АТАКА В КЕРЧЕНСЬКІЙ ПРОТОЦІ – РЕПЕТИЦІЯ МАЛЕНЬКОЇ ВІЙНИ, ЯКА БУДЕ ВЖЕ НЕЗАБАРОМ

16:12 06.12.2018

Введення воєнного стану, звісно, річ потрібна для обороноздатності України. Проте, якщо Путін не нападе впродовж ще трьох тижнів, війна ще буде. Хоча у масштабних бойових діях поки немає ніякого сенсу…

Принаймні, для того, щоб окупанти досягли своїх цілей. Розвідники та дипломати кажуть, що росіяни хочуть захопити Бердянськ та Маріуполь.

Зробити це напряму – означає вторгнутися до України великими силами, з авіацією, бронетехнікою та десятками тисяч військових. У підсумку окупанти отримають багато міст, в яких населення не дуже на них чекає, десятки заводів, які можна розпиляти на метал, а також два порти, з яких не можна вести торгівлю.

Тобто, це вдарить по нашій економіці, але для Кремля теж буде зовсім не вигідним – досить масштабна, хоча й локальна війна потребує чималих зусиль та фінансових вливань. Інша справа – гібридна атака, яка призведе приблизно до тих самих руйнувань в економіці.

Справді, Путін зробив руйнівний, але маленький для нього та трагічний для України крок – захопив катери, заблокувавши Керченську протоку. Переконався у тому, що його дії викликають лише величезне занепокоєння у всього світу, можливо приведуть до санкцій, які верхівку Москви не зовсім і лякають, оскільки у Кремлі відкрили невичерпний ресурс для збагачення мільярдерів при владі – пенсійний фонд, додаткові податки та інше пригнічення власного народу.

Наступною буде саме більш потужна атака на Україну – блокада Азовського моря. Це призведе до чергових засуджень дій терористів в ООН, але фактично зруйнує економічну модель держави із виходом у два моря.

Більшість підприємств у тому самому Маріуполі постачають свої товари саме водним шляхом, отже у разі блокади паралізує і їх також.

Виходячи з того, що тактично окупанти набагато краще розташовані, аніж наші військово-морські сили – контролюють вузьку ділянку арки мосту через протоку, підкріплень українцям чекати не доведеться. А от росіяни пануватимуть в Азовському морі, як того забажають. Відбитися від них на суші ми хоч якось можемо, а от у воді, виходячи з того, що маємо, – ніяк.

От і маємо атаку в Керченській протоці як репетицію маленької переможної війнушки Путіна. Незабаром – вистава, яка невідомо чим скінчиться, адже діяти силоміць ніхто, окрім росіян та українців, не збирається, а в нас майже нічого немає в Азовському морі, що можна протиставити окупантам.

Олексій Чибісов

Украина, 16:42 14.12.2018

Лидер Радикальной партии считает, что президент Украины не должен был отказываться от помощи белорусского коллеги в решении конфликта на Донбассе. Об этом Ляшко написал на своей странице в…

Украина, 14:56 26.02.2019

Национальное антикоррупционное бюро проанализирует информацию программы «Наші гроші» о закупках в армии. Об этом заявили в ведомстве. «Детективы проанализируют информацию о фактах коррупции в оборонной сфере, изложенную в…

Украина, 15:15 14.11.2018

Украинский блогер жестко ответил всем тем, кто верит в «заоблачные президентские рейтинги» цепляющейся за власть Тимошенко, что будет, если она вдруг станет президентом Украины. На примере Черкасс блогер…

Украина, 17:00 16.01.2019

С марта субсидии будут давать наличными. Об этом сообщает «РБК-Украина». Министр социальной политики Андрей Рева заявил, что субсидии будут давать наличными и безналичными, чтобы проверить какая система лучше…

Украина, 10:42 26.01.2019

ФСБ России в 25 января сообщила адвокатам двух раненых украинских моряков и представителя СБУ, что они направили в управление федеральной службы исполнения наказаний РФ документ о переводе трех…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости