ЧЕРГА РЕГОТАЛА ДО СЛІЗ: ПЕРЕСЕЛЕНКА, ЯКА “НЄ ПАНІМАЄТ” МОВУ, ОТРИМАЛА ГІДНУ ВІДПОВІДЬ У СУПЕРМАРКЕТІ

11:46 26.11.2018

“– Пакет треба? – питає продавщиця у супермаркеті Івано-Франківська. – Пакет треба? – питає продавщиця у супермаркеті Івано-Франківська.

– Что? Я не понимаю! – дратується висока жінка біля каси. Люди у черзі здогадуються, що вона – переселенка. Із тих, які наполягають, аби із ними говорили “на нормальном языке”, – повідомляють Патріоти України, і продовжує:

“Озивається жінка у черзі за цією: – Пакет – це “кульок”. Ви в Україні, маєте знати мову. Висока обертається, відкриває рота, але нічого не може сказати. За нею стоїть чорношкіра жінка з дредами. Черга регоче.

Історію розповіла подруга Оксана з Івано-Франківська. Вона була свідком цієї словесної перепалки.

– Пригадалися дві історії, – продовжує Оксана. – На початку війни в медуніверситеті Івано-Франківська побилися двоє афроамериканців із Конго. Один – із першого курсу вчився тут. А другий – приїхав із донецького вузу. Той, що перевівся, назвав франківського “бандерівцем”, цей – заїхав у пику. Бійка переросла в масову.

Кажуть, у деканаті обох хотіли вигнати з університету. Але група “бандерівця” заявила: якщо його – то і нас. А на одному з факультетів столичного університету імені Шевченка найбільшими патріотами України виявилися китайці.

Викладачка англійської запитала у групи, чи не заперечуватимуть, якщо вона дещо пояснюватиме російською. Ніхто не був проти. Окрім трьох китайців. Вони, їдучи в Київ, вчили українську”.

Украина, 11:29 11.01.2019

Була така історія. Я не писала, бо ми вирішили спочатку все вияснити, а потім вже як треба буде то написати. Найбільше мене здивував сам водій маршрутки і то…

Украина, 12:56 11.02.2019

В Житомире во время встречи кандидата в президенты Анатолия Гриценко с избирателями произошла стычка между и сторонниками кандидата, его охраной и группой неизвестных лиц. Видео инцидента, произошедшего во…

Общество, 20:20 06.02.2019

Українка Камілла Евалд стала другою мамою для відомого боксера, наймолодшого чемпіона світу Майка Тайсона. Вона була поруч з ним у найскладніші часи його життя, завжди захищала та підтримувала….

Украина, 09:56 14.02.2019

Украинские министры в День Валентина рассказали, что для них значит слово «любовь». Видеооткрытку обнародовал глава правительства Владимир Гройсман в своем Facebook. «Что такое любовь? Послушайте, что говорят украинские…

Украина, 23:28 12.02.2019

Президент Петр Порошенко заявил, что после президентских и парламентских выборов предложит нардепам вернуться к рассмотрению законопроектов о налоге на выведенном капитале и создании Национального бюро финансовых расследований, а…

Украина, 10:35 20.02.2019

20 февраля церковь вспоминает Луку Елладского. Его жизнь пришлась на рубеж 9-10 веков. Лука принял постриг монаха в подростковом возрасте, в конце жизни, поселившись на горе Геликон, основал…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости