«Жодні вибори в Україні не мають сенсу… Ця держава – пропаща. Народ – безтолковий» — Остап Дроздов

11:38 11.01.2019

Gazeta.ua спитала про очікування від грядущих виборів у журналіста Ostap Drozdov

Остап відповів, що:

“Жодні вибори в Україні не мають сенсу через одну причину: вони запрограмовані на самопереобрання існуючих еліт. Технологічно наші вибори перетворені в акт легітимізації змовників. Тому я стверджую, що в Україні не існує політичного механізму зміни влади. Жодного. Лише неполітичні.

Ніякі вибори не мають сенсу, допоки в Україні торжествує політична та візуальна реклама, значна сума застави, невмотивовано високий прохідний бар’єр, дебільна система формування ЦВК і всіх виборчих комісій внизу. Виборець вибирає між рівнем платоспроможності основних гравців.

Неплатоспроможні, але якісні – в прольоті. Ми бачимо, як уже тепер, задовго до старту кампанії, країна завішана білбордами все тих же знайомих морд.

Тому я навіть не скептично, а вороже ставлюся до наступних виборів, якщо не будуть змінені їхні правила.

Наступні вибори, я вважаю, будуть проявом остаточної ганьби українського виборця. Такого дурного народу годі знайти. Запит на нові обличчя – це нічого іншого, як декоративне самолюбування.

Українського виборця 20 років привчали бути електоральним калікою, який не повинен розбиратися ні в чому, крім телероликів. Український виборець упав так низько, що я навіть бажаю йому вкотре обрати негідників на найвищі щаблі влади.

Підсвідомо я навіть хочу, аби народ безповоротно чокнувся і обрав президентом партнерку Лазаренка і Путіна.

Запит на популізм і агресивно спрощену риторику зашкалює, а це означає, що за бортом опиняються всі притомні, конструктивні кандидати.

До того ж, вони настільки нарцистичні, що навряд чи спроможуться висунути єдиного контр-системного альтернативного кандидата (Гриценко, Наливайченко, Гнап, Безсмертний).

Ці вибори будуть змаганням насмерть між поганими і жахливими. Ці вибори будуть двобоєм між безоднею і прірвою, між милом і мотузкою. І, на жаль, не знайдеться жодного політика, який вийшов би до народу і чесно сказав: «Шановні друзі, ми збудували державу-монстра, і її треба повністю перезасновувати з нуля, з чистого аркуша, з новими кордонами, з новою Конституцією, з новими правилами гри для всіх інституцій, всіх до єдиної. В теперішньому вигляді держава Україна – це зло, тому треба все обнулити і перезасновуватися наново». Ніхто ж не вийде і не скаже. Тому для мене все зрозуміло.

Ця держава – пропаща. Народ – безтолковий. Єдина інтрига, яка дає шанс, – це питання: коли нарешті включиться в державотворчість ті 50% противсіхів, які розчарувалися в політикумі і від’єдналися від процесів.

Вони – остання надія. Якщо вони не народять політичну альтернативу, яка визнає крах 27-річної симуляції державності і захоче перезаснувати державу наново, то майбутнього країна не має. Чергові вибори будуть ще одним кроком у напрямку красиво ілюмінованого тупика”.

Украина, 12:28 21.02.2019

К концу 2020 года все населенные пункты Украины должны перейти на новые принципы самоуправления и оформиться в ОТГ. На этом подчеркнул премьер-министр Владимир Гройсман на собрании Ассоциации объединенных…

Украина, 15:56 13.11.2018

Подозреваемый в грубых правонарушениях на должности и.о. председателя ГФС Мирослав Продан пересек украинскую-молдавскую границу законно. Об этом сообщил пресс-секретарь пограничной службы Олег Слободян, передает «УНН». «Могу подтвердить, что…

Украина, 09:14 23.02.2019

Украина стоит усилить присутствие НАТО в Черном море. Об этом президент Петр Порошенко сказал в интервью американскому телеканалу FoxNews. «После незаконной аннексии Крыма полностью разрушен баланс сил в…

Украина, 13:28 28.01.2019

Украина и Норвегия подписали контрактов на $1,5 млрд. Наибольшее сотрудничество в вопросе энергоэффективности. Об этом сообщил премьер-министр Владимир Гройсман, который участвует в украинско-норвежском форуме в Осло. «Мы сегодня…

Украина, 11:14 30.01.2019

Адвокаты главы фракции «Оппозиционный блок» Вадима Новинского ставят под сомнение правомочность Службы внешней разведки (СВР) Украины осуществлять оперативно-розыскные мероприятия по вопросам гражданства физических лиц. Об этом сказано в…

Украина, 12:26 21.11.2018

В то время как простые украинцы вынуждены сводить концы с концами и считать каждую копейку, депутаты Верховной Рады все больше отрываются от реальной жизни населения. Очередное тому доказательство…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости