США зібралися силою звільняти Керченську протоку: “Це повинен побачити Путін”

13:22 22.12.2018

Керченську протоку хочуть звільнити для навігації

З відповідною пропозицією виступив Сенат Сполучених Штатів.

Відзначається, що майже половина сенаторів закликали лідера Білого дому Дональда Трампа до реалізації “жорстокої операції” по звільненню Керченської протоки.

Автори відповідної резолюції, яку підписали 39 членів Сенату, вважають, що вона є необхідною відповіддю на дії Кремля по відношенню до України в Керченській протоці 25 листопада, коли були захоплені три українських судна з екіпажами.

Варто відзначити, що резолюцію-звернення до Дональду Трампу підготували глава комітету з нацбезпеки, республіканець Рон Джонсон і партійний організатор демократів в сенаті Річард Дурбін. Джонсон також очолює підкомітет сенату з безпеки в Європі.

“США і наші союзники повинні негайно відреагувати на військову агресію Росії в Керченській протоці сильним і рішучим кроком. Проведення міжнародної морської операції зі свободи навігації має забезпечити безпечний прохід з Чорного моря в Азовське”. Саме таку відповідь повинен побачити Володимир Путін “, – заявив Джонсон, представляючи резолюцію.

Сенатори, закликавши Дональда Трампа до проведення силової операції з союзниками в Керченській протоці, впевнені, що резолюція повинна продемонструвати “підтримку міжнародно визнаних кордонів, двосторонніх угод” і забезпечити безпечний прохід суден через Керченську протоку і Азовське море.

Крім цього, в Сенаті вважають, що такий крок “дасть відсіч надмірним територіальним претензіям Росії”.

Политика, 12:02 26.02.2019

Если президент Украины Петр Порошенко при помощи административного ресурса сможет победить на выборах, страну ожидает война. Такое мнение высказала внефракционный депутат Надежда Савченко в интервью основателю интернет-издания «ГОРДОН»…

Украина, 09:55 28.02.2019

Антикоррупционная инициатива EUACI опровергает аргументы, руководствуясь которыми Конституционный суд Украины решил, что статья о незаконном обогащении противоречит конституционным принципам, сообщает Европейская правда. Антикоррупционная инициатива EUACI — крупнейшая программа технической…

Общество, 12:47 16.12.2018

Во время награждения боксер еще раз подтвердил свое намерение «встать на сторону монахов», если радикально настроенные люди пойдут захватывать Лавру. Абсолютный чемпион мира в тяжелом весе Александр Усик…

Украина, 10:43 21.11.2018

Вчера «95 квартал» не вышел в эфир. Было предположение, что причина этого – технические неполадки, но оказалось, дело в политическом вопросе. Впервые за 10 лет содержание передачи повлияло…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости