Наталія Мосейчук: Я кричу! Волаю! Люди — знайомі і не дуже, багаті і бідні, відомі і непублічні — допоможіть

10:22 06.12.2018

Зараз у львівській лікарні лежить 11-річний Дениско. У нього — гостра мієлоїдна лейкемія і лише місяць часу на життя. Врятувати малого диво вже не може.

Така сама історія була із малим Микиткою з під Маріуполя. Такий самий край. Така сама безпомічність. Але Микита вже прооперований.

Він ЖИВЕ!!!! Я кричу!! Волаю!!! Люди — знайомі і не дуже, багаті і бідні, відомі і непублічні — ДОПОМОЖІТЬ!

140-к тисяч євро і Дениска прооперують. Усіх, кого я знаю особисто вважайте, що прошу особисто я. Благаю…

І ще… зробіть репост. Кожен. Дякую.

Картка «ПриватБанка» 5168757380865313 на им»я мами хлопчика Мар»яны Маголи.
Тел. батька Олега Маголи – (097) 967-34-14.

ЗАЛИШИВСЯ МІСЯЦЬ. РОДИНА 11-РІЧНОГО ДЕНИСА МАГОЛИ БЛАГАЄ ПРО ДОПОМОгу
На операцію хлопчику потрібно 140 тисяч євро.

Родина 11-річного Дениса Маголи благає про допомогу. У хлопчика — гостра мієлоїдна лейкемія. Півтора року тому в дитини діагностували цю зловісну недугу. Тоді лікування, здавалося б, допомагало, Денис знову пішов до школи. Та місяць тому в хлопчика стався рецидив. І тепер єдиний шанс на порятунок – трансплантація кісткового мозку. Клініка в Італії погодилася прооперувати Дениса. Та ціна для сім’ї хлопчика космічна – майже 160 тисяч євро.

«Як я вилікувався, то сказав, що ніколи сюди більше не повернуся. А коли повернувся, я не хотів сюди іти, бачити це відділення», — говорить Денис.

Це був найбільший страх хлопця – знову повернутися у лікарняні стіни. Півтора року тому в нього діагностували мієлоїдну лейкемію. Лікування допомагало, Денис, здавалося, одужав. Та місяць тому в дитини стався рецидив.

«Страшне слово рецидив. Важко. Він ходить, а я боюся, щоб не впав, бо тромбоцити дуже низькі. Сьогодні вже другий раз вливають їх. Дякувати Богу, є донори, які відгукнулися про допомогу», — говорить мама Мар’яна Магола.

Денис цілодобово під крапельницями, на хіміотерапії.

«Єдиної процедури, яку я боюся, це пункція. А нічого більше я не боюся», — говорить Денис.

«Дуже важко дивитися на дитину в такому стані важкому», — каже мама.

Єдиний шанс врятувати хлопчика – провести трансплантацію кісткового мозку.

«Якщо ми після двох блоків хіміотерапії не встигнемо впродовж місяця провести трансплантацію, то розвинеться наступний рецидив, який може не зреагувати на хіміотерапію і ми просто не встигнемо», — зазначає завідувач відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії Західноукраїнського дитячого медцентру Ірина Цимбалюк.

Клініка в Італії погодилася прооперувати хлопчика. Та на це потрібно майже 160 тисяч євро. Для батьків Дениса це нереальні гроші. Мама працює вчителем, батько на тимчасових ремонтних роботах. Тому надія лише на благодійників та небайдужих.

«Одна надія на людей, які відгукнуться і допоможуть зібрати таку величезну суму коштів», — плаче мама хлопчика.

«Щоби люди не були байдужі, щоб допомагали не тільки мені, а й іншим дітям, їм також потрібна допомога», — каже Денис.

Квитки на літак родині готова надати авіакомпанія МАУ згідно з угодою з телеканалом «1+1». А батькам вдалося назбирати 20 тисяч євро. Та потрібно ще майже 140 тисяч. У дитини часу обмаль – усього місяць. Денис сподівається, що завдяки небайдужим людям він зуміє побороти хворобу і одужати.

«Одужати і ніколи сюди не повертатися», — мріє Денис.

Картка «ПриватБанку» 5168757380865313 на ім’я мами хлопчика Мар’яни Маголи.

Тел. батька Олега Маголи – (097) 967-34-14.

Зараз у львівській лікарні лежить 11-річний Дениско. У нього — гостра мієлоїдна лейкемія і лише місяць часу на життя….

Gepostet von Наталія Мосейчук am Samstag, 17. November 2018

Украина, 15:56 17.12.2018

Полномасштабное наступление на Украину обернется для России катастрофой. Об этом заявил министр внутренних дел Арсен Аваков во время посещения Донецко-Луганского регионального управления ГПСУ. «Мы находимся в ситуации военного…

Общество, 13:04 10.01.2019

Є різні люди, а в них свої життєві проблеми, труднощі та складні долі. Тому інколи дивуєшся. Так, у невеличкому містечку жила працьовита і дружна сім’я: подружжя Галина та…

Украина, 15:43 08.12.2018

Будьте осторожны и готовы к встречи с полицией. Сегодня утром, в с 8-9 мы с кумовьями ехали на автомобилях на Десну. На выезде с Киева, ( выезд в…

Политика, 12:26 03.04.2019

В случае победы на выборах президента Владимир Зеленский будет формировать мощную команду. Об этом заявил советник кандидата в президенты Зеленского, экс-министр финансов Александр Данилюк, сообщает «Интерфакс-Украина». «Зеленский не говорит,…

Украина, 14:42 09.12.2018

Украина должна как можно скорее запустить работу антикоррупционного суда. Об этом заявил еврокомиссар по вопросам европейской политики соседства и расширения Йоханнес Хан на брифинге с директором НАБУ Артемом…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости