Боєць ВСУ: якщо сюди прийдуть Путін і Кадиров, моїм дітям тут не жити; пам’ятай, Володя, ми будемо захищати кожен сантиметр, і наша земля стане для вас могилою

11:25 12.01.2019

Український доброволець, який пройшов багато гарячих точок, розповів, за що воює на Донбасі і чому знову взяв у руки зброю.

В facebook опубліковано відео з українським бійцем, яке набрало сотні тисяч переглядів. На ньому доброволець відверто говорить про свій вибір життєвого шляху..

І “дякує Путіна” за “допомогу” в формуванні української нації і створення армії. Про це повідомляє “Діалог.UA”.

Короткий аматорський відеоролик, який завантажений в Мережу досить давно, продовжує користуватися популярністю у користувачів і незмінно викликає захоплення в українському сегменті соціальних мереж. Хоча ім’я і навіть обличчя бійця так і залишилися “за кадром”.

Спасибі,Вова Путін! Послухайте -сказано коротко,чітко і гарно.

Gepostet von Зеновій Гулей am Samstag, 22. November 2014

 

Він зізнається, що якщо б йому раніше хтось сказав, що щось подібне буде відбуватися в Україні, він би ніколи не повірив.

“Путін нехай рулить в своїй Росії, тут моя країна, тут Україна, і ми самі розберемося як-небудь в своїх проблемах … Знаю одне, якщо сюди прийде Путін з Кадировим, моїм дітям не буде шансу жити в цій країні. Ми воюємо за свої сім’ї, за майбутнє своїх дітей “, – каже воїн.

Украина, 10:56 01.02.2019

Первая леди Марина Порошенко празднует день рождения. Сегодня ей исполнилось 57 лет. По этому поводу президент Петр Порошенко выложил пост в Facebook. «Рядом с тобой, любимая, чувствую себя…

Украина, 23:28 18.11.2018

Президент США Дональд Трамп заявил, что отказался слушать аудиозапись, на которой запечатлен момент убийства оппозиционера и блогера Джамаля Хашогги. «Да, у нас есть эта запись. Но я не…

Общество, 14:13 25.03.2019

Известный украинский певец и композитор Олег Винник покорил поклонниц спортивным телом. В своем Instagram артист поделился новым снимком с тренировок, где призвал фанатов к занятиям спортом. В кадре…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Последние новости