ЙОГО БОЯВСЯ НАВІТЬ ЯНУКОВИЧ: ОСЬ ЩО ПЕРЕДБАЧИВ ОСТАННІЙ СПРАВЖНІЙ МОЛЬФАР УКРАЇНИ

13:15 28.11.2018

Влітку 2011-го Україну шокувала звістка про вбивство легендарного карпатського мольфара, останнього і унікального за своїми здібностями Михайла Нечая.

Звичайний на перший погляд 81-річний дідусь знав надто багато, тому з цієї історії випливли найрізноманітніші версії – починаючи від помсти і закінчуючи релігійним фанатизмом.

Як було насправді, невідомо нікому. Але одне очевидно: мольфар міг передбачити майбутнє України та навіть дати оцінку політикам задовго до того, як вони ступлять на “криву доріжку”.

Не дарма його так боявся колишній президент-втікач Віктор Янукович. Ще у день його інавгурації Нечай одразу сказав: цьому “царьку” довго не всидіти на троні. А тоді Революцією Гідності навіть не пахло.

Пророцтва мага стосувалися й подальшої долі всього суспільства. Приміром, він запевняв, що наш генофонд намагатимуться знищити, а території будуть розтягувати на шматки. Зоною ризику старець називав Схід ( а потім почалася антитерористична операція на Донбасі), бачив загрозу з боку Румунії, Польщі (нинішній “антибандерівський закон”), яка нібито націлилася на Галичину, а Закарпаття і взагалі могло відійти “мадярам”, тобто Чехії.

Провидець попереджав про розбрат в Україні та “розподіл на різні табори”, що закінчиться врешті решт кривавою трагедією.

 

Тоді, у далекому 2007-му, коли Нечай вперше заговорив про подібне, його слова ніхто не сприйняв серйозно. А саме він говорив, що революція – не вихід із ситуації. Навіть після зміни корупційної влади українцям доведеться ще довго і тяжко працювати, аби поставити на ноги дітей та не збідніти остаточно.

Духовні катаклізми, на його думку, нічого нас не навчили. Незадовго після цих одкровень мольфара вбивають. Припускали, що до цього міг бути причетний хтось наближений до колишньої влади, але підтверджень не знайшли. За офіційною версією – його назвали “несповна розуму”. Мабуть, так було вигідніше, списати все на психологічні вади.

Украина, 18:00 22.02.2019

Законопроект №8270 «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно усиления ответственности за нарушение избирательного законодательства» был разработан для легализации слежения за кандидатами. К такому выводу пришел…

Украина, 12:24 23.12.2018

Вчера ехала в автобусе. Заплатила, нацепила наушники, еду. Тут сквозь музыку я слышу стоны и крики. Все пассажиры смотрят на задние ряды. Там сидела беременная женщина, видимо, схватки….

Украина, 17:14 13.11.2018

Встречу президента Петра Порошенко с епископами Российской православной церкви в Украине, которая должна была состояться во вторник 13 ноября, отменили. Председатель синодального информационно-просветительского отделения РПЦ в Украине, архиепископ…

Украина, 11:28 21.02.2019

Говоря о позитивных оценках Украины со стороны европейских политиков, следует понимать, что они хвалят украинцев, но не испытывают иллюзий по отношению к руководству Украины. Иностранные государства понимают, что…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости