Пишу поки все вирує. Чоловік з жіночкою приїхали з Донецька отримати Українську пенсію

13:19 22.12.2018

Олексій Ляшенко‎

Під впливом розмови з пенсіонером із Донецька. Пишу поки все вирує.

Чоловік з жіночкою на Рено ” Кліо” приїхали з Донецька отримати пенсію і купити 140 кілограмів дозволених продуктів які можна провозити через блок пости.

А вирує все, ось чому.

Спитав яка ж Українська пенсія у них після підвищення. У нього 7456 – бувший шахтар, у неї 2422 працювала на ” Точмаші”.

А ще ТАМ у нього 6600 рублів, у неї 2500 рублів рахуйте самі.Поруч з ними наші жіночки в черзі на вигляд як злиденні – злидні і погляд мешканців неокупованої України дуже сумний.

Але головне навідь не те, до цього ми звикли.

Головне те коли я почав розповідати що може скоро будуть миротворці і ви (; на увазі окупована територія) знову станете Україною і війна закінчиться.

ВІД ВІДПОВІДІ ЖІНОЧКИ, НАВІДЬ НЕ ЧОЛОВІКА, Я ВВІЙШОВ В СТУПОР. Дослівно – ДА ПУСТЬ СТРЕЛЯЮТ. ПОКА ОНИ ИГРАЮТ В ВОЙНУШКУ МЫ ХОТЬ ШОТО ИМЕЕМ.

Отакі є люди.

Звісно це не показник що всі такі, але????

Ще є перевізники які теж так вважають.

Це жах.

Сумно що ні уряд, ні президент, ні депутати не хочуть бачити цю проблему.

Украина, 13:05 04.11.2018

Ученые исследовали то, как люди держат свои телефоны. Оказалось, это напрямую отражает нашу личность. Есть четыре основных способа держать телефон и каждый из них соответствует характеру человека, пишет interesnovsem….

Украина, 17:00 04.12.2018

«Многие западные наблюдатели хотели бы смены руководства Украины после президентских выборов 2019 года. Наиболее вероятным сценарием является избрание Тимошенко президентом и значительное увеличение представительства ее партии в парламенте…

Общество, 11:30 15.02.2019

Автоматическую индексацию пенсий в Украине нужно было ввести еще тогда, когда проводилось так называемое обновление пенсий. Об этом в эксклюзивном комментарии интернет-изданию Новости Украины – From-UA рассказал старший научный сотрудник…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости