«ПОТЯГ ЛЬВІВ-ХЕРСОН, 12 ВАГОН. ТАКОГО ПРОВІДНИКА Я ЩЕ В ЖИТТІ НЕ БАЧИВ. У МЕНЕ КУЛЬТУРНЕ ПОТРЯСІННЯ. ШАНОВНІ ЛЬВІВ‘ЯНИ, ХТО ВПІЗНАЄ ЦЬОГО ДЯДЬКА, СКАЖІТЬ ЙОМУ, ЩО ВІН КРАЩИЙ»

12:02 19.01.2019

На жаль, ми живемо у час, коли навкруги повно зради та негативу. Однак, серед усього цього трапляються і хороші люди, які роблять гарні вчинки. Про такий випадок на своїй сторінці у фейсбук написав користувач Юрій Катихін, який подорожував потягом зі Львова до Херсону та був вражений ввічливістю провідника:

Потяг Львів-Херсон, 12 вагон. Такого чемного провідника я ще в житті не бачив: кожному допомагає вийти, приймає речі, бажає всього найкращого. У мене культурний шок. Шановні львів‘яни, хто впізнає цього дядька, скажіть йому, що він кращий!

Цей пост набрав багато лайків та поширень у мережі, люди активно коментували. Сподіваємося настане день і ми перестанемо дивуватися, коли хтось старанно, з душею виконуватиме свою роботу. Адже, наразі такі люди як цей провідник потягу є вийнятком, а ніж правилом.

Ось деякі коментарі до посту:

Yuri Yuriev Я багато разів таке бачив… Це потихеньку стає звичайним вже. Все ж таки стаємо цивілізованою країною!

Лидия Катыхина Люди с годами и временем меняются. Смотрят на Европу и берут пример с хороших поступков.Это похвально.

Елена Хоменко Коли б і куди б я не подорожувала Украіною, завжди допомагають і зайти і зійти з вагона, автобуса. Це приємно і звично.

Lyuda Radetska Просто ротроху усі стаємо іншими
Кращими
Більше любимо
Як це круто!

Общество,Украина, 19:01 17.12.2018

Охайні, чисто поголені бійці в акуратному камуфляжі з наплічниками вийшли з продуктової крамнички, в руці одного з них пакетик з печивом. Якби ви зустріли їх у мирному місті…

Украина, 19:56 30.12.2018

Победа комика Владимира Зеленского на выборах президента перестала быть теоретической. Об этом в интервью Gazeta.ua сказал политический обозреватель Леонид Швец. «Кого бы не избрали президентом, битва за парламент…

Украина, 18:28 07.02.2019

Представитель президента и жена генпрокурора Ирина Луценко свой 43-й день рождения встречала на работе — в Верховной Раде. 7 февраля женщина третьего тысячелетия добросовестно отработала, нажимая кнопки системы…

Украина, 13:23 02.01.2019

Про інтерв’ю з Володимиром Зеленським, підсумки року і кандидатів, які пройдуть до другого туру президентських виборів, розповів журналіст Дмитро Гордон. Про кандидата Зеленського та майбутню чільну владу. Зеленський…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости