Стало відомо, хто така насправді дружина Саакашвілі, ви будете в шоці від подробиць

11:35 11.01.2019

47-річна Рулофс – вельми цікава особа. Фламандка з Нідерландів познайомилася з майбутнім чоловіком у Франції. Якщо точніше в Страсбурзі в 1993 році, де вела курс “Права людини” у Міжнародному інституті прав людини.

Вони відразу знайшли один одного. Інтелігентний чорноокий грузин відразу полонив Сандру. Шлюб вони зареєстрували в Нью-Йорку в тому ж році. Весілля зіграли в Тбілісі, а медовий місяць провели в Києві, де на юридичному факультеті навчався Саакашвілі, передає Корупція.Інфо.

Через три роки Рулофс переїхала з чоловіком до Грузії, де працювала в Міжнародному комітеті Червоного Хреста і голландському консульстві.

Також в період з 1999 по 2003 роки Рулофс викладала французьку мову. Дружина Саакашвілі, яка закінчила Інститут іноземних мов в Брюсселі, – поліглот. Володіє французькою, англійською, німецькою, російською. І тому не було проблем у вивченні грузинського, і що ще цікавіше – мегрельської мови. Знання двох мов нової батьківщини є насправді вкрай позитивним елементом образу першої леді.

Так, у неї є акцент. Але грузини були підкорені нею. Вишукана дама, але без шику: грає на фортепіано і флейті, захоплюється живописом, швидко і на відмінно вивчила мови. Інші “привезені” дружини, здебільшого з Росії, які ігнорували мову і культуру, програвали Рулофс.

До того ж перша леді активно займалася і займається благодійністю, і з величезним інтересом, якщо можна так висловитися, проводить польові дослідження – активно їздить по найвіддаленіших селах, спілкується з людьми, вбирає грузинську культуру і традиції.

На її боці не тільки симпатії мегрелів, а й багатьох-багатьох грузинів, схильних до романтики, яким припала до душі близькість Рулофс до народу.

Вона працювала простою медсестрою в пологовому будинку і санітаркою в опіковому центрі. Тобто показала, що не боїться простої роботи. Продемонструвала свою активну інтеграцію в культуру: співала пісні, вела передачу про класичну музику на грузинській мові на радіо і т.п.

Украина, 21:28 17.01.2019

Премьер-министр Великобритании Тереза ​​Мэй отказалась от поездки на Всемирный экономический форум в Давос. На такие действия премьер идет, чтобы сконцентрироваться на теме Brexit. Об этом сообщает The Guardian…

Украина, 19:56 14.11.2018

Ответственность украинской власти и активная коммуникация с западными лидерами приближают Украину к членству в Европейском Союзе. Такое убеждение высказал политический эксперт Владимир Цыбулько в эфире телеканала «Прямой». «Перспектива…

Общество, 14:13 24.02.2019

Государственные регуляторы собираются установить жесткий контроль за доходами граждан, которые получают бюджетную финансовую помощь. Так, в украинский парламент внесен законопроект, который устанавливает новый порядок доступа к информации о…

Украина, 12:00 11.01.2019

Письмо-ответ посольства Великобритании на запрос о наличии у Романа Насирова двойного гражданства был составлен на территории Украины и не нуждался легализации как официальный документ. О апелляционном заявленим Кабинета…

Общество, 11:40 03.01.2019

Тепер в РФ з неї очей не зводять… Яніна Соколова шикарно привітала українців з Новим роком. Українська телеведуча, журналістка і актриса Яніна Соколова записала новорічне звернення до росіян….

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости