Крuк душі генерала ЗСУ: «я не розумію, як таке може відкрито відбуватися в країні, яка знаходиться у стані війни?»

11:22 12.01.2019

Я, генерал-майор Мікац Олег Михайлович, з перших днів в складі 93 ОМБР приймав участь в бойових діях на сході України.

Особовий склад бригади героїчно виконував бойові завдання в районах Карлівки, Пісок, Авдіївки та в Донецькому аеропорту. Саме за їх стійкість і героїзм ворог почав називати їх Кіборгами. Було багато втрат, ще більше було поранено..

Однак війна триває, а на Донбасі досі сплачують цю ціну заради перемоги. І саме тому я, як громадянин України та офіцер ЗСУ, що дав присягу захищати свої державу і народ, не можу усвідомити, чому після стількох втрат на цій війні за спинами українських захисників у глибокому тилу знову розпускає свої отруйні квіти так званий «руський мир».

Бо як інакше можна зрозуміти редакційну політику таких наче українських телеканалів як, наприклад, «NewsOne», «112» та «Інтер»? При цьому не перераховую купу електронних ресурсів, що називаються українськими ЗМІ і пишуть відверто проросійські тексти.

В ефірах вищеназваних телеканалів усе частіше знаходять притулок політичні діячі, які при повному потуранні ведучих, не боячись наслідків, поширюють брехню про ЗСУ, використовують прийоми воєнної пропаганди проти України та українців.

Більш відкрито та майже прямо там лунають прямі заклики щодо примирення з Росією – державою, що вже п’ятий рік веде війну проти України, вбиваючи наших воїнів. Яскравий приклад антиукраїнської роботи – інтерв`ю пана Медведчука, яке транслювали «NewsOne» та «112». Політик, не соромлячись, закликав фактично до капітуляції заради миру із російським агресором.

Якщо це прийнятно і демократично, то що керівництво країни та кожен з вас скаже тим, хто зараз боронить Україну? Що почують рідні тих, хто загинув в бою з російськими окупантами? Все, війна скінчилась?

Давайте сядемо з Путіним за стіл переговорів? Наллємо горілки, потиснемо руки, заспіваємо «Широка страна моя родная», визнаємо росіян братами та обіймемося. Після чого він забере собі нашу землю, а нам і нашим дітям залишить рабське життя? Можливо, залишить. Адже усе буде залежати від настрою «великого брата».

Не розумію, як таке може відкрито відбуватися в країні, яка знаходиться у стані війни? Чому ці телеканали транслюють ворожу пропаганду, коли Верховна Рада України офіційно визнала Росію агресором?

Хіба заради цього українці на всесвітніх самітах/конкурсах/виставах намагаються довести, що у нас не громадянська війна, як запевняє Путін?

Не знаю, чи існує законний спосіб вирішити проблему, тому звертаюся з вимогою до керівництва України розібратися із цим питанням та припинити потужний інформаційний вплив, що завдає шкоди Збройним Силам України, Національній гвардії, Прикордонним військам, добровольчим формуванням та країні загалом.

З повагою, генерал-майор ЗСУ, Мікац Олег Михайлович.

П.С. На фото — звільнення селища Піски.

Украина, 08:14 24.01.2019

В четверг, 24 января, Оболонский райсуд Киева начнет оглашать приговор президенту-беглецу Виктору Януковичу. Об этом сообщает пресс-служба судебной власти. Заседание начнется в 9:00. Приговор будут зачитывать в полном…

Украина, 14:40 07.12.2018

Тетяна Висоцька Dalia Grybauskaitė летить в Київ! Підтримати Україну, як вона сама написала у ФБ. Рейсовим літаком, бо Людина цінує гроші з бюджету своєї Держави Колись і в…

Украина, 11:00 12.02.2019

Президент РФ Владимир Путин боится, чтобы Украина и Европа заговорили одним голосом против российской агрессии. Об этом сказал третий президент Украины Виктор Ющенко в интервью журналу «Країна». «Путин…

Украина, 19:56 20.12.2018

Член «Оппозиционного блока» Нестор Шуфрич, вероятнее всего, должен был предупредить голосование о переименовании УПЦ МП. Об этом сказал политический эксперт Александр Палий в эфире телеканала «Прямой». «Шуфрича накрутили…

Украина, 12:08 23.12.2018

Журналіст Олександр Дубинський виклав в соцмережі чорно-білий знімок Валерії Гонтарєвої, який відразу ж привернув увагу користувачів. Почалося бурхливе обговорення фото, посипалися колючі коментарі. У Мережі з’явилося фото глави…

Украина, 13:01 04.11.2018

Объединительный собор Украинской православной церкви, на котором должны объявить об автокефалии и избрать предстоятеля, может состояться 21 ноября. Об этом со ссылкой на собственные источники, приближенные к Вселенской…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости