Остап Дроздов: Нехай наші заробітчани поцілують тепер себе в Ср@ку

13:58 12.02.2019

Я про це казав ще на самих початках війни. Закрити будь-яке транспортне сполучення з Росією – це не дивертисмент і не гра на публіку.

– стратегічна необхідність. Цю війну я сприймаю як історичний шанс порвати всі можливі зв’язки з Росією. 400 років не було такого шансу. 400 років, ви вдумайтеся! Війну з Росією ми повинні використати як унікальний шанс назавжди вийти, вирватися, вистрибнути, з м’ясом вишарпнутися з орбіти русского міра.

Тому ще на самих початках війни я стояв на позиціях повномасшбатного розриву стосунків із Росією, навіть якщо вони ситуативно створюють дискомфорт, незручність чи навіть збиток. Коли ти ізольовуєш свого гвалтівника, то копійки в кишені тоді не рахуєш.

Російські книги – геть. Російські медіа – геть. Російську церкву – геть. Російську попсу і серіальчики – геть. Торгівлю з Росією – припинити. Літаки приземлити, човни зачохлити, поїзди – в депо. Будь-які взаємини з гвалтівником треба було обірвати ще давно, а не на п’ятому році війни. І хай наші галицькі заробітчани поцілують себе в сраку і їдуть в Підмосков’я через Білорусь.

І не треба мені розказувати про їхню тяжку долю. Треба нарешті стукнутися в голову і покинути свою звичку їздити за рублями в країну, яка тебе вбиває. Зневажаю кожного безпринципного заробітчанина в Росії. Бажаю там лишитися назавжди. А цивільні пасажири, які їздять до своїх рускіх родичів, можуть тепер заодно з’їздити в Брестську фортецю, обвішану колорадськими стрічками – дуже пізнавально вернутися на машині часу в допотопний совок.

Маю надію, що слова пана Омеляна про припинення колійового сполучення з Росією буде не перевіркою на реакцію, а твердим наміром. Того самого я очікую й щодо Криму. Вважаю негідником кожного українця, який спокійненько туди їздив на пляжі.

Якщо Україна визнає Крим окупованим, то будь-які стосунки з цим півостровом теж мають бути обірвані на час окупації. Включно з енергетичною та продовольчою блокадою.

Мені здається, що кілька тисяч убитих воїнів і десятки тисяч покалічених – це достатній аргумент, аби виразно вороже сприймати країну, що за поребриком.

Украина, 09:12 28.01.2019

Distributed Denial of Secrets (DDoSecrets) у п’ятницю оприлюднив масштабну колекцію документів з РФ, отриману шляхом хакерських зламів та витоків інформації, зазначають Патріоти України. ‏Як пише The New York…

Украина, 09:14 16.11.2018

Сейчас продолжаются переговоры между украинскими и канадскими компаниями о приобретении оружия. Об этом сказал советник посольства Канады в Украине Руслан Кац, передает ZN.UA. По его словам, переговоры ведутся…

Политика, 14:06 12.11.2018

Глава Белого дома США Дональд Трамп не поздоровался за руку с президентом Украины Петром Порошенко на торжественной церемонии по случаю столетия окончания Первой мировой войны, которая прошла в…

Украина, 17:42 26.11.2018

Президент Петр Порошенко не выступит в Верховной Раде на заседании по введению военного положения, как было запланировано. Об этом в кулуарах заявила заместитель председателя Верховной Рады Оксана Сыроид….

Украина, 14:42 26.12.2018

Президент Петр Порошенко объявил о завершении военного положения. Об этом он рассказал на заседание Совета безопасности и обороны. «Сейчас в 14 часов прекращается военное положение. Это мое принципиальное…

Украина, 13:14 18.12.2018

Президент Петр Порошенко наградил командиров и бойцов Украинской Добровольческой Армии. Об этом в Facebook сообщил ее руководитель Дмитрий Ярош. «17 декабря в форпосте украинской государственности городе Днипро Верховный…

Последние новости