“СПОЧАТКУ ЦИФРАМ У ВІДОМОСТІ НЕ ПОВІРИЛА”. НА БУКОВИНІ СІМЕЙНА ЛІКАРКА ОТРИМУЄ 18 ТИС. ГРН “ЧИСТИМИ”

09:23 11.02.2019

Після впровадження командою Уляни Супрун нових принципів оплати праці медиків колишні дільничі лікарі почали отримувати збільшену у кілька разів заробітну платню

У Чернівецькій області найвищу зарплату має Марія Мудрик, яка працює у Сокирянському центрі первинної медико-санітарної допомоги, передає Еспресо.TV з посиланням на Molbuk.ua.

Читайте також: “Готові на все, аби далі красти у хворих”: Супрун зробила гучну заяву

Марія Григорівна – одна з лікарів, які першими уклали декларації з необхідною кількість тих, хто погодився на обслуговування. Майже дві тисячі пацієнтів вона набрала ще у червні минулого року. Після реформи має 22,5 тис. грн щомісяця. З урахуванням сплати податків “на руки” отримує 18 тис. грн.

“Я працюю лікарем 39 років. І зараз нам дали прекрасну зарплату, про таку і не мріяли. Адже до медичної реформи отримували до п’яти тисяч гривень… Більшу зарплату почала отримувати у вересні. Спочатку цифрам у зарплатній відомості не повірила. Але така зарплата – це вже гідні гроші для медика”, – розповіла жінка.

До навантаження медик звикла, бо до реформи на дільниці мала 1600-1700 пацієнтів. Тож великої кількості пацієнтів не злякалася.

“Але бувають дні, коли важкий прийом – приходить і по 60 людей. Працюємо на прийомі з 09.00 до 15.30, а потім йдемо ще на виклики до хворих. Нікому у допомозі не відмовляємо. Серед пацієнтів приблизно 500 дітей. Взимку завжди більше роботи. Особливо зараз, коли багато хворих із високою температурою”, – зазначила Мудрик.

У Сокирянському центрі первинної медико-санітарної допомоги – шість сімейних лікарів. І вже всі уклали необхідну кількість декларацій.

“Реформи потрібно впроваджувати у нашій медицині. Як на мене, у лікаря, який уклав декларацію з пацієнтом, вже більша відповідальність за призначені обстеження, стан здоров’я людини, – каже лікарка. – Крім того, розумієш: якщо будеш погано працювати, пацієнт може перейти до іншого лікаря, а це мінус у твоїй зарплаті”.

Политика, 18:55 21.02.2019

В мире неспокойно, Россия оккупирует часть Украины, украинским реформам предстоит пройти еще немалый путь, а в большинстве европейских стран отступает демократия. Украинцы должны были бы обеспокоиться? У них…

Украина, 13:51 21.12.2018

Пост Олександра Дальського. Публікуємо мовою оригіналу. Расскажу еще один интересный случай, который произошел на минувших выходных. Как известно, 14 октября в украинском календаре много праздников: и Покров и…

Украина, 14:47 21.03.2019

«Дорожній Адвокат» на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляє про те, що вимоги інспектора до водія про пред’явлення документів на право керування без доказів правопорушення є неправомірними. «Якщо поліцейський…

Украина, 11:50 15.11.2018

Царев в печали: ФСБ депортирует в Украину его друга — главаря «Оплота» и террориста «ДНР». Из РФ в Украину экстрадируют еще одного коллаборанта — боевика «ДНР» Сергея Михайличенко….

Украина, 09:14 19.02.2019

Дело о незаконной добычи янтаря в отношении народных депутатов Борислава Розенблата и Максима Полякова перенаправили в Печерский районный суд Киева. Соответствующее решение принял Киевский апелляционный суд, передает «Радио…

Украина, 07:28 05.02.2019

— Я долго думал, баллотироваться ли в президенты. Это непростое решение. Я реалист. Вследствие дискредитации, когда врали всему украинскому народу сегодня нет достаточной высоты, чтобы выиграть выборы, говорит…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости