Наталія Мосейчук: Я кричу! Волаю! Люди — знайомі і не дуже, багаті і бідні, відомі і непублічні — допоможіть

10:22 06.12.2018

Зараз у львівській лікарні лежить 11-річний Дениско. У нього — гостра мієлоїдна лейкемія і лише місяць часу на життя. Врятувати малого диво вже не може.

Така сама історія була із малим Микиткою з під Маріуполя. Такий самий край. Така сама безпомічність. Але Микита вже прооперований.

Він ЖИВЕ!!!! Я кричу!! Волаю!!! Люди — знайомі і не дуже, багаті і бідні, відомі і непублічні — ДОПОМОЖІТЬ!

140-к тисяч євро і Дениска прооперують. Усіх, кого я знаю особисто вважайте, що прошу особисто я. Благаю…

І ще… зробіть репост. Кожен. Дякую.

Картка «ПриватБанка» 5168757380865313 на им»я мами хлопчика Мар»яны Маголи.
Тел. батька Олега Маголи – (097) 967-34-14.

ЗАЛИШИВСЯ МІСЯЦЬ. РОДИНА 11-РІЧНОГО ДЕНИСА МАГОЛИ БЛАГАЄ ПРО ДОПОМОгу
На операцію хлопчику потрібно 140 тисяч євро.

Родина 11-річного Дениса Маголи благає про допомогу. У хлопчика — гостра мієлоїдна лейкемія. Півтора року тому в дитини діагностували цю зловісну недугу. Тоді лікування, здавалося б, допомагало, Денис знову пішов до школи. Та місяць тому в хлопчика стався рецидив. І тепер єдиний шанс на порятунок – трансплантація кісткового мозку. Клініка в Італії погодилася прооперувати Дениса. Та ціна для сім’ї хлопчика космічна – майже 160 тисяч євро.

«Як я вилікувався, то сказав, що ніколи сюди більше не повернуся. А коли повернувся, я не хотів сюди іти, бачити це відділення», — говорить Денис.

Це був найбільший страх хлопця – знову повернутися у лікарняні стіни. Півтора року тому в нього діагностували мієлоїдну лейкемію. Лікування допомагало, Денис, здавалося, одужав. Та місяць тому в дитини стався рецидив.

«Страшне слово рецидив. Важко. Він ходить, а я боюся, щоб не впав, бо тромбоцити дуже низькі. Сьогодні вже другий раз вливають їх. Дякувати Богу, є донори, які відгукнулися про допомогу», — говорить мама Мар’яна Магола.

Денис цілодобово під крапельницями, на хіміотерапії.

«Єдиної процедури, яку я боюся, це пункція. А нічого більше я не боюся», — говорить Денис.

«Дуже важко дивитися на дитину в такому стані важкому», — каже мама.

Єдиний шанс врятувати хлопчика – провести трансплантацію кісткового мозку.

«Якщо ми після двох блоків хіміотерапії не встигнемо впродовж місяця провести трансплантацію, то розвинеться наступний рецидив, який може не зреагувати на хіміотерапію і ми просто не встигнемо», — зазначає завідувач відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії Західноукраїнського дитячого медцентру Ірина Цимбалюк.

Клініка в Італії погодилася прооперувати хлопчика. Та на це потрібно майже 160 тисяч євро. Для батьків Дениса це нереальні гроші. Мама працює вчителем, батько на тимчасових ремонтних роботах. Тому надія лише на благодійників та небайдужих.

«Одна надія на людей, які відгукнуться і допоможуть зібрати таку величезну суму коштів», — плаче мама хлопчика.

«Щоби люди не були байдужі, щоб допомагали не тільки мені, а й іншим дітям, їм також потрібна допомога», — каже Денис.

Квитки на літак родині готова надати авіакомпанія МАУ згідно з угодою з телеканалом «1+1». А батькам вдалося назбирати 20 тисяч євро. Та потрібно ще майже 140 тисяч. У дитини часу обмаль – усього місяць. Денис сподівається, що завдяки небайдужим людям він зуміє побороти хворобу і одужати.

«Одужати і ніколи сюди не повертатися», — мріє Денис.

Картка «ПриватБанку» 5168757380865313 на ім’я мами хлопчика Мар’яни Маголи.

Тел. батька Олега Маголи – (097) 967-34-14.

Зараз у львівській лікарні лежить 11-річний Дениско. У нього — гостра мієлоїдна лейкемія і лише місяць часу на життя….

Gepostet von Наталія Мосейчук am Samstag, 17. November 2018

Украина, 16:56 31.12.2018

Президент Турции Реджеп Тайип Эрдоган поручил МИД своей страны поднимать вопрос о свободном проходе Керченским проливом и необходимости возврата захваченных Россией украинских военных кораблей. Об этом рассказал народный…

Общество, 16:39 29.12.2018

Три дні тому я встановив Державний прапор України на даху будинку в якому мешкаю. Але сьогодні вранці прапор зняла ця жінка. Як з’ясувалось прапор дратував її, мешканку будинку…

Украина, 12:27 22.11.2018

Він помер мільярдером у віці 56 років від раку підшлункової залози. І його останні слова (Стіва Джобса) змушують замислитися над сенсом життя: «Врешті-решт, багатство — це просто факт…

Украина, 12:00 18.12.2018

Кабинет министров выделит на строительство метро на столичный массив Виноградарь 2,5 млрд грн. Об этом сообщил премьер-министр Владимир Гройсман, представляя приоритетные направления работы правительства на 2019 год. «Мы…

Украина, 00:14 13.11.2018

Правоохранители разоблачили преступную схему должностных лиц авиакомпании «Международные авиалинии Украины» (МАУ), которые завладели денежными средствами аэропорта «Борисполь» в размере более 10 млн гривен. Установлено, что между МАУ и…

Украина, 12:14 14.12.2018

Нардеп от «Оппоблока» и давний соратник кума президента России Виктора Медведчука Тарас Козак стал конечным бенефициаром всех 6 телеканалов, входящих в группу «112 Україна». Информация об этом содержится…

Последние новости