Одружилися, а через десять хвилин розлучилися: Кохана показала істинне обличчя, як тільки вийшла за поріг загсу

12:45 11.12.2018

Якби воля Олега, він би цих, як казав, «свистоплясок» ніколи не влаштовував. Зробили б краще вечірку для найближчої рідні і поїхали з Катею на відпочинок. Але ж ні, крику підняли, ледь не заплювали: «Та що ми, якісь бідаки, щоб сину весілля не зробити?!» Ну, і Катя. Олег лише на мить уявив, як би вона відреагувала на його відмову робити пишне весілля, і аж хмикнув. Ото була б істерика!

А Катя й справді усі свої сили кинула на підготовку до весілля. В голові у неї, окрім фасонів плаття і оформлення ресторану, більше нічого не затримувалося. За два місяці до розпису вона вже доймала Олега фотографіями весільного букета. Який йому краще подобається: з чисто білими трояндами чи кремово-білими?

– Так вони ж майже ідентичні! – не міг второпати. Він і справді не бачив відмінностей. Врешті махнув рукою. – Який хочеш, такий і бери.

– Але ж ти і противний, – відразу починала копилити губи Катя. Вона була у своєму дусі: їй практично не можна було перечити.

Олег на те лише зітхав. Катя – перша красуня у їхньому містечку. За нею завжди тягнувся шлейф із залицяльників. І те, що саме йому вона віддала перевагу, попервах перетворило Олега на павича. Ходив гордий і щасливий. То вже потім, коли перша ейфорія минула і він поближче познайомився з красунею Катею, павичий хвіст Олег тихенько склав. Дівчина виявилася ще тим подарунком.

Запальна, як сірник, істерична, скандальна. Поки був квітково-цукерковий період, навіть і не здогадувався про ці її риси. Бо ж хіба про щось розберешся, коли ви зустрічаєтеся кілька разів на тиждень і ходите, тримаючись за ручки? Катя на побачення прибігала, весело щебечучи, і вела мову про всілякі дрібнички, які аж ніяк не розкривали її внутрішнього світу. А потім вони подали заяву на одруження і вирішили відзначити це поїздкою на озеро.

Той тиждень тягнувся для Олега так повільно, що здавалося, минув місяць. Катя безперестанку буркотіла: то їй холодно, то спекотно. Нила про неправильну засмагу і сердилася на людей, які лежали поряд. Її дратувало все чи майже все. Якось облаяла стару сімейну пару, яка «мала наглість» зайняти її місце на пляжі.

– Так це ваше? – здивовано перепитували інтелігентні пенсіонери, оглядаючись навколо себе. – А де про це вказано?

– Я вчора тут лежала і позавчора, – почала аргументувати Катя і тут таки попросила Олега «вишвирнути цих старих геть!»

Олег почервонів за двох і спробував вмовити наречену відступитися. Бо ж вона таки неправа. Треба було прийти раніше і зайняти місце, де їй заманеться. Але ж де там! Катя влаштувала таку істерику, що мусив тягнути її волоком звідти. Вже у номері вона переключила весь свій гнів на нього. Наскакувала, верещала і навіть пробувала битися. Олег вражено мовчав. Не очікував. Подумати не міг! Де ділася та кумедна і весела щебетуха Катя?

– Ах, ти ж козел! Ти чув, що я тобі сказала?! – слова вилетіли з Каті та ніби зі всієї сили вдарили його у самісіньке серце. Він здригнувся одночасно з дівчиною, яка, враз зрозумівши, що перегнула палицю, злякано закрила рота руками.

Ні, він її не бив. Навіть у думках такого не мав. Та й помирилися вони швидко після того. Але у душі ніби щось йому надломилося.

А от і день весілля. Ресторан замовлений, до трьохсот гостей зібралися, наречена у білій сукні – просто не відвести очей. Жених під стать їй. Батьки на урочистостях, як і годиться, пустили сльозу, поважна пані з буклями на голові видала їм свідоцтво про одруження. Далі молоду сім’ю чекала традиційна фотосесія з гостями на сходах РАЦСу і ресторан.

Уже виходячи на вулицю, Олег ненароком наступив нареченій на сукню. Якби ж то вона у той момент стояла, а Катя, як на те, різко ступила вбік. Мереживо тріснуло і повисло негарною шматиною.

– Ти що наробив? – у Каті перекосилося від люті обличчя.

– Не треба було такого довгого плаття купувати, – відповів спокійно. – Катю, не кіпішуй. Не так важко пришити цю пелерину назад.

– То ти мені будеш вказувати, що купувати? – вже не на жарт розсердилася Катя. Вона не говорила, а аж шипіла від люті. «Геть тобі змія, гадюка просто», – ще встиг подумати, і враз почув образливе: «От козел!»

Олега аж у піт кинуло.

– То так ти заговорила?! – сіпнувся до неї. І враз, вийнявши з кишені щойно видане свідоцтво про шлюб, розірвав його навпіл! Клапті документа полетіли в гостей, а сам Олег, легко перестрибуючи через кілька сходинок одразу, побіг до машини.

– Ах, так?! – і собі крутнулася на шпильках Катя і рвонула знову в РАЦС – тепер уже писати заяву на розлучення.

Гості в цей час ошелешено стояли, прикипівши до місця з відкритими від подиву ротами. Вони вперше побували на весіллі у пари, яка пробула в шлюбі аж 10 хвилин.

Автор – Юлія САВІНА, Волинська область

Украина, 17:28 22.01.2019

В здании мэрии Энергодара Запорожской области развесили плакаты «Томос для Украины» с изображением потенциального кандидата на президентских выборах Петра Порошенко. Об этом сообщают наблюдатели «Опори». За разъяснением активисты…

Политика, 17:06 12.03.2019

Во второй половине марта произойдет повышение антирейтинга действующего президента Украины Петра Порошенко, что станет следствием обнародования информации в СМИ о закупке по завышенным ценам контрабандных деталей для военной…

Украина, 01:56 10.02.2019

В знак протеста против действий полиции возле Подольского отдела полиции Киева, активисты «обстреляли» салютами дом министра внутренних дел Арсена Авакова. В акции приняли участие несколько десятков человек, сообщает…

Украина, 13:42 24.12.2018

Украинский политик, вице-премьер-министр (2005 г) Роман Безсмертный заявил о начале работы над созданием партии «нового образца» и призвал единомышленников присоединяться к этой политической силе. Об этом политик написал…

Украина, 07:28 17.01.2019

Социальная сеть Facebook введет ограничения на политическую рекламу перед выборами в Нигерии, Украине, Индии и Евросоюзе. Это делают, чтобы свести на нет попытки вмешаться в выборы, сообщает Reuters….

На форуме «От Крут до Брюсселя. Мы идем своим путем» по выдвижению президента Украины Петра Порошенко на второй президентский срок выступил герой Украины, майор Вооруженных сил Александр Порхун,…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости