Наталія Мосейчук: Я кричу! Волаю! Люди — знайомі і не дуже, багаті і бідні, відомі і непублічні — допоможіть

10:22 06.12.2018

Зараз у львівській лікарні лежить 11-річний Дениско. У нього — гостра мієлоїдна лейкемія і лише місяць часу на життя. Врятувати малого диво вже не може.

Така сама історія була із малим Микиткою з під Маріуполя. Такий самий край. Така сама безпомічність. Але Микита вже прооперований.

Він ЖИВЕ!!!! Я кричу!! Волаю!!! Люди — знайомі і не дуже, багаті і бідні, відомі і непублічні — ДОПОМОЖІТЬ!

140-к тисяч євро і Дениска прооперують. Усіх, кого я знаю особисто вважайте, що прошу особисто я. Благаю…

І ще… зробіть репост. Кожен. Дякую.

Картка «ПриватБанка» 5168757380865313 на им»я мами хлопчика Мар»яны Маголи.
Тел. батька Олега Маголи – (097) 967-34-14.

ЗАЛИШИВСЯ МІСЯЦЬ. РОДИНА 11-РІЧНОГО ДЕНИСА МАГОЛИ БЛАГАЄ ПРО ДОПОМОгу
На операцію хлопчику потрібно 140 тисяч євро.

Родина 11-річного Дениса Маголи благає про допомогу. У хлопчика — гостра мієлоїдна лейкемія. Півтора року тому в дитини діагностували цю зловісну недугу. Тоді лікування, здавалося б, допомагало, Денис знову пішов до школи. Та місяць тому в хлопчика стався рецидив. І тепер єдиний шанс на порятунок – трансплантація кісткового мозку. Клініка в Італії погодилася прооперувати Дениса. Та ціна для сім’ї хлопчика космічна – майже 160 тисяч євро.

«Як я вилікувався, то сказав, що ніколи сюди більше не повернуся. А коли повернувся, я не хотів сюди іти, бачити це відділення», — говорить Денис.

Це був найбільший страх хлопця – знову повернутися у лікарняні стіни. Півтора року тому в нього діагностували мієлоїдну лейкемію. Лікування допомагало, Денис, здавалося, одужав. Та місяць тому в дитини стався рецидив.

«Страшне слово рецидив. Важко. Він ходить, а я боюся, щоб не впав, бо тромбоцити дуже низькі. Сьогодні вже другий раз вливають їх. Дякувати Богу, є донори, які відгукнулися про допомогу», — говорить мама Мар’яна Магола.

Денис цілодобово під крапельницями, на хіміотерапії.

«Єдиної процедури, яку я боюся, це пункція. А нічого більше я не боюся», — говорить Денис.

«Дуже важко дивитися на дитину в такому стані важкому», — каже мама.

Єдиний шанс врятувати хлопчика – провести трансплантацію кісткового мозку.

«Якщо ми після двох блоків хіміотерапії не встигнемо впродовж місяця провести трансплантацію, то розвинеться наступний рецидив, який може не зреагувати на хіміотерапію і ми просто не встигнемо», — зазначає завідувач відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії Західноукраїнського дитячого медцентру Ірина Цимбалюк.

Клініка в Італії погодилася прооперувати хлопчика. Та на це потрібно майже 160 тисяч євро. Для батьків Дениса це нереальні гроші. Мама працює вчителем, батько на тимчасових ремонтних роботах. Тому надія лише на благодійників та небайдужих.

«Одна надія на людей, які відгукнуться і допоможуть зібрати таку величезну суму коштів», — плаче мама хлопчика.

«Щоби люди не були байдужі, щоб допомагали не тільки мені, а й іншим дітям, їм також потрібна допомога», — каже Денис.

Квитки на літак родині готова надати авіакомпанія МАУ згідно з угодою з телеканалом «1+1». А батькам вдалося назбирати 20 тисяч євро. Та потрібно ще майже 140 тисяч. У дитини часу обмаль – усього місяць. Денис сподівається, що завдяки небайдужим людям він зуміє побороти хворобу і одужати.

«Одужати і ніколи сюди не повертатися», — мріє Денис.

Картка «ПриватБанку» 5168757380865313 на ім’я мами хлопчика Мар’яни Маголи.

Тел. батька Олега Маголи – (097) 967-34-14.

Зараз у львівській лікарні лежить 11-річний Дениско. У нього — гостра мієлоїдна лейкемія і лише місяць часу на життя….

Gepostet von Наталія Мосейчук am Samstag, 17. November 2018

Украина, 15:56 18.12.2018

Председатель политсовета пророссийской партии «За життя» и кум Путина Виктор Медведчук подал в суд на нардепа Анну Гопко из-за «оскорбления чести и достоинства». Об этом Гопко сообщила в…

Украина, 17:28 14.12.2018

На Объединительный собор православной церкви, который состоится 15 декабря, приглашены президент Петр Порошенко и председатель Верховной Рады Андрей Парубий. Об этом сообщил заведующий отделом главного департамента информационной политики…

Украина, 18:22 09.11.2018

Президент России Владимир Путин — гей, представитель МИД РФ Мария Захарова — зебра, а патриарх Кирилл — буддист. Такими безумными предположениями саркастично отреагировала на отсутствие доказательств России в…

Украина, 18:00 01.11.2018

К концу ноября Верховная Рада должна принять поставновы о переименовании Днепропетровской и Кировоградской областей. Такую надежду выразил спикер Андрей Парубий на брифинге в парламенте. «Если будет согласие внутри…

Украина, 09:42 14.12.2018

Власть должна разорвать дипломатические отношения и все договора с РФ, закрыть границу, уничтожить промосковскую пятую колонну, провести люстрацию в руководстве Вооруженных сил, прекратить торговлю с агрессором и закрыть…

Украина, 17:37 05.12.2018

Украинские пограничники не пустили в Украину двух российских журналисток — Главного редактора «Такие дела» Анастасию Лотареву и корреспондента «Дождя» Евгению Зобнину. Об этом на своей странице в соцсети…

Последние новости