ЧЕРГА РЕГОТАЛА ДО СЛІЗ: ПЕРЕСЕЛЕНКА, ЯКА “НЄ ПАНІМАЄТ” МОВУ, ОТРИМАЛА ГІДНУ ВІДПОВІДЬ У СУПЕРМАРКЕТІ

11:46 26.11.2018

“– Пакет треба? – питає продавщиця у супермаркеті Івано-Франківська. – Пакет треба? – питає продавщиця у супермаркеті Івано-Франківська.

– Что? Я не понимаю! – дратується висока жінка біля каси. Люди у черзі здогадуються, що вона – переселенка. Із тих, які наполягають, аби із ними говорили “на нормальном языке”, – повідомляють Патріоти України, і продовжує:

“Озивається жінка у черзі за цією: – Пакет – це “кульок”. Ви в Україні, маєте знати мову. Висока обертається, відкриває рота, але нічого не може сказати. За нею стоїть чорношкіра жінка з дредами. Черга регоче.

Історію розповіла подруга Оксана з Івано-Франківська. Вона була свідком цієї словесної перепалки.

– Пригадалися дві історії, – продовжує Оксана. – На початку війни в медуніверситеті Івано-Франківська побилися двоє афроамериканців із Конго. Один – із першого курсу вчився тут. А другий – приїхав із донецького вузу. Той, що перевівся, назвав франківського “бандерівцем”, цей – заїхав у пику. Бійка переросла в масову.

Кажуть, у деканаті обох хотіли вигнати з університету. Але група “бандерівця” заявила: якщо його – то і нас. А на одному з факультетів столичного університету імені Шевченка найбільшими патріотами України виявилися китайці.

Викладачка англійської запитала у групи, чи не заперечуватимуть, якщо вона дещо пояснюватиме російською. Ніхто не був проти. Окрім трьох китайців. Вони, їдучи в Київ, вчили українську”.

Украина, 16:28 30.01.2019

У шоумена, кандидата в президенты Владимира Зеленского разработали рекламу. Со слоганами комик поделился в Facebook. Зеленский показал видео из штаба, где на столе лежат листовки. «Разработали несколько разновидностей…

Украина, 15:00 22.02.2019

По результатам электоральных симпатий в президентской гонке лидирует шоумен Владимир Зеленский. На втором и третьем месте соответственно Петр Порошенко и Юлия Тиммошенко. Об этом свидетельствуют результаты социологического опроса…

Украина, 16:56 16.01.2019

Экономические программы потенциальных кандидатов в президенты Юлии Тимошенко и Сергея Таруты являются их сильными сторонами. В случае победы Тимошенко на выборах, прогнозируемой многими социологическими исследованиями, Тарута будет главным…

Происшествия, 15:22 01.02.2019

В четверг, 31 января, оперативники Управления защиты экономики в Киеве и следователи Территориального управления ГБР задержали заместителя главы Печерской РГА. Об этом сообщает пресс-служба Департамента защиты экономики Нацполиции,…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости