ЦЕ РОЗРИВ ШАБЛОНУ! НАЙВІДОМІШИЙ СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА УКРАЇНИ БАЛОТУВАТИМЕТЬСЯ В ПРЕЗИДЕНТИ БЕЗ ЗАСТАВИ У 2,5 МЛН ГРН

12:55 24.01.2019

А ТИ ЙДЕШ? Голосний знову розриває шаблони:

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА БАЛОТУВАТИМЕТЬСЯ НА ПРЕЗИДЕНТА БЕЗ ЗАСТАВИ В 2,5 млн. гривень. Та закликає всіх бажаючих слідувати його прикладу!

«Сучасні «господарі країни» встановлюють правила гри, за якими інші громадяни позбавлені права брати учать в управлінні країною та взагалі — змінювати владу. Нас вже 20 років змушують обирати між сортами одного й того ж самого «непотрібу». Ми не будемо грати за їх правилами – КОНСТИТУЦІЯ ПОНАД УСЕ!» — зазначає сільський голова на своєму сайті..

Максим Голосний наголошує, що Конституція надає право будь-якому громадянину балотуватися на найвищу посаду в країні та закликає бажаючих подавати заяви до ЦВК.

Грошова застава, яку запровадили за часів Кучми та ніколи не ставили під сумнів, обмежує ці права, що згідно Конституції неприпустимо.

Як зазначає сільський голова Єлизаветівки «Закон визначає порядок, а не встановлює обмеження. 2,500,000 гривень – це неправомірне обмеження і ми маємо повне право його ігнорувати. Нехай краще буде 2,5 мільйони кандидатів, ніж 10 кандидатів з зайвими двома мільйонами…»

Правове обґрунтування, яке виклав сільський голова на своєму сайті GOLOSNOY.COM для всіх бажаючих, містить посилання на відповідні положення Основного закону.

Відповідно до положень ч.2 ст.24 Конституції України, не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

Однак, розглядаючи вимоги ч.1 ст.47 Закону України «Про вибори Президента України» у системному взаємозв’язку з правами, закріпленими ч.2 ст.24 Конституції України, шляхом прийняття такого нормативно-правового акту, встановлені майнові обмеження для звичайних громадян України та як наслідок привілеї (преференції) для заможних людей.

Звичайний громадянин України, який добросовісно та сумлінно працює, сплачує податки та отримує середню заробітну платню, яка наприклад за листопад 2018 року становила 9161 грн. на місяць, не має матеріальної можливості чесно зібрати кошти у сумі 2 500 000 грн.,

для того щоб сплатити грошову заставу, встановлену у ч.1 ст.47 Закону України «Про вибори Президента України», що порушує конституційне право громадянина України шляхом самовисування бути обраним на пост Президента України, закріплене ст.38 Конституції України.

Голосний планує стати першим «антисистемним» та по-справжньому народним кандидатом на посаду Президента України:

«Через чисельні заклики до мене з боку громадян, після тривалих міркувань я вирішив балотуватися на посаду Президента та сподіваюсь стати справжнім кандидатом він народу: бути підтриманим звичайними людьми, які прагнуть змін.

Але балотуватись не за олігархічними правилами, а за Конституцією, щоб і подалі гарантувати та забезпечувати її для всіх громадян! Всім бажаючим, хто хоче висунути свою кандидатуру за моїм прикладом, буду радий надати правову допомогу. Переможемо разом!» — звертається до людей Максим Голосний

Розповсюджуйте!

Украина, 11:19 27.11.2018

Только недавно наш Гарант в очередной раз провозгласил, что украинцы нынче живут в условиях невиданной и неслыханной ранее свободы, как правительство решило изменить правила их «прописки». Они ужесточаются…

Украина, 17:14 21.02.2019

В Днипре председатель запрещенной организации «Союз радянських офіцерів» Виктор Марченко стал председателем окружной избирательной комиссии №24. Соответствующее решение о его назначении обнародовала Центральная избирательная комиссия. Марченко назначен по…

Украина, 12:56 28.11.2018

Режиссер Аскольд Куров, который является автором фильма про украинского режиссера Олега Сенцова, посетил политзаключенного в колонии в Лабытнанги 27 ноября. Об этом пишет Громадське. «Мы говорили только о…

Украина, 14:00 20.01.2019

В Мемориальном комплексе в Министерстве обороны почтили память погибших защитников донецкого аэропорта. Там собрались родные и близкие погибших воинов. В церемонии приняли участие президент Петр Порошенко с супругой…

Общество, 15:58 04.02.2019

90-річна українка пожертвувала на армію $10 тисяч Мешканка Західної України, якій уже понад 90 років, вирішила пожертвувати 10 тисяч доларів волонтерському фонду «Повернись живим», який допомагає українській армії….

Общество, 10:22 02.03.2019

Нательный крестик — это символ христианской веры. Многие люди воспринимают его как украшение. А ведь крестик — священный предмет, к которому нужно относиться с большой осторожностью. Вот чего…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости