«Не забувайте нас!» Наймолодший полонений моряк звернувся до українців із СІЗО

11:31 27.12.2018

Наймолодший військовополонений український моряк Андрій Ейдер написав з російського СІЗО листа, в якому попросив не забувати їх і повернути додому.

Про це розповіла на своїй сторінці в Facebook українська журналістка Таїсія Турчин, оприлюднивши сканер послання.

19-річний Ейдер подякував за привітання і підтримку, а також описав умови утримання в російській в’язниці.

«Умови можна сказати нормальні. Є книги, електрочайник, холодильник, батареї гріють, могло бути набагато гірше. Рани загоюються, можу ходити нормально, кульгаю.

По сходах підніматися і спускатися важко, на жаль, сильне навантаження на ноги, руками за поручні хапаюся і йду. Банально поки не можу ногу, лежачи вертикально, вгору підняти, немає сили. Але раніше сил толком не було, щоб закинути праву ногу на ліжко», – написав Ейдер.

Він подякував за підтримку, яку йому висловлюють в листах, які йому надсилають. Моряки сподіваються швидше повернутися додому.

«Мрію, щоб нас відпустили принаймні до кінця січня, але мені здається, що моїй мрії не судилося здійснитися. Поняття не маю, на скільки це все затягнеться – півроку, рік. Ці допити, зустрічі з різними людьми. Найважче – дивитися у вікно і бачити далеко сотні машин, людей, які вільні. Здається, ось вона, свобода, вона так далеко і так близько. Сподіваюся на швидке політичне рішення, поки часу пройшло відносно небагато», – наголосив Ейдер.

Він пояснив, що в світі все забувається раніше, ніж «допаливши пачку сигарет». Тому українець попросив не забувати про полонених моряків.

«Не хочеться, щоб про нас забували, адже 24 людини сидять просто так у СІЗО іншої країни. А всі ці люди – військові, вони служать народу України. Хочеться, щоб народ пам’ятав. Всіх з наступаючими святами. Слава Україні! (закреслено цензорами. — Ред.) Поверніть нас додому. Не забувайте нас», – підсумував моряк.

Украина, 00:14 05.02.2019

Петр Порошенко издаст указ пограничникам не пускать в Украину российских наблюдателей во время выборов президента. В этом глава государства заверил в программе «Свобода слова» на телеканале ICTV. «Я…

Общество, 13:00 20.01.2019

Прийшло в приватні повідомленя, пост подяки хлопцю, який сьогодні не був байдужим і своїм вчинком врятував маму п. Івана: «Сьогодні мої батьки поверталися з магазину і моїй матері…

Украина, 12:13 05.12.2018

Предлагают читателям отрывки из последнего интервью Шимона Переса, обнародованного на сайте tabletmag.com. «Я сказал ему: «Тебе 63 года, мне 93 года. Скажи, что ты хочешь достичь в ближайшие…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости