ПОКАЖІТЬ ЦЕ ГРОЙСМАНУ ТА МОРДАТИМ ДЕПУТАТАМ! НА ЛЬВІВЩИНІ ХЛОПЕЦЬ КУПИВ БУДИНОК БАГАТОДІТНІЙ СІМ’Ї

11:30 12.01.2019

Вона розповіла, що якось в кінці робочого тижня (була п’ятниця) зайшов у сільську раду молодий чоловік, Сергій, і запропонував купити багатодітній родині Марії будинок.

«Я була дуже здивована, тому що все це виглядало якось незвичайно, а навіть НАДзвичайно. Важко було у це повірити».

Ірина Бундза

Вони домовилися, що в понеділок, близько обіду, Сергію покажуть кілька варіантів будинків, які продаються. У понеділок вій дійсно приїхав та разом з мамою великого сімейства та секретарем сільради поїхав оглядати майбутню покупку. Варіантів подивились декілька, але жоден йому не сподобався. Будинки були занедбані і потребували ремонту. Марія згадала про ще один великий, гарний будинок, проте вартість його була вдвічі вищою від попередніх – 22 тисячі доларів. На цьому вони розпрощалися.

Та через двадцять хвилин Ірині Бундзі передзвонила багатодітна мати і з сльозами радості повідомила, що Сергій вибрав все таки цей гарний, просторий будинок для неї і її дітей.

«На моє питання, чому він це робить відповів просто: «А чому б ні, якщо я можу це зробити?». Без самозакоханості, без всякої гордині, без самолюбства, врешті-решт без «понтів».

В сім’ї виховується дев’ять дітей, всі дівчата. Мати – Марія Ракус – рано стала вдовою. Другий чоловік – залишив її. Соціальні служби допомогли знайти у селі на Золочівщині закинуту хату, в якій не було вікон та дверей. Проте жінка не віддала дітей в інтернат, а продовжувала опікуватися ними та ще й волонтерити. Про героїчну мати в газеті прочитав молодий хлопець Сергій з сусіднього села. Його батьки – переселенці із Польщі, лемки. Він купив будинок, а також сплатив податки та послуги нотаріуса. Тож сьогодні Марія і її діти — власники будинку.

Інформацію про благочинність добродія підтвердив “Золочів.нет” голова Куровицької сільської ради Володимир Чорнопис.

Благодетель купил дом многодетной семье на Золочевщине. Историю о поступке благодетеля написала в Facebook секретарь Куровицкого сельского совета Ирина Бундза.

Она рассказала, что однажды в конце рабочей недели (была пятница) зашел в сельсовет молодой человек, Сергей и предложил купить многодетной семье Марии дом.

«Я была очень удивлена, потому что все это выглядело не просто необычно, а даже чрезвычайно. Трудно было в это поверить».

Ирина Бундза

Они договорились, что в понедельник, около полудня, Сергею покажут несколько вариантов домов, которые продаются. В понедельник он действительно приехал и вместе с мамой большого семейства и секретарем сельсовета поехал осматривать будущую покупку. Вариантов посмотрели несколько, но ни один ему не понравился. Дома были заброшены и нуждались в ремонте. Мария вспомнила о еще одном, большом, красивом доме, однако стоимость его была вдвое выше предыдущих – 22 тысячи долларов. На этом они расстались.

И через двадцать минут Ирине Бундз перезвонила многодетная мать и со слезами радости сообщила, что Сергей выбрал все же этот красивый, просторный дом для нее и ее детей.

«На мой вопрос, почему он это делает ответил просто:» А почему бы нет, если я могу это сделать?». Без самовлюбленности, без всякой гордыни, без самолюбия, в конце концов без» понтов «.

Ирина Бундза

В семье воспитывается девять детей, все девочки. Мать — Мария Ракус — рано стала вдовой. Второй муж — оставил ее. Социальные службы помогли найти в деревне на Золочевщине заброшенную хату, в которой не было окон и дверей. Однако женщина не отдала детей в интернат, а продолжала заниматься ими и еще волонтерить. О героической матери в газете прочитал молодой парень Сергей из соседнего села. Его родители — переселенцы из Польши, лемки. Он купил дом и оплатил нотариуса и налоги. И сегодня Мария и ее дети — владельцы дома.

Информацию о благотворительности господина подтвердил «Золочив.нет» председатель Куровицкая сельского совета Владимир Чорнопис.

Украина, 15:56 17.12.2018

Полномасштабное наступление на Украину обернется для России катастрофой. Об этом заявил министр внутренних дел Арсен Аваков во время посещения Донецко-Луганского регионального управления ГПСУ. «Мы находимся в ситуации военного…

Это 79 летний Народный Депутат Украины Вячеслав Богуслаев и его 20 летняя “Подруга”! Богуслаев фактический хозяин предприятия “Мотор Сич”! Один из самых богатых Парламентариев! “Герой” Украины! И депутат…

Общество, 11:32 14.01.2019

Української армії вже зараз під силу провести стрімку військову операцію зі звільнення і зачистці Донбасу від російських солдатів і бойовиків “ЛДНР”. Про це заявив легендарний Комбат зони ООС…

Политика, 13:07 28.11.2018

«Ключевой фигурой, появившейся в качестве политического игрока в Украине, является Виктор Медведчук, и трудно представить более сильные связи с Кремлем, чем у него: Путин — крестный отец дочери…

Общество, 14:01 21.12.2018

Під час прямого ефіру на одному з центральних російських каналів Леонід Гозман – президент Всеросійського громадського руху “Союз правих сил” – заявив про вину Росії у війні на…

Политика, 11:58 15.01.2019

Як відомо Путін до останнього торгувався з Дональдом Трампом про неразміщення військових баз НАТО поблизу російського кордону. Не треба пояснювати як болісно сприймав Кремль навіть інформацію про можливість…

Последние новости