Помилка, яку майже кожен з нас робить у facebook, може коштувати нашим дітям життя

11:34 11.01.2019

Інтернет і соціальні мережі можуть бути як благословенням, так і прокляттям. Ця мати, чиє ім’я в статті не буде згадуватися, переконалася в цьому на своєму гіркому досвіді. «Гіркий» – м’ягко сказано. Кожен повинен прочитати цю статтю і зробити відповідні висновки. Від цього залежить благополуччя наших дітей.

Уяви, ти сидиш в нашому улюбленому Facebook і отримуєш запит в друзі від незнайомця. Від людини, яку ти знати не знаєш. Сумнівів прийняти заявку у тебе немає, тому що фотографія профілю викликає прихильність до себе. Та й чому б ні? Яка різниця? Ну що, врешті-решт, може статися?

Як би там не було, взяла й забула. Є більш важливі речі, про які дійсно варто задуматися. Твоя дочка, наприклад. Ти шалено пишаєшся нею, тому що малятко на наступному тижні піде в перший клас! Дівчинка готується до цього дня, приміряючи різноманітні наряди, новеньку шкільну форму, а ти, не втомлюючись, плетеш їй косички, зав’язуючи на них бантики. Коли все готово, ти неодмінно постиш фотографію своєї дочки у ВКонтакте і в Facebook. Внизу підписуєш: «Що за день! Не віриться, що моя маленька так виросла! »Потім ти прив’язуєш до посту посилання з адресою школи. Пара кліків. Але наслідки ось-ось перетворять твоє життя в повний кошмар.

Таємничий незнайомець, якого ти недавно додала в друзі, зберігає фотографію твоєї дівчинки до себе на комп’ютер, розсилаючи її іншим «таємничим незнайомцям» по всьому світу і підписує:

«Свіженька американка. Близько шести років! Всього за 5000 доларів! »

Все відбувається за твоєю спиною, ти ні про що ніколи не дізнаєшся. Навіть якщо захочеш. Просто одного разу, приїхавши в школу до доньки, ти її там не знайдеш. Розпочнеться паніка, ти оббіжить всіх вчителів, подзвониш в поліцію. Ти будеш готова на все, щоб знову обійняти свою дитину.

Нарешті ти зрозумієш, що все марно. Але ніколи не зупиниш пошуки своєї дочки, тому що почуття провини і жaхливi думки не перестануть пеpeслідувати тебе все життя.

Напевно, краще не знати, що сталося з тією малою. Минулого не повернути, помилки вже не виправити. Просто не додавай незнайомця У ДРУЗІ! Краще прожити життя з меншою кількістю «друзів» в соціальних мережах, ніж все життя сумувати за зниклою безвісти дочкою.

Пам’ятай про це попередження! Відхиляй всі заявки в друзі від незнайомців. І не пости дитячі фотографії. «Таємничі незнайомці» неодмінно їх знайдуть. І повір, в торговців дітьми і пeдoфiлiв навряд чи прокинеться хоч крапля людяності.

Украина, 13:14 18.11.2018

Чтобы витиститы Российскую Федерацию из украинских земель, нужна поддержка со стороны союзников. «Я думаю, мы сможем вытеснить Россию из Украины. Но это требует концентрации, решимости, взаимодействия с нашими…

Украина, 11:14 03.11.2018

Не успела кандидат в президенты Украины Юлия Тимошенко предложить Андрею Садовому, Анталию Гриценко и Святославу Вакарчуку объединиться пред президентскими выборами в единый кулак, как уже появилась реакция одного…

Украина, 11:02 28.12.2018

Розумію що NewsOne це рабиновичє-мураєвскій канал, але подивіться цей шедевр, який відмочила ведуча після слів президента. Що відмочила ведуча після слів Порошенка. На таку репліку після слів Порошенка…

Украина, 12:14 09.12.2018

НАТО поможет Украине противостоять российской агрессии и усилит глобальную безопасность, если направит в Черное море несколько своих фрегатов. Об этом заявил президент Петр Порошенко в интервью американскому телеканалу…

Общество, 12:52 14.03.2019

14 марта отмечается День преподобной мученицы Евдокии. Она смогла раскаяться в совершенных грехах под влиянием веры во Христа, после чего решила посвятить себя Богу. В награду получила дар…

Украина, 11:47 22.03.2019

Секретарь Совета национальной безопасности и обороны Украины Александр Турчинов заявил, что не хочет участвовать в выборах парламента в 2019 году. Об этом он сказал в интервью ТСН, которое вышло…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости