Пишу поки все вирує. Чоловік з жіночкою приїхали з Донецька отримати Українську пенсію

11:31 11.01.2019

Олексій Ляшенко‎

Під впливом розмови з пенсіонером із Донецька. Пишу поки все вирує.

Чоловік з жіночкою на Рено ” Кліо” приїхали з Донецька отримати пенсію і купити 140 кілограмів дозволених продуктів які можна провозити через блок пости.

А вирує все, ось чому.

Спитав яка ж Українська пенсія у них після підвищення. У нього 7456 – бувший шахтар, у неї 2422 працювала на ” Точмаші”.

А ще ТАМ у нього 6600 рублів, у неї 2500 рублів рахуйте самі.Поруч з ними наші жіночки в черзі на вигляд як злиденні – злидні і погляд мешканців неокупованої України дуже сумний.

Але головне навідь не те, до цього ми звикли.

Головне те коли я почав розповідати що може скоро будуть миротворці і ви (; на увазі окупована територія) знову станете Україною і війна закінчиться.

ВІД ВІДПОВІДІ ЖІНОЧКИ, НАВІДЬ НЕ ЧОЛОВІКА, Я ВВІЙШОВ В СТУПОР. Дослівно – ДА ПУСТЬ СТРЕЛЯЮТ. ПОКА ОНИ ИГРАЮТ В ВОЙНУШКУ МЫ ХОТЬ ШОТО ИМЕЕМ.

Отакі є люди.

Звісно це не показник що всі такі, але????

Ще є перевізники які теж так вважають.

Це жах.

Сумно що ні уряд, ні президент, ні депутати не хочуть бачити цю проблему.

Украина, 15:28 30.12.2018

Будущий президент должен провести политику национального развития. Об этом написал третий президент Виктор Ющенко в Facebook. «Если 45 миллионов людей будут говорить в один голос, то будем непреодолимы….

Общество, 11:58 09.01.2019

Известная россиянка, волонтер, журналист и фотограф Виктория Ивлева специально посетила один из кинотеатров в Киеве, чтобы посмотреть нашумевший фильм «Донбасс» режиссера Сергея Лозницы. Ивлева рассказала, что зал кинотеатра…

В українців почнуть забирати неправильно оформлені земельні ділянки та будинки. Тим, хто не узаконив нерухомість за спрощеною процедурою, тепер доведеться довго ходити по бюрократичних колах, передає Корупція. Інфо…

Общество, 12:29 24.11.2018

В результате подписания Президентом Украины закона «о счетчиках», украинцы могут выбросить приборы учета тепла и воды, которые установлены в их квартирах. Об этом во время пресс-конференции в информагентстве ГолосUA заявил…

Украина, 15:28 02.01.2019

Выдвижение комика Владимира Зеленского в президенты в эфире телеканала «1+1» для бизнесмена Игоря Коломойского является своеобразным приколом. Об этом Gazeta.ua сказал политтехнолог Алексей Ковжун. «С точки зрения коммуникации…

Последние новости