Пишу поки все вирує. Чоловік з жіночкою приїхали з Донецька отримати Українську пенсію

11:31 11.01.2019

Олексій Ляшенко‎

Під впливом розмови з пенсіонером із Донецька. Пишу поки все вирує.

Чоловік з жіночкою на Рено ” Кліо” приїхали з Донецька отримати пенсію і купити 140 кілограмів дозволених продуктів які можна провозити через блок пости.

А вирує все, ось чому.

Спитав яка ж Українська пенсія у них після підвищення. У нього 7456 – бувший шахтар, у неї 2422 працювала на ” Точмаші”.

А ще ТАМ у нього 6600 рублів, у неї 2500 рублів рахуйте самі.Поруч з ними наші жіночки в черзі на вигляд як злиденні – злидні і погляд мешканців неокупованої України дуже сумний.

Але головне навідь не те, до цього ми звикли.

Головне те коли я почав розповідати що може скоро будуть миротворці і ви (; на увазі окупована територія) знову станете Україною і війна закінчиться.

ВІД ВІДПОВІДІ ЖІНОЧКИ, НАВІДЬ НЕ ЧОЛОВІКА, Я ВВІЙШОВ В СТУПОР. Дослівно – ДА ПУСТЬ СТРЕЛЯЮТ. ПОКА ОНИ ИГРАЮТ В ВОЙНУШКУ МЫ ХОТЬ ШОТО ИМЕЕМ.

Отакі є люди.

Звісно це не показник що всі такі, але????

Ще є перевізники які теж так вважають.

Це жах.

Сумно що ні уряд, ні президент, ні депутати не хочуть бачити цю проблему.

Политика, 10:03 12.12.2018

Дети известных политиков тоже были на «восточном фронте». Сыновья Петра Порошенко, Александра Турчинова, Юрия Луценко, Арсена Авакова, Михаила Коваля воевали в зоне АТО. Сын Порошенко был минометчиком в…

Украина, 11:16 27.11.2018

Жители Республики Казахстан возмущены высокомерным отношением ведущего российского канала, а также приглашенных в студию горе-экспертов. Ассалаумағалейкүм, друзья! После скандальной телепередачи российского канала “Россия 24” мы, казахстанцы, решили ответить…

Украина, 08:28 12.02.2019

В Пенсионный фонд от растаможивания автомобилей на иностранной регистрации поступило 5 млрд грн. Эти средства позволят индексировать пенсии. Об этом сообщил президент Петр Порошенко на заседании ситуационного центра….

Украина, 12:28 20.11.2018

«Сопредседателем нашей фракции Юрием Бойко было подписано соглашение о сотрудничестве и о создании так называемой платформы «За життя — Оппозиционная платформа» вместе с Вадимом Рабиновичем, на которое он,…

Общество,Украина, 12:43 01.01.2019

Влада не повинна оподатковувати гроші українських заробітчан, які працюють за кордоном. Про це у Тернополі заявив політик, віце-прем’єр-міністр (2005) Роман Безсмертний під час зустрічі-дискусії «Якої ми хочемо України»….

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости