«ДАЮ 70 НА 30»: КОРЧИНСЬКИЙ РОЗПОВІВ, ХТО СТАНЕ НАСТУПНИМ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ

11:26 12.01.2019

Мир може бути тільки в зв’язку з суттєвою кризою в РФ. Але навіть в цьому випадку нам доведеться воювати. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповів український політичний і громадський діяч, журналіст і телеведучий Дмитро Корчинський.

На думку співрозмовника видання, Порошенко має великі шанси вкотре стати президентом України.

«Він (Порошенко — ред.), поза сумнівом, буде балотуватися, він найбільш технологічний зі всіх кандидатів, як би там до нього не ставилися. Я би зараз дав 70 на 30 за те, що він переможе», — прогнозує аналітик.

«Щодо того, чи здатен він виконати всі пункти, які озвучив під час прес-конференції у неділю, в принципі, так. Все, окрім миру. Адже ми всі розуміємо, що мир може бути тільки в зв’язку з суттєвою кризою в РФ. Але навіть в цьому випадку нам доведеться воювати. Ця війна назавжди, і треба ставити перед собою завдання не миру, але перемоги», — додає експерт.

Назвав свый прогноз ы Коломойський

Олігарх Ігор Коломойський вважає, що найбільше шансів здобути перемогу на виборах Президента України у 2019 році має лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко, щоправда їй карти можуть сплутати, зокрема, музикант Святослав Вакарчук і гуморист Володимир Зеленський.

Таку заяву він зробив у коментарі журналістці Соні Кошкіній, який розміщено на її авторському каналі у Youtube.

«Я вважаю її (Тимошенко) об’єктивно фаворитом президентської кампанії. Як на мене, на 99% вона пройде у другий тур, вона – вже у другому турі», – зауважив бізнесмен.

За його словами, потрапляння до другого туру виборів – уже половина успіху, а далі все залежить від того, хто буде суперником очільниці «Батьківщини».

Чи стане вона президентом? Запитання стоїть у тому, хто буде її візаві. Якщо візаві буде Вакарчук, Зеленський, Гриценко, за певних умов, то, звісно, є запитання. Але швидше за все, стане. Я тут би вже поставив 55% проти 45%, що стане. А якщо вона буде проти Порошенка, Бойка, Рабіновича, Ляшка, то я ставлю три до одного – 75% (що стане – 24 канал) проти 25%,
– переконує Коломойський.

«Є одне питання, яке може перемішати взагалі всю палітру – це Вакарчук. Якщо він піде, то ситуація може бути іншою», – підкреслив олігарх.

Також Коломойський зазначив, що не знає, чи збирається фронтмент «Океану Ельзи» висувати свою кандидатуру.

Нагадаємо, деякі ЗМІ вважають, що Ігор Коломойський вже обрав свого кандидата на посаду президента, і ним виявився Володимир Зеленський. Щоправда, нещодавно гуморист під час виступу на сцені «Кварталу 95» у дечому з гумористичним підтекстом все ж прокоментував імовірність свого балотування на найвищу в Україні посаду та фінансову підтримку з боку Коломойського зокрема.

За словами Зеленського, його зачіпає, коли говорять, що гроші на участь у виборах йому може дати тільки олігарх Ігор Коломойський. Як зауважив він, «якби ви знали особисто Коломойського, то зрозуміли б, що той став Коломойським, не тому, що давав всім підряд 2,5 мільйона гривень (внесок, який слід заплатити на спеціальний рахунок ЦВК, аби мати можливість брати участь у виборах президента – 24 канал), а зовсім навпаки. Також гуморист наголосив, що олігарх навряд чи дасть гроші туди, звідки вони йому, імовірно, не повернуться.

Общество, 13:04 31.12.2018

Сегодня своим мнением насчет потенциального вступления Украины в Североатлантический альянс и реакции на это со стороны страны-агрессора поделился известный украинский телеведущий. Матвей Ганапольский, который является ведущим канала «Прямой»,…

Украина, 19:14 01.01.2019

Через 5 лет после Майдана власть продолжает оставаться глухой, в тоже время общество самоорганизуется и эволюционирует. Об этом сказал журналист Роман Скрыпин. «5-летие Майдана — это приговор системе….

Украина, 14:00 26.11.2018

Страну спасет национальная политика, только тогда Украина победит Россию. Об этом сказал третий президент Виктор Ющенко в эфире телеканала «Прямий». «Если бы мы много лет проводили осознанную национальную…

Украина, 11:29 11.01.2019

Була така історія. Я не писала, бо ми вирішили спочатку все вияснити, а потім вже як треба буде то написати. Найбільше мене здивував сам водій маршрутки і то…

Украина, 18:15 09.11.2018

Политсовет партии «За життя» рекомендовал выдвинуть единым кандидатом на выборы президента Украины от оппозиции народного депутата Украины и лидера партии Вадима Рабиновича. Об этом говорится в сообщении, опубликованном…

Последние новости