Перемога над підлістю: шашкіст, якого Росія дискваліфікувала за вишиванку, став чемпіоном світу

13:26 30.12.2018

На чемпіонаті світу зі шашок-64, що відбувся у РФ, блискучі перемоги здобули українці Олена Коротка та Юрій Анікєєв. Та щоб усвідомити справжню цінність цих звитяг, треба зазирнути в історію.

Півтора року тому Міжнародна федерація шашок, яку цілковито контролює Росія, дискваліфікувала лідера збірної України Юрія Анікєєва — за те, що на матчі виходив у вишиванці, пише газета Експрес.

Безглуздішу причину годі було знайти, але українця, який реально конкурував із російськими шашкістами, таки прибрали з дороги.

Українська федерація довго воювала з цим рішенням, дійшла до Апеляційного суду в Лозанні — і там ухвалили рішення на користь українця. Причому з приписом, що воно остаточне, жодних апеляцій бути не може.

Росіяни цю гірку пілюлю проковтнули. І коли Юрій Анікєєв заявився на чемпіонат світу у Нижньовартовську, сказали, що він їм не конкурент, бо, по-перше, півтора року «простоював» а, по-друге, шашки-64 — не його козир, він сильний у шашках-100.

«Тому це навіть не перемога України, — каже «Експресу» президент української федерації шашок Анатолій Яценко. — Це перемога правди і здорового глузду над підкупом, підлістю і грошима.

А як Росія домоглася усунення Юрія від спорту? Лише підлістю! Перемога Анікєєва — це лише перша частина нашої відповіді згаданій федерації. Друга буде ще жорсткішою.

Тепер ми ініціюємо міжнародний суд, щоб діяльність цієї федерації визнали незаконною і взагалі її ліквідували. Федерація, яка займається спортивним тероризмом, не має права на існування. Цю мою позицію цілковито підтримали в міністерстві».

Украина, 16:49 31.01.2019

Популярний ізраїльський політичний оглядач Соломон Манн у своєму блозі пише про те, що він би порадив українцям на якийсь час забути про свою гординю і дати Донбасу повну…

Общество, 20:10 16.01.2019

Запрет голосования гражданам Украины, находящимся на территории России, абсолютно оправдан. Люди, которые орали «Путин, введи войска» и принесли войну в наш дом (а таких там большинство), не должны…

Украина, 14:51 30.03.2019

Поминальная суббота — важное событие в православном мире. Чтобы избежать проблем и неприятностей, важно правильно провести этот день. Во время Великого поста читать молитвы об усопших можно в…

Украина, 13:42 30.11.2018

В Херсонской области руководят бывшие «регионалы», а власть сотрудничает с крымскими оккупантами. При таких обстоятельствах есть угрозы потерять национальную государственность. Об этом после заседания ВСК по расследованию убийства…

Украина, 18:00 22.02.2019

Законопроект №8270 «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно усиления ответственности за нарушение избирательного законодательства» был разработан для легализации слежения за кандидатами. К такому выводу пришел…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости