі Крушлинці Вінницького району Марії Сороки знайшли пляшку з…

Украина, 17:14 05.02.2019

Центральная избирательная комиссия зарегистрировала еще четырех кандидатов на пост президента. Соответствующее решение члены ЦИК приняли на заседании во вторник. Зарегистрировали самовыдвиженцев Руслана Ригованова и Сергея Носенко, выдвиженца от…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости