«На слугу народу накинувся сам народ»: активісти накинулися на Володимира Зеленського з нецензурною лайкою,

13:21 09.02.2019

Володимир Зеленський зазнав нападу у Львові.

Сьогоднішній концерт кандидата в президенти України Володимира Зеленського та його студії «95 Квартал» спробували зірвати незадоволені активісти. Про це пише Politeka.

У п’ятницю, 8 лютого, Зеленський і його команда прибули до Львова в рамках всеукраїнського туру “Вечірнього кварталу”. Однак, на вході до палацу культури, де мав проходити виступ, їх зустріли кілька десятків молодих людей.

Активісти накинулися на Володимира Зеленського з нецензурною лайкою, а в руках у них були плакати з образливими написами.

Натовп оточив артистів щільним кільцем, не даючи їм пройти в будівлю. З одним з особливо затятих протестуючих Володимир Зеленський навіть вступив у перепалку.

Після недовгих розборок Зеленський, який, до речі, був без охорони, все ж зміг потрапити в будівлю, незважаючи на протести активістів.

Відомо, що в даний момент під будівлею, де повинен пройти концерт Вечірнього кварталу, продовжують знаходиться кілька десятків молодих людей. Вони заявляють, що не дадуть сьогодні Зеленському провести концерт.

Як повідомлялося раніше, кандидат від партії «Слуга Народу» Володимир Зеленський опинився попереду головних фаворитів передвиборних перегонів.

Останнім часом рейтинг шоумена впевнено зростає. Мало хто очікував, але Володимир Зеленський раптово зайняв перший рядок у списку. Такі результати опитування на своєму сайті оприлюднила соціологічна група «Рейтинг».

Як виявилося, гумориста підтримують 19,0% опитаних, які визначились і мають намір голосувати. Його рейтинг істотно виріс, починаючи з січня. Другий результат зараз показує Юлія Тимошенко з підтримкою 18,2% опитаних. Їм значно поступаються Петро Порошенко з 15,1%, Юрій Бойко – 10,0%, Анатолій Гриценко – 8,5%, Олег Ляшко – 7,0%, Євген Мураєв – 3,6%, Олександр Шевченко – 2,9% , Андрій Садовий – 2,7% і Олександр Вілкул – 2,6%.

При цьому Зеленський має високі електоральні показники серед виборців південних і східних регіонів України. У Києві його підтримують нарівні з Петром Порошенко. Тимошенко лідирує в Центрі і на Півночі, а на Заході – ділить першість з чинним президентом. Петро Порошенко також має високі показники на Галичині.

Володимир Зеленський також обігнав конкурентів за потенціалом електорального зростання. Це означає, що більшість прихильників інших кандидатів віддадуть гумористу свої голоси, якщо їх кандидати зійдуть з дистанції.

Украина, 14:28 22.01.2019

Бывшая премьер-министр Юлия Тимошенко провела аналогию с княгиней Ольгой. Об этом она заявила на съезде «Батьківщина», где ее выдвигают в президенты. «Сегодня моими оппонентами искусственно навязывается такое мнение,…

Украина, 08:14 23.11.2018

Журналисты рассказали о тайных встречах президента Петра Порошенко и Виктора Медведчука. «Во время нашего наблюдения в течение почти 4 месяцев, мы заметили, что Виктор Медведчук регулярно приезжает в…

Украина, 15:42 28.11.2018

Об этом заявил директор Института Глобальных стратегий Вадим Карасев, добавив, что такие политики как Тимошенко, Порошенко, Бессмертный, Ляшко могут получить дополнительные шансы на успешное проведение избирательной кампании. Политолог…

Украина, 16:28 23.01.2019

Бывший «регионал», член фракции «Оппоблока» Михаил Добкин пригрозил президенту Петру Порошенко тюрьмой. Об этом он написал в Twitter. «Первые три недели наступившего нового года откусили от президентского срока…

Общество, 12:40 21.01.2019

«Братья» российские, вы бы могли с «братством» не суетиться? Просто уйдите с нашей земли, может, кому — простится…» Российский поэт Андрей Орлов, которого поклонники ласково зовут Орлуша, написал…

Украина, 12:14 24.11.2018

Президент Петр Порошенко вместе с женой Мариной почтили память жертв Голодомора 1932-33 годов в Украине. Об этом сообщает сайт главы государства. К Памятному знаку жертвам Голодомора 1932 —…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости