10 порад для свекрух, щоб мати добру невістку

09:36 14.11.2018

(З Календаря Місіонаря за 1937 рік. Збережено мову оригіналу)

1. Пам’ятай найважніше, що твоя невістка не з тобою побралася, але з твоїм сином. Тому дбай за те, щоб вони обоє між собою годилися й любилися, а не, щоб невістка тільки й роботи мала, щоб тобою займатися.

2. Пам’ятай, що найтяжчий твій гріх буде підюджувати одне на одне. Ти виступаєш проти самого Бога, бо розбиваєш те, що Бог у церкві злучив.

3. Пам’ятай собі про те, то не тільки так добре робити, як ти робиш. Молоді правда, не раз інакше роблять, але часто ні гірше таки, як старші. Так може й твоя невістка.

4. Пам’ятай, що твоя невістка мала рідну маму, коло якої їй було добре. І вона тебе також кличе: мамо! Будь же ж їй, як рідна мати. Вона ж рідна жінка твого сина, обоє вони твої рідні діти.

5. Пам’ятай про свою невістку сказати між людьми добре слово. Пам’ятай про свою невістку, коли ти в місті, привези їй гостинець до дому.

6. Пам’ятай, щоб і невістку ти мала за господиню. Позволь їй займатися господарством. Не бути ж їй вічно дитиною.

7. Пам’ятай, що і ти колись була невістка. Будь така для своєї невістки, як ти колись хотіла, щоб твоя свекруха була для тебе.

8. Пам’ятай, щоб тішитися, як бачиш, що вони обоє любляться, але й не мішатися між них, як щось між ними зайде. Без тебе вони запізналися, без тебе погодяться.

9. Пам’ятай, що колись ти з ними будеш у небі. Так живи і тепер з ними в згоді й любові.

10. Накінець, найважніше, не забудь молитися за них. За сина й за невістку. Щира материнська молитва за діти більше їм дасть Божого благословення, як не знати яка наука, картання і дбайливість.

Так поступай, а будеш мати невістку ліпшу від своєї доньки.

Политика, 11:56 19.01.2019

Сотни тысяч граждан Украины в будущем будут лишены права на получение пенсий в виду недостатка страхового стажа и отсутствия со стороны их работодателей выплат Единого социального взноса. Как…

Украина, 12:28 29.01.2019

Служба безопасности Украины закрыла уголовное дело о разглашении данных предварительного расследования руководителем Специализированной антикоррупционной прокуратуры Назаром Холодницким. Об этом сообщает «Украинская правда», ссылаясь на ответ Генпрокуратуры. В ответе…

Украина, 12:29 22.11.2018

Коли дивлюся на сучасне суспільство, у мене складається враження, що інститут класичного шлюбу поступово зживає себе. Зараз більшість молодих просто живуть разом, не обтяжуючи себе походом в ЗАГС….

Общество, 10:49 12.02.2019

Петро Олексійович, якщо ми повернемо гроші, які були вкрадені вами і вашим оточенням, то ми самі зможемо давати позички МВФ. Будувати економіку на боргах — це як лікувати…

Общество, 11:13 19.01.2019

Популярный российский актер Алексей Серебряков, семья которого с 2017 года проживает в Канаде, резко высказался о президенте России Владимире Путине, обвинив его в «бесконечном вранье и воровстве». Об…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости