Остап Дроздов: Нехай наші заробітчани поцілують тепер себе в Ср@ку

13:58 12.02.2019

Я про це казав ще на самих початках війни. Закрити будь-яке транспортне сполучення з Росією – це не дивертисмент і не гра на публіку.

– стратегічна необхідність. Цю війну я сприймаю як історичний шанс порвати всі можливі зв’язки з Росією. 400 років не було такого шансу. 400 років, ви вдумайтеся! Війну з Росією ми повинні використати як унікальний шанс назавжди вийти, вирватися, вистрибнути, з м’ясом вишарпнутися з орбіти русского міра.

Тому ще на самих початках війни я стояв на позиціях повномасшбатного розриву стосунків із Росією, навіть якщо вони ситуативно створюють дискомфорт, незручність чи навіть збиток. Коли ти ізольовуєш свого гвалтівника, то копійки в кишені тоді не рахуєш.

Російські книги – геть. Російські медіа – геть. Російську церкву – геть. Російську попсу і серіальчики – геть. Торгівлю з Росією – припинити. Літаки приземлити, човни зачохлити, поїзди – в депо. Будь-які взаємини з гвалтівником треба було обірвати ще давно, а не на п’ятому році війни. І хай наші галицькі заробітчани поцілують себе в сраку і їдуть в Підмосков’я через Білорусь.

І не треба мені розказувати про їхню тяжку долю. Треба нарешті стукнутися в голову і покинути свою звичку їздити за рублями в країну, яка тебе вбиває. Зневажаю кожного безпринципного заробітчанина в Росії. Бажаю там лишитися назавжди. А цивільні пасажири, які їздять до своїх рускіх родичів, можуть тепер заодно з’їздити в Брестську фортецю, обвішану колорадськими стрічками – дуже пізнавально вернутися на машині часу в допотопний совок.

Маю надію, що слова пана Омеляна про припинення колійового сполучення з Росією буде не перевіркою на реакцію, а твердим наміром. Того самого я очікую й щодо Криму. Вважаю негідником кожного українця, який спокійненько туди їздив на пляжі.

Якщо Україна визнає Крим окупованим, то будь-які стосунки з цим півостровом теж мають бути обірвані на час окупації. Включно з енергетичною та продовольчою блокадою.

Мені здається, що кілька тисяч убитих воїнів і десятки тисяч покалічених – це достатній аргумент, аби виразно вороже сприймати країну, що за поребриком.

Украина, 10:28 24.01.2019

Суд признал президента-беглеца Виктора Януковича виновным в государственной измене, пособничестве во ведении агрессивной войны и посягательстве на территориальную целостность Украины. Об этом объявил судья Оболонского райсуда Владислав Девятко….

Украина, 09:14 16.11.2018

Сейчас продолжаются переговоры между украинскими и канадскими компаниями о приобретении оружия. Об этом сказал советник посольства Канады в Украине Руслан Кац, передает ZN.UA. По его словам, переговоры ведутся…

Политика, 11:21 03.12.2018

Главной ошибкой президента Путина является то, что после него режим падет и Россия долго не сможет определится со своим будущим. Об этом в программе «Пограничная ZONA» сообщил политолог…

Украина, 17:56 29.01.2019

Украинские спецслужбы готовятся отражать вмешательство Российской Федерации в выборы президента, которые состоятся 31 мая. Об этом рассказал глава Службы безопасности Украины Василий Грицак после форума «От Крут до…

Украина, 12:14 01.02.2019

Руководитель партии «Гражданская позиция» Анатолий Гриценко предложил лидеру «Самопомочи» Андрею Садовому провести публичные дебаты. Об этом Гриценко написал в Facebook. Свое предложение он озвучил оппоненту после эфира на…

Украина, 13:14 25.02.2019

Представитель президента Ирина Луценко в Верховной Раде занимается агитацией кандидата Петра Порошенко и переходит все границы должностной этики. Об этом сказала вице-спикер Оксана Сыроид журналистам в понедельник. «Оно…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости