Перемога над підлістю: шашкіст, якого Росія дискваліфікувала за вишиванку, став чемпіоном світу

13:26 30.12.2018

На чемпіонаті світу зі шашок-64, що відбувся у РФ, блискучі перемоги здобули українці Олена Коротка та Юрій Анікєєв. Та щоб усвідомити справжню цінність цих звитяг, треба зазирнути в історію.

Півтора року тому Міжнародна федерація шашок, яку цілковито контролює Росія, дискваліфікувала лідера збірної України Юрія Анікєєва — за те, що на матчі виходив у вишиванці, пише газета Експрес.

Безглуздішу причину годі було знайти, але українця, який реально конкурував із російськими шашкістами, таки прибрали з дороги.

Українська федерація довго воювала з цим рішенням, дійшла до Апеляційного суду в Лозанні — і там ухвалили рішення на користь українця. Причому з приписом, що воно остаточне, жодних апеляцій бути не може.

Росіяни цю гірку пілюлю проковтнули. І коли Юрій Анікєєв заявився на чемпіонат світу у Нижньовартовську, сказали, що він їм не конкурент, бо, по-перше, півтора року «простоював» а, по-друге, шашки-64 — не його козир, він сильний у шашках-100.

«Тому це навіть не перемога України, — каже «Експресу» президент української федерації шашок Анатолій Яценко. — Це перемога правди і здорового глузду над підкупом, підлістю і грошима.

А як Росія домоглася усунення Юрія від спорту? Лише підлістю! Перемога Анікєєва — це лише перша частина нашої відповіді згаданій федерації. Друга буде ще жорсткішою.

Тепер ми ініціюємо міжнародний суд, щоб діяльність цієї федерації визнали незаконною і взагалі її ліквідували. Федерація, яка займається спортивним тероризмом, не має права на існування. Цю мою позицію цілковито підтримали в міністерстві».

Украина, 15:00 12.01.2019

Анатолий Гриценко подал в ЦИК документы для регистрации кандидатом в президенты. Свою предвыборную программу политик представляет до конца сегодняшнего дня, сообщил лидер партии «Гражданская позиция» в соцсети Facebook….

Общество, 15:36 22.01.2019

На думку третього президента України, в даний час країна переживає важкі, але знакові часи. Він закликав співвітчизників не помилитися у виборі. Третій президент України Віктор Ющенко закликав на…

Украина, 10:42 26.02.2019

Украина за 5 лет может полностью перейти на потребление своего газа и стать энергонезависимой. Такую уверенность выразил премьер-министр Владимир Гройсман на энергетическом форуме. «Наша задача — больше добывать…

Украина, 20:09 25.02.2019

Еще не все потеряно, украинский автопроизводитель ЗАЗ решил возобновить разработку небольших автобусов средней вместимости. Так, украинский автозавод ЗАЗ недавно выпустил новую модель автобуса ЗАЗ А08. Данный экземпляр поступит…

Украина, 12:28 28.12.2018

Новая власть во главе с Юлией Тимошенко восстановит доверие западных партнеров и создаст условия для украинского экономического чуда. Такое убеждение высказал заместитель председателя партии «Батьківщина» Иван Крулько во…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости