Стало відомо, хто така насправді дружина Саакашвілі, ви будете в шоці від подробиць

11:35 11.01.2019

47-річна Рулофс – вельми цікава особа. Фламандка з Нідерландів познайомилася з майбутнім чоловіком у Франції. Якщо точніше в Страсбурзі в 1993 році, де вела курс “Права людини” у Міжнародному інституті прав людини.

Вони відразу знайшли один одного. Інтелігентний чорноокий грузин відразу полонив Сандру. Шлюб вони зареєстрували в Нью-Йорку в тому ж році. Весілля зіграли в Тбілісі, а медовий місяць провели в Києві, де на юридичному факультеті навчався Саакашвілі, передає Корупція.Інфо.

Через три роки Рулофс переїхала з чоловіком до Грузії, де працювала в Міжнародному комітеті Червоного Хреста і голландському консульстві.

Також в період з 1999 по 2003 роки Рулофс викладала французьку мову. Дружина Саакашвілі, яка закінчила Інститут іноземних мов в Брюсселі, – поліглот. Володіє французькою, англійською, німецькою, російською. І тому не було проблем у вивченні грузинського, і що ще цікавіше – мегрельської мови. Знання двох мов нової батьківщини є насправді вкрай позитивним елементом образу першої леді.

Так, у неї є акцент. Але грузини були підкорені нею. Вишукана дама, але без шику: грає на фортепіано і флейті, захоплюється живописом, швидко і на відмінно вивчила мови. Інші “привезені” дружини, здебільшого з Росії, які ігнорували мову і культуру, програвали Рулофс.

До того ж перша леді активно займалася і займається благодійністю, і з величезним інтересом, якщо можна так висловитися, проводить польові дослідження – активно їздить по найвіддаленіших селах, спілкується з людьми, вбирає грузинську культуру і традиції.

На її боці не тільки симпатії мегрелів, а й багатьох-багатьох грузинів, схильних до романтики, яким припала до душі близькість Рулофс до народу.

Вона працювала простою медсестрою в пологовому будинку і санітаркою в опіковому центрі. Тобто показала, що не боїться простої роботи. Продемонструвала свою активну інтеграцію в культуру: співала пісні, вела передачу про класичну музику на грузинській мові на радіо і т.п.

Украина, 10:14 27.11.2018

Указ президента «О правовом режиме военного положения» очень слабый, потому что почти все пункты этого документа можно реализовать без введения военного положения. Об этом в эфире на телеканале…

Украина, 17:42 13.02.2019

Президент страны спокойно устраивает в одном из крупнейших городов техногенную катастрофу, от которой страдают обычные люди, и делает это только ради усиления своего политического влияния и снижения градуса…

Украина, 13:10 14.12.2018

Кравчук развенчал любимый миф России о Крыме Москва не дарила Украине Крым в 1954 году, а настойчиво попросила забрать, чтобы исправить катастрофическую ситуацию. Об этом в интервью «Обозревателю»…

Украина, 13:14 23.11.2018

До 1 января все руководители Министерства обороны будут гражданскими лицами. Об этом сообщил президент Петр Порошенко на встрече со студентами торгово-экономического университета в Киеве. «14 октября Степан Тимофеевич…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости