«ЛЮДИ, ЩО ВИ ВЕРЗЕТЕ, ЯКЩО ПОРОШЕНКУ НАСПРАВДІ БУВ БИ ВИГІДНИЙ КОНФЛІКТ З РФ, ТО ВІН БИ ДАВНО ПРОДАВ БИ УКРАЇНУ ПУТІНУ ЗА МІЛЬЯРДИ, ЯКІ НАМ І НЕ СНИЛИСЯ»

14:31 10.01.2019

”Порошенко не закінчує війну, бо йому це вигідно, бо — торгівля на крові”

Люди, ви серйозно?! Та Порошенку набагато вигідніше було б продати Україну путіну за мільярди, які нам і не снилися і, повірте — путін би заплатив будь-які гроші, якби можна було так просто все “порішать”. Бо рейтинг пуйла в росії впав з 86% до 41% і йому загрожує доля Миколая Другого. Бо росія втратила, за рахунок санкцій, репутацію, міжнародний вплив і дуже-дуже багато грошей. Бо в росії, через ті санкції, інфляція не менша ніж в Україні, і це при тому, що на їх території немає війни.

Бо вони програли міжнародні суди по газу і будуть виплачувати нам компенсацію в 2.5 мільярдів $, а суди по анексії Криму вже в процесі, які 100% росія програє, і цифра компенсації по Криму буде набагато більшою ніж по газу, а потім такі ж програні суди і компенсації будуть по Донецьку і по Луганську, а ще потім — будуть програні суди і великі суми компенсації рідним загиблих наших захисників і всім цивільним, які постраждали від дій пуйла.

Бо рашка майже втратила релігійний вплив в Україні, і все вже йде до логічного завершення, бо їх вигнали з G8, позбавили права голосу в Європарламенті і ще є багато всіляких “бо” від яких, з часом, впаде пуйло, а зним і вся росія! І ось, щоб уникнути всіх цих катастрофічних наслідків для пуйла і всієї росії, той московський пуцвіронок давно би вже заплатив Порошенку таку суму, яка б перекрила в десятки разів всі цифри, які приписують Порошенку, ніби-то він щось там вкрав і нажився на крові…

Так от. Всі вище перераховані “БО” — це наслідок кропіткої і системної роботи, по знищенню рашки, нашою українською владою на чолі з Порошенко! Це — розумна робота з холодним розрахунком!

Цей спосіб ведення війни асоціюється з полюванням анаконди — вона ловить жертву і повільно її душить. Так, під час процесу, анаконда теж виснажується, бо жертва занадто велика і навіть кусається… як би там не було, але все закінчиться погибеллю жертви. Приємно те, що Україна в цій ситуації виступає в ролі анаконди.
Слава Україні!

Украина, 09:50 14.11.2018

В каждом автомобиле должен быть домкрат. Однако в жизни случается всякое. Предположим, что водитель попал в такую ситуацию: пробито колесо, есть «запаска», есть инструменты, есть даже насос, но…

Общество, 14:05 03.01.2019

Российский актер и телеведущий Михаил Ефремов на праздничном вечере в честь юбилея актрисы Галины Волчек зачитал стихотворение, в котором описал современную Россию, упомянул он там Крым и Беларусь….

Украина, 20:14 07.02.2019

Наименьшая доля правды среди политиков была в высказываниях лидера «Батьківщина» Юлии Тимошенко. Об этом сообщает фактчекинговий проект VoxCheck. Среди 248 проанализированных цитат Тимошенко, правда составляет только 31%, в…

Украина, 10:14 21.02.2019

Детективы Национального антикоррупционного бюро нашли проявления украинской коррупции в 65 странах мира. Об этом сообщает пресс-служба бюро. «Украинская коррупция оставила след в 65 странах мира. Чаще всего детективам…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости