«ДАЮ 70 НА 30»: КОРЧИНСЬКИЙ РОЗПОВІВ, ХТО СТАНЕ НАСТУПНИМ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ

11:26 12.01.2019

Мир може бути тільки в зв’язку з суттєвою кризою в РФ. Але навіть в цьому випадку нам доведеться воювати. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповів український політичний і громадський діяч, журналіст і телеведучий Дмитро Корчинський.

На думку співрозмовника видання, Порошенко має великі шанси вкотре стати президентом України.

«Він (Порошенко — ред.), поза сумнівом, буде балотуватися, він найбільш технологічний зі всіх кандидатів, як би там до нього не ставилися. Я би зараз дав 70 на 30 за те, що він переможе», — прогнозує аналітик.

«Щодо того, чи здатен він виконати всі пункти, які озвучив під час прес-конференції у неділю, в принципі, так. Все, окрім миру. Адже ми всі розуміємо, що мир може бути тільки в зв’язку з суттєвою кризою в РФ. Але навіть в цьому випадку нам доведеться воювати. Ця війна назавжди, і треба ставити перед собою завдання не миру, але перемоги», — додає експерт.

Назвав свый прогноз ы Коломойський

Олігарх Ігор Коломойський вважає, що найбільше шансів здобути перемогу на виборах Президента України у 2019 році має лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко, щоправда їй карти можуть сплутати, зокрема, музикант Святослав Вакарчук і гуморист Володимир Зеленський.

Таку заяву він зробив у коментарі журналістці Соні Кошкіній, який розміщено на її авторському каналі у Youtube.

«Я вважаю її (Тимошенко) об’єктивно фаворитом президентської кампанії. Як на мене, на 99% вона пройде у другий тур, вона – вже у другому турі», – зауважив бізнесмен.

За його словами, потрапляння до другого туру виборів – уже половина успіху, а далі все залежить від того, хто буде суперником очільниці «Батьківщини».

Чи стане вона президентом? Запитання стоїть у тому, хто буде її візаві. Якщо візаві буде Вакарчук, Зеленський, Гриценко, за певних умов, то, звісно, є запитання. Але швидше за все, стане. Я тут би вже поставив 55% проти 45%, що стане. А якщо вона буде проти Порошенка, Бойка, Рабіновича, Ляшка, то я ставлю три до одного – 75% (що стане – 24 канал) проти 25%,
– переконує Коломойський.

«Є одне питання, яке може перемішати взагалі всю палітру – це Вакарчук. Якщо він піде, то ситуація може бути іншою», – підкреслив олігарх.

Також Коломойський зазначив, що не знає, чи збирається фронтмент «Океану Ельзи» висувати свою кандидатуру.

Нагадаємо, деякі ЗМІ вважають, що Ігор Коломойський вже обрав свого кандидата на посаду президента, і ним виявився Володимир Зеленський. Щоправда, нещодавно гуморист під час виступу на сцені «Кварталу 95» у дечому з гумористичним підтекстом все ж прокоментував імовірність свого балотування на найвищу в Україні посаду та фінансову підтримку з боку Коломойського зокрема.

За словами Зеленського, його зачіпає, коли говорять, що гроші на участь у виборах йому може дати тільки олігарх Ігор Коломойський. Як зауважив він, «якби ви знали особисто Коломойського, то зрозуміли б, що той став Коломойським, не тому, що давав всім підряд 2,5 мільйона гривень (внесок, який слід заплатити на спеціальний рахунок ЦВК, аби мати можливість брати участь у виборах президента – 24 канал), а зовсім навпаки. Також гуморист наголосив, що олігарх навряд чи дасть гроші туди, звідки вони йому, імовірно, не повернуться.

Украина, 16:00 27.02.2019

Аннексия Крыма стала возможной не только из-за действий России, но и по причине отсутствия стратегии развития полуострова у нескольких каденций украинской власти. Такое мнение в эфире телеканала Zik…

Украина, 10:54 23.11.2018

Леонид Кравчук разоблачил один из самых громких мифов российской пропаганды относительно того, каким образом полуостров Крым достался Украине. Первый президент страны рассказал историю, которая сразу же расставила все…

Украина, 14:56 03.12.2018

Для денонсации какого либо международного договора страна должна сначала предупредить другую сторону о таком намерение, а затем принять соответствующий закон. Такое объяснение дал дипломат Вадим Трюхан в эфире…

Общество, 11:55 19.01.2019

Проросійська журналістка Олена Бойко, яку депортували з РФ, а відтак затримали в Україні, порадила українцям, які очікують на отримання притулку в Росії, якомога швидше втікати звідти. Телефонну розмову,…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости