Остап Дроздов: Нехай наші заробітчани поцілують тепер себе в Ср@ку

13:58 12.02.2019

Я про це казав ще на самих початках війни. Закрити будь-яке транспортне сполучення з Росією – це не дивертисмент і не гра на публіку.

– стратегічна необхідність. Цю війну я сприймаю як історичний шанс порвати всі можливі зв’язки з Росією. 400 років не було такого шансу. 400 років, ви вдумайтеся! Війну з Росією ми повинні використати як унікальний шанс назавжди вийти, вирватися, вистрибнути, з м’ясом вишарпнутися з орбіти русского міра.

Тому ще на самих початках війни я стояв на позиціях повномасшбатного розриву стосунків із Росією, навіть якщо вони ситуативно створюють дискомфорт, незручність чи навіть збиток. Коли ти ізольовуєш свого гвалтівника, то копійки в кишені тоді не рахуєш.

Російські книги – геть. Російські медіа – геть. Російську церкву – геть. Російську попсу і серіальчики – геть. Торгівлю з Росією – припинити. Літаки приземлити, човни зачохлити, поїзди – в депо. Будь-які взаємини з гвалтівником треба було обірвати ще давно, а не на п’ятому році війни. І хай наші галицькі заробітчани поцілують себе в сраку і їдуть в Підмосков’я через Білорусь.

І не треба мені розказувати про їхню тяжку долю. Треба нарешті стукнутися в голову і покинути свою звичку їздити за рублями в країну, яка тебе вбиває. Зневажаю кожного безпринципного заробітчанина в Росії. Бажаю там лишитися назавжди. А цивільні пасажири, які їздять до своїх рускіх родичів, можуть тепер заодно з’їздити в Брестську фортецю, обвішану колорадськими стрічками – дуже пізнавально вернутися на машині часу в допотопний совок.

Маю надію, що слова пана Омеляна про припинення колійового сполучення з Росією буде не перевіркою на реакцію, а твердим наміром. Того самого я очікую й щодо Криму. Вважаю негідником кожного українця, який спокійненько туди їздив на пляжі.

Якщо Україна визнає Крим окупованим, то будь-які стосунки з цим півостровом теж мають бути обірвані на час окупації. Включно з енергетичною та продовольчою блокадою.

Мені здається, що кілька тисяч убитих воїнів і десятки тисяч покалічених – це достатній аргумент, аби виразно вороже сприймати країну, що за поребриком.

Украина, 12:14 08.12.2018

Президент Петр Порошенко во время встречи с сенатором США Рональдом Джонсоном отметил необходимость и в дальнейшем усиливать международное давление на Россию, в том числе путем усиления санкций в…

Украина, 12:14 02.04.2019

Во втором туре выборов президента Украины 2019 кандидат в президенты и действующий глава государства Петр Порошенко победит, если большинство украинцев решит, что его конкурент Владимир Зеленский является неподходящей…

Общество,Украина, 12:23 04.12.2018

Усик написавши вірш про Україну та прочитавши його на весь світ. Олександр Усик здивував Sport.ua, прочитавши власний вірш українською мовою, присвячене Україні. Коментарі користувачів у соціальних мережах: “Усик…

Украина, 10:28 06.12.2018

Капитан малого бронированного артиллерийского катера «Бердянск», 31-летний Роман Мокряк отказался отвечать на вопросы ФСБ и признаваться в преступлениях, которые он не совершал. Об этом сообщает «Думская» со ссылкой…

Политика, 10:05 12.12.2018

Министр социальной политики Украины! Андрей Рева! Он заявил, что минимальная зарплата в размере 3200 гривен была рассчитана для Биологического ВЫЖИВАНИЯ человека на протяжении Месяца! То есть эта сумма…

Политика, 11:59 16.03.2019

Леонид Кравчук напророчил судьбу России в случае оккупации Украины. Первый президент считает, что Россия, оккупировав всю территорию Украины, перестанет существовать. По его словам у страны-агрессора просто не хватит…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости