Помилка, яку майже кожен з нас робить у facebook, може коштувати нашим дітям життя

11:34 11.01.2019

Інтернет і соціальні мережі можуть бути як благословенням, так і прокляттям. Ця мати, чиє ім’я в статті не буде згадуватися, переконалася в цьому на своєму гіркому досвіді. «Гіркий» – м’ягко сказано. Кожен повинен прочитати цю статтю і зробити відповідні висновки. Від цього залежить благополуччя наших дітей.

Уяви, ти сидиш в нашому улюбленому Facebook і отримуєш запит в друзі від незнайомця. Від людини, яку ти знати не знаєш. Сумнівів прийняти заявку у тебе немає, тому що фотографія профілю викликає прихильність до себе. Та й чому б ні? Яка різниця? Ну що, врешті-решт, може статися?

Як би там не було, взяла й забула. Є більш важливі речі, про які дійсно варто задуматися. Твоя дочка, наприклад. Ти шалено пишаєшся нею, тому що малятко на наступному тижні піде в перший клас! Дівчинка готується до цього дня, приміряючи різноманітні наряди, новеньку шкільну форму, а ти, не втомлюючись, плетеш їй косички, зав’язуючи на них бантики. Коли все готово, ти неодмінно постиш фотографію своєї дочки у ВКонтакте і в Facebook. Внизу підписуєш: «Що за день! Не віриться, що моя маленька так виросла! »Потім ти прив’язуєш до посту посилання з адресою школи. Пара кліків. Але наслідки ось-ось перетворять твоє життя в повний кошмар.

Таємничий незнайомець, якого ти недавно додала в друзі, зберігає фотографію твоєї дівчинки до себе на комп’ютер, розсилаючи її іншим «таємничим незнайомцям» по всьому світу і підписує:

«Свіженька американка. Близько шести років! Всього за 5000 доларів! »

Все відбувається за твоєю спиною, ти ні про що ніколи не дізнаєшся. Навіть якщо захочеш. Просто одного разу, приїхавши в школу до доньки, ти її там не знайдеш. Розпочнеться паніка, ти оббіжить всіх вчителів, подзвониш в поліцію. Ти будеш готова на все, щоб знову обійняти свою дитину.

Нарешті ти зрозумієш, що все марно. Але ніколи не зупиниш пошуки своєї дочки, тому що почуття провини і жaхливi думки не перестануть пеpeслідувати тебе все життя.

Напевно, краще не знати, що сталося з тією малою. Минулого не повернути, помилки вже не виправити. Просто не додавай незнайомця У ДРУЗІ! Краще прожити життя з меншою кількістю «друзів» в соціальних мережах, ніж все життя сумувати за зниклою безвісти дочкою.

Пам’ятай про це попередження! Відхиляй всі заявки в друзі від незнайомців. І не пости дитячі фотографії. «Таємничі незнайомці» неодмінно їх знайдуть. І повір, в торговців дітьми і пeдoфiлiв навряд чи прокинеться хоч крапля людяності.

Украина, 17:56 18.12.2018

Президенту Петр Порошенко катастрофически не хватает времени на то, чтобы держать себя в хорошей физической форме, но каждый день он находит время для молитвы и зарядки. Об этом…

Общество, 11:06 15.02.2019

15 февраля, в пятницу, в Украине ожидается малооблачная и сухая погода. Как сообщает replyua.net со ссылкой на данные Гидрометцентра, на всей территории страны осадки прекратятся, плюсовая температура ожидается во всех…

Общество, 17:54 02.02.2019

Щоб українські депутати посприяли швидкому вирішенню конфлікту на сході країни, відчули весь біль жителів окупованих територій та учасників війни, вони повинні проводити відпустку не на курортах, а на…

Украина, 13:37 13.12.2018

Це Колінда Грабар-Кітарович. Вона стала президентом Хорватії 19 лютого 2015 року. Колінда Продала Президентський літак і 35 мерседесів Представницького класу, на яких їздили Чиновники. Всі гроші вона повернула…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости