Пийте каву на здоров’я: п’ять хвороб, які бояться кави, як вогню

11:15 19.01.2019

Останні опитування Gallup показують, що 60% дорослого населення випивають, в середньому, одне горнятко кави в день. Більш того, чверть визнають, що це залежність. Така кількість любителів кави не дивує. Що дивно, так це дізнатися, що кава може бути корисною для Вашого здоров’я!

Як і у всьому, з кавою потрібно знати міру, і зловживати нею ні до чого. Але ті, хто насолоджуються кавою у «здорових» обсягах, насправді, з її допомогою покращують своє здоров’я!

Деякі з цих корисних властивостей кави просто вражають – ну хто б міг подумати, що кава допомагає в боротьбі з цукровим діабетом другого типу або навіть з деякими видами раку? Тим не менш, ми дізналися, що це так.

№ 1: Цироз печінки.

Звичайно, не варто розглядати каву, як панацею від цирозу печінки. Не варто сподіватися, що вона відверне алкогольне отруєння організму. Але вона може позитивно впливати на печінку і запобігти розвитку цієї жахливої хвороби.

Якщо вірити CNN, «2 додаткові чашки кави в день можуть знизити ризик розвитку цирозу печінки на 44%». Так що, якщо ви переживаєте про свою печінку, чашка кави – це те, що доктор прописав!

№ 2: Діабет 2 типу.

Діабет є серйозним захворюванням, яке слід лікувати за допомогою медичних фахівців. Тим не менш, кава може стати одним із способів запобігти цукровий діабет 2 типу.

«Деякі дослідження показали, що ті, хто п’ють каву — особливо ті, хто п’є багато кави — мають більш низький ризик розвитку діабету, ніж інші люди», — пише WebMD.

І хоча кажуть, що саме кофеїн є ключовим елементом у боротьбі з діабетом, дослідження показують, що це не кофеїн, а сама кава створює позитивний ефект.

№ 3: Серцеві захворювання.

Ефект кофеїну на серце все ще вивчається, і коли мова йде про здоров’я серця, ви завжди повинні прислухатися до рекомендацій лікаря. Тим не менш, кава насправді може бути корисною у запобіганні від смертельної хвороби серця.

У статті Tech Times під назвою «Щоденна кава знижує ризик смерті від хвороб серця» обговорюється дослідження, в якому говориться: «Регулярне вживання кави було прямо пропорційно пов’язане з ризиком … смерті від серцево-судинних захворювань». Так що ті, хто стурбований здоров’ям серця можливо прямо зараз потягнуться за додатковою чашкою кави.

№ 4: Рак.

Хоча дослідження все ще тривають, вчені Американського інституту з вивчення раку заявляють:

«Дослідження показали, що певні продукти, такі як кава, можуть допомогти в боротьбі з раком.»

Очевидно, що каву не можна назвати «ліками«. Тим не менш, ті, хто регулярно п’є каву, можуть непомітно для себе запобігти розвитку раку.

№5: Хвороба Паркінсона і хвороба Альцгеймера.

Крім підтримки нормальної активності мозку, кава також може бути корисним у попередженні хвороби Альцгеймера і боротьбі з симптомами хвороби Паркінсона.

«Нові дослідження показують, що три чашки кави в день можуть запобігти хворобі Альцгеймера у літніх людей, які відчувають погіршення пам’яті,» — розповідає CBS News.

Також у дослідженні зазначається, що щоденний заряд кофеїну може полегшити симптоми перебігу хвороби Паркінсона у хворих.

Ці дослідження можуть дуже порадувати тих, у кого є ризик цих спадкових захворювань!

Украина, 17:37 05.12.2018

Украинские пограничники не пустили в Украину двух российских журналисток — Главного редактора «Такие дела» Анастасию Лотареву и корреспондента «Дождя» Евгению Зобнину. Об этом на своей странице в соцсети…

Общество, 10:39 03.12.2018

Юрій Луценко на утриманні в сина. Авакова утримує дружина. Турчинова – теща, Юлію Тимошенко – зять… Брехуни і злодії у владі! ****** Завдяки “Еспресо” дружина Авакова заробила в…

Украина, 14:17 07.02.2019

Военизированная группировка Центральноафриканской Республики, куда входят бывшие мусульманские повстанцы из формирования «Селека», дала правительству и его российским союзникам 48 часов на уход из контролируемых ими территорий. Об этом…

Украина, 17:42 03.11.2018

В ходе дискуссий на минской встрече основной группы Мюнхенской конференции по безопасности европейцы фактически признали, что война в Украине это не только украинско-российская проблема. Конфликт на Донбассе имеет…

Украина, 08:28 28.11.2018

События в Азовском море свидетельствуют, что Россия хочет взять под контроль порты Мариуполя. Об этом сказал специальный представитель Госдепартамента США по вопросам Украины Курт Волкер, передает «Укринформ». «Я…

Украина, 11:52 15.11.2018

Ненависть россиян ко всему украинскому можно объяснить. Такой вывод сделал один из украинских блоггеров. Такой вывод был им сделан после того, как боец АТО рассказал историю пожилой женщины,…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости